Halmstad OK, OK Lindena, Simlångsdalens IF, Oskars - D12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
10 |
Moa Hansson
|
Bredaryds SOK |
00:21:45 |
300,00 |
|
14 |
Amelia Skalberg
|
Bredaryds SOK |
00:23:01 |
300,00 |
|
|
Emma Franzén
|
Lidköpings VSK |
16:39:00 |
300,00 |
|
4 |
Jonna Fors
|
OK Grip |
00:19:20 |
300,00 |
|
18 |
Rebecka Brorsson
|
Tockarps IK |
00:24:54 |
300,00 |
|
45 |
Elinor Delin
|
Härlövs IF |
00:35:19 |
300,00 |
|
17 |
Lina Sundqvist
|
OK Tranan |
00:24:49 |
300,00 |
|
34 |
Josefin Bernhed
|
Sävedalens AIK |
00:29:34 |
300,00 |
|
3 |
Kerstin Wadman
|
Göteborg/Majorna OK |
00:18:54 |
300,00 |
|
24 |
Lisa Johansson
|
OK Tranan |
00:26:30 |
300,00 |
|
12 |
Linda Gustafsson
|
OK Tyr |
00:22:27 |
300,00 |
|
28 |
Agnes Hektor
|
Järla Orientering |
00:27:52 |
300,00 |
|
31 |
Linnea Nilsson
|
Nyköpings OK |
00:28:56 |
300,00 |
|
13 |
Kajsa Jungbjer
|
FK Herkules |
00:22:58 |
300,00 |
|
39 |
Siri Björklund
|
Trollhättans SOK |
00:31:31 |
300,00 |
|
27 |
Astrid Henriksson
|
Helsingborgs SOK |
00:27:48 |
300,00 |
|
5 |
Ebba Envall
|
IK Hakarpspojkarna |
00:19:46 |
300,00 |
|
7 |
Ronja Jungåker
|
Korsnäs IF OK |
00:21:00 |
300,00 |
|
2 |
Jonna Jungåker
|
Korsnäs IF OK |
00:17:29 |
300,00 |
|
11 |
Klara Ask
|
Markbygdens OK |
00:21:56 |
300,00 |
|
23 |
Klara Andersson
|
Härlövs IF |
00:26:26 |
300,00 |
|
9 |
Sofie Persson
|
Härlövs IF |
00:21:34 |
300,00 |
|
25 |
Sofia Österman
|
Vänersborgs SK |
00:27:11 |
300,00 |
|
21 |
Madeleine Söderlund
|
Lerums SOK |
00:25:07 |
300,00 |
|
37 |
Hilda Svensson
|
Nässjö OK |
00:30:31 |
300,00 |
|
1 |
Vilma Blennow
|
Falköpings AIK OK |
00:17:28 |
300,00 |
|
42 |
Klara Axelsson
|
Markbygdens OK |
00:33:31 |
300,00 |
|
20 |
Sandra Boström
|
OK Linné |
00:25:02 |
300,00 |
|
46 |
Viktoria Sjöstrand
|
FK Snapphanarna |
00:35:47 |
300,00 |
|
16 |
Emelie Svensson
|
IF Rigor |
00:24:34 |
300,00 |
|
40 |
Ebba Bengtsson
|
OK Lindena |
00:32:48 |
300,00 |
|
|
Janneke Snijder
|
IK Uven |
16:39:00 |
300,00 |
|
47 |
Julia Bergdahl
|
Sävedalens AIK |
00:39:32 |
300,00 |
|
8 |
Agnes Spånér
|
Sävedalens AIK |
00:21:01 |
300,00 |
|
50 |
Maria Eriksson
|
Eds SK |
00:54:02 |
300,00 |
|
32 |
Felicia Johansson
|
OK Nackhe |
00:29:04 |
300,00 |
|
38 |
Amanda Backlund
|
Helsingborgs SOK |
00:31:01 |
300,00 |
|
22 |
Johanna Rundqvist
|
OK Nackhe |
00:25:25 |
300,00 |
|
19 |
Sanna Fasth
|
Boxholm-Mjölby OL |
00:25:00 |
300,00 |
|
49 |
Sara Josefsson
|
Rydboholms SK |
00:46:20 |
300,00 |
|
44 |
Tove Lind
|
OK Lindena |
00:33:46 |
300,00 |
|
26 |
Sofia Josefsson
|
Rydboholms SK |
00:27:43 |
300,00 |
|
41 |
Hanna Persson
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:33:13 |
300,00 |
|
43 |
Moa Kuhlin
|
Göteborg/Majorna OK |
00:33:35 |
300,00 |
|
36 |
Emelie Roos
|
OK Landehof |
00:30:15 |
300,00 |
|
|
Emma Persson
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
16:39:00 |
300,00 |
|
35 |
Amanda Carlsson
|
IK Trenne Ullared |
00:29:40 |
300,00 |
|
48 |
Lina Karlsson
|
OK Vilse 87 |
00:46:09 |
300,00 |
|
29 |
Elsa Andersson
|
Bredaryds SOK |
00:28:05 |
300,00 |
|
30 |
Sofia Klasson
|
Hestra IF |
00:28:11 |
300,00 |
|
|
Vilma Johansson
|
OK Stigen |
16:39:00 |
300,00 |
|
51 |
Anna Jönsson
|
Tormestorps IF |
01:15:00 |
300,00 |