Svenska Orienteringsförbundet

Krokeks OK, Åby Skid o OK, OK Kolmården - D14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
40 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:56:55 300,00
20 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:37:59 300,00
28 Maria Gustafsson Hagaby GOIF 00:43:41 300,00
1 Andrea Svensson Finspångs SOK 00:27:10 300,00
36 Josefine Höög Hagaby GOIF 00:52:31 300,00
14 Linnea Wejås Nyköpings OK 00:35:02 300,00
21 Amanda Delvèn Nyköpings OK 00:39:27 300,00
2 Emma Bränneby OK Kolmården 00:27:50 300,00
4 Anna Kindlundh Trosabygdens OK 00:29:47 300,00
3 Matilda Dammvik Stora Tuna OK 00:29:37 300,00
17 Agnes Westlund Trosabygdens OK 00:37:03 300,00
25 Victoria Byman Västerås SOK 00:41:43 300,00
29 Fanny Uhr OK Milan 00:43:45 300,00
41 Elin Rimhagen Linköpings OK 00:57:05 300,00
26 Cecilia Kruskopf Korsnäs IF OK 00:42:56 300,00
33 Stina Bayard Stora Tuna OK 00:48:46 300,00
35 Caroline Längheim Tullinge SK 00:51:33 300,00
8 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:31:15 300,00
9 Mai Ly Sorri GOIF Tjalve 00:31:41 300,00
38 Ida Rydberg Gamleby OK 00:52:50 300,00
13 Elin Johansson Finspångs SOK 00:34:59 300,00
22 Rebecca Mårtensson Köping-Kolsva OK 00:40:35 300,00
7 Märta Berggren OK Kolmården 00:31:13 300,00
23 Frida Johansson Linköpings OK 00:40:45 300,00
12 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:34:38 300,00
15 Melina Carlsson Köping-Kolsva OK 00:35:03 300,00
16 Erica Edman Korsnäs IF OK 00:36:56 300,00
19 Anna Lång Stora Tuna OK 00:37:15 300,00
10 Gerda Rankka OK Roxen 00:34:01 300,00
6 Fanny Asketun OK Roxen 00:30:53 300,00
32 Elisabeth Ekströmer Gamleby OK 00:47:13 300,00
30 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 00:44:43 300,00
27 Moa Hedegård OK Kolmården 00:43:08 300,00
37 Frida Junegard Tullinge SK 00:52:38 300,00
31 Amanda Scherlin Nyköpings OK 00:45:13 300,00
18 Jenny Karlsson GOIF Tjalve 00:37:13 300,00
39 Malin Milton Boxholm-Mjölby OL 00:53:19 300,00
11 Julia Eriksson OK Kolmården 00:34:15 300,00
34 Stina Gustås Linköpings OK 00:49:25 300,00
24 Sara Hamrefors Västerås SOK 00:40:53 300,00
5 Sandra Näslund Västerås SOK 00:30:37 300,00

Annonser

Bagheera