Svenska Orienteringsförbundet

Mälarhöjdens IK OK, medeldistans - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Elias Tidevall Skogsluffarnas OK 00:18:48 25,10
2 Johan Langerak Järfälla OK 00:21:11 37,55
3 Simon Frisk Gustavsbergs OK 00:21:13 37,73
4 Elias Röstin Söders-Tyresö 00:21:36 39,73
5 David Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:21:56 41,47
6 Trevor Bransome Skogsluffarnas OK 00:22:41 45,39
7 Lukas Werner IFK Lidingö SOK 00:23:08 47,74
8 Jonatan Ståhl Sundbybergs IK 00:24:46 56,27
9 Anton Silier Järfälla OK 00:24:48 56,45
10 Johan Calleberg Snättringe SK 00:25:06 58,02
11 Melker Hörnfeldt OK Ravinen 00:26:09 63,50
12 Melvin Jakobsson OK Södertörn 00:26:22 64,63
13 Jonatan Graversen IFK Lidingö SOK 00:26:30 65,33
14 Jesper Lidmar Snättringe SK 00:27:44 71,77
15 Martin Rinnbäck OK Ravinen 00:28:36 76,30
16 Max Hoppe Waxholms OK 00:29:35 81,44
17 Albin Lindskog OK Ravinen 00:30:03 83,88
18 Fredrik Hansson Täby OK 00:30:08 84,31
19 Axel Målargård Täby OK 00:30:39 87,01
20 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:30:46 87,62
21 Samuel Lindén Attunda OK 00:31:07 89,45
22 Albin Hainke Snättringe SK 00:31:52 93,37
23 Olle Pettersson Gradin Attunda OK 00:32:22 95,98
24 Erik Lidström Lauri Snättringe SK 00:32:57 99,03
25 Ludvig Sigrand OK Södertörn 00:32:58 99,11
26 Ludvig Jarlemark IFK Lidingö SOK 00:34:42 108,17
27 Emil Sone Attunda OK 00:35:23 111,74
28 Robert Kihlborg IFK Lidingö SOK 00:35:35 112,78
29 Timothy Arkwall-Lindqvist Järla Orientering 00:35:53 114,35
30 Linus Halvorsen Skarpnäcks OL 00:36:16 116,35
31 Nick Westin Attunda OK 00:37:35 123,23
32 Simon Lilja IFK Lidingö SOK 00:39:08 131,33
33 Elias Norrman Haninge SOK 00:39:41 134,20
34 Lucas Fredman OK Älvsjö-Örby 00:39:59 135,77
35 Josef Franzén Snättringe SK 00:40:29 138,38
36 Danni De Vylder Skarpnäcks OL 00:41:57 146,04
37 Linus Berggren OK Älvsjö-Örby 00:46:12 168,25
38 Tiger Landén Gustavsbergs OK 00:48:08 178,35
39 Jacob Wolgast Snättringe SK 00:48:26 179,92
40 Johan Karlsson OK Älvsjö-Örby 00:50:18 189,67
41 Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 00:50:47 192,19
42 Oscar Levin IFK Lidingö SOK 00:53:22 205,69
43 John Wolgast Snättringe SK 01:06:11 272,65
44 Elvis Samuelsson Skarpnäcks OL 01:20:14 300,00
Gustav Björklund OK Ravinen

Annonser