Svenska Orienteringsförbundet

IK Gandvik, Lidköpings VSK - D14GM

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
29 Linnéa Andersson Småland 00:41:26 300,00
8 Elisabeth Aronsson Småland 00:34:44 300,00
10 Patricia Edgarsson Skåne 00:35:59 300,00
6 Louise Lundgren Småland 00:33:07 300,00
16 Gabriella Gustafsson Småland 00:38:20 300,00
2 Johanna Öberg Västergötland 00:29:43 300,00
54 Moa Granstedt Småland 00:51:32 300,00
4 Josefine Kristiansson Västergötland 00:32:08 300,00
1 Tilda Johansson Blekinge 00:29:30 300,00
13 Moa Gustafsson Bohuslän-Dal 00:37:18 300,00
41 Helena Hagström Halland 00:45:37 300,00
48 Linnea Gustafsson Skåne 00:48:41 300,00
3 Andrea Svensson Östergötland 00:30:55 300,00
49 Clara Berlin Västergötland 00:49:09 300,00
9 Linnéa Golsäter Småland 00:35:32 300,00
34 Ella Wallinder Göteborg 00:43:24 300,00
25 Sara Josarp Halland 00:40:34 300,00
59 Sara Almehed Göteborg 00:59:31 300,00
70 Elin Wahlgren Göteborg 01:15:43 300,00
39 Emelie Andersson Västergötland 00:44:54 300,00
45 Elin Lundqvist Småland 00:47:32 300,00
27 Kajsa Adolfsson Småland 00:40:53 300,00
42 Line Cederberg Västergötland 00:46:00 300,00
7 Mai Ly Sorri Östergötland 00:34:41 300,00
24 Elin Pettersson Göteborg 00:40:23 300,00
44 Amanda Nilsson Skåne 00:46:40 300,00
69 Ylva Mattsson Göteborg 01:09:54 300,00
18 Annie Önsten Småland 00:38:51 300,00
56 Hanna Lyon Västergötland 00:54:04 300,00
Stina Svedevall Östergötland 16:39:00 300,00
37 Julia Hed Blekinge 00:44:13 300,00
65 Emma Andersson Halland 01:03:26 300,00
15 Kristin Höög Västergötland 00:38:04 300,00
43 Elin Carlsson Skåne 00:46:07 300,00
14 Hanna Karlsson Västergötland 00:37:37 300,00
55 Amanda Boman Bohuslän-Dal 00:53:21 300,00
Matilda Arborelius Skåne 16:39:00 300,00
66 Julia Blom Göteborg 01:03:49 300,00
33 Märta Berggren Östergötland 00:43:12 300,00
64 Lydia Norin Göteborg 01:02:10 300,00
20 Hanna Åberg Göteborg 00:39:03 300,00
19 Elsa Wilhelmsson Västergötland 00:38:55 300,00
5 Kajsa Hedin Skåne 00:32:59 300,00
40 Ida Johansson Skåne 00:45:15 300,00
35 Lina Pålsson Göteborg 00:43:56 300,00
38 Sofia Löseth Västergötland 00:44:43 300,00
52 Klara Andrén Västergötland 00:51:01 300,00
11 Pim Hedberg Skåne 00:36:27 300,00
61 Caroline Fredriksson Blekinge 01:00:22 300,00
50 Erica Eriksson Skåne 00:49:10 300,00
30 Petra Gunnarsdotter Småland 00:41:38 300,00
22 Clara Mannfolk Västergötland 00:40:07 300,00
57 Hanna Melander Blekinge 00:57:25 300,00
58 Moa Pettersson Blekinge 00:59:16 300,00
12 Fanny Asketun Östergötland 00:36:29 300,00
68 Klara Andersson Halland 01:08:38 300,00
28 Emma Andersson Skåne 00:41:06 300,00
62 Moa Wåhlin Blekinge 01:01:05 300,00
59 Julia Ladefoged Halland 00:59:31 300,00
31 Sofia Johansson Halland 00:41:40 300,00
46 Petra Olejnik Småland 00:48:00 300,00
53 Linn Eriksson Västergötland 00:51:23 300,00
47 Jenny Karlsson Östergötland 00:48:28 300,00
67 Malin Milton Östergötland 01:03:51 300,00
36 Julia Eriksson Östergötland 00:44:11 300,00
23 Stina Gustås Östergötland 00:40:20 300,00
26 Clara Wallin Göteborg 00:40:46 300,00
63 Linnea Kjellsson Halland 01:01:06 300,00
21 Sara Kindlund Västergötland 00:39:45 300,00
51 Linnéa Bogren Västergötland 00:50:34 300,00
17 Sofie Andersson Västergötland 00:38:39 300,00
32 Eirin Andersson Småland 00:41:46 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF