Svenska Orienteringsförbundet

IK Gandvik, Lidköpings VSK - D16GM

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Lisa Holer Småland 00:35:21 26,20
2 Amanda Hansson Småland 00:37:01 30,03
3 Johanna Skogum Västergötland 00:38:07 32,55
4 Nicole Ljungdahl Skåne 00:39:06 34,81
5 Frida Hedin Skåne 00:40:08 37,19
6 Elin Högstrand Västergötland 00:41:04 39,33
7 Julia Dahl Skåne 00:41:43 40,82
8 Agnes Leo Småland 00:43:29 44,88
9 Linnea Wahlgren Göteborg 00:43:31 44,96
10 Josefine Klintberg Småland 00:43:50 45,69
11 Anna Wehlin Östergötland 00:45:11 48,79
12 Josefin Andersson Västergötland 00:45:35 49,70
13 Olivia Kollberg Småland 00:45:39 49,86
14 Sara Nilsson Västergötland 00:47:18 53,65
15 Filippa Spånér Göteborg 00:47:28 54,03
16 Karin Bredfelt Skåne 00:47:33 54,22
17 Julia Ohlsson Bohuslän-Dal 00:47:55 55,06
18 Ellen Reimer Skåne 00:48:43 56,90
19 Emmeli Glenn Axmalm Göteborg 00:49:02 57,63
20 Josefin Carlsson Skåne 00:49:06 57,78
21 Tove Ingvarsson Blekinge 00:51:03 62,26
22 Paula Glenn Jungbjer Göteborg 00:51:28 63,22
23 Anna Wallin Göteborg 00:51:35 63,49
24 Amanda Claesson Göteborg 00:51:37 63,56
25 Ida Wenklo Göteborg 00:52:01 64,48
26 Elin Blick Göteborg 00:54:58 71,26
27 Frida Strömgård Västergötland 00:55:06 71,56
28 Lisa Nyberg Skåne 00:56:32 74,86
29 Lisa Wallin Markbygdens OK 00:57:41 77,50
30 Emilia Andersson Småland 00:58:08 78,53
31 Freya Almqvist-Haas Småland 00:58:47 80,03
32 Elin Sundqvist Västergötland 00:58:58 80,45
33 Martina Johansson Västergötland 00:59:41 82,09
34 Elin Johansson Halland 01:01:20 85,88
35 Carolin Håkansson Blekinge 01:02:05 87,61
36 Irma Håkansson Småland 01:03:08 90,02
37 Julia Mattsson Västergötland 01:03:30 90,86
38 Moa Olsson Skåne 01:04:26 93,00
39 Elin Eriksson Västergötland 01:06:51 98,55
40 Amanda Soppi Bohuslän-Dal 01:07:45 100,62
41 Josefine Dahlstedt Östergötland 01:08:16 101,81
42 Louise Regnell Småland 01:10:22 106,63
43 Johanna Henriksson Halland 01:10:34 107,09
44 Julia Asplund Göteborg 01:13:29 113,79
45 Sara Schmidt Västergötland 01:14:03 115,09
46 Emilia Karlsson Skåne 01:16:07 119,84
47 Lina Henriksson Göteborg 01:20:40 130,29
Joséphine Regnell Småland 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF