Svenska Orienteringsförbundet

Gotland 3-dagars Etapp 1, medel - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Erik Bovallius Järfälla OK 00:17:46 68,93
2 Anton Carlsson IF Hagen 00:18:17 73,07
3 Edvin Hellsten Nyköpings OK 00:18:34 75,33
4 Johan Fochsen Waxholms OK 00:18:58 78,53
5 Aron Hellgren IF Thor 00:20:29 90,67
6 Oscar Aneland OK Ravinen 00:21:42 100,41
7 Edvin Henrysson Tibro OK 00:21:43 100,54
8 Hugo Kindborn OK Hällen 00:22:55 110,15
9 Hugo Nylund OK Linné 00:22:56 110,28
10 Edvin Selin FK Göingarna 00:23:45 116,82
10 Jakob Widelund OK Kåre 00:23:45 116,82
12 Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:24:01 118,95
13 Kasper Lagerström Nyköpings OK 00:24:15 120,82
14 Axel Eveborn SOK Viljan 00:24:25 122,15
15 Svante Sirviö Umeå OK 00:24:29 122,68
16 Peder Persson Gotlands Bro OK 00:24:52 125,75
17 Fredrik Hane OK Tyr 00:25:32 131,09
18 Erik Östling Kungälvs OK 00:25:35 131,49
19 Klas Ljungqvist Lunds OK 00:25:44 132,69
20 Noel Helmersson OK Tisaren 00:25:52 133,76
21 Axel Arnesson Östersunds OK 00:25:53 133,89
22 Markus Melén OK Kåre 00:26:23 137,89
23 Gustav Lidman Tibro OK 00:26:27 138,42
24 Hugo Lindskog OK Ravinen 00:26:46 140,96
25 Viktor Sone Attunda OK 00:27:02 143,09
26 Klockar Eskil Nääs Leksands OK 00:27:07 143,76
27 Daniel Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 00:27:49 149,36
28 David Westfält Gotlands Bro OK 00:28:47 157,10
29 Elis Ivers Attunda OK 00:29:16 160,97
30 Folke Svangren Gotlands Bro OK 00:29:39 164,03
31 Ludvig Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 00:30:04 167,37
32 Isak Dalin Leksands OK 00:30:09 168,04
33 Rasmus Påledal OK Roxen 00:30:11 168,30
34 Hannes Sjölund Myhr Östersunds OK 00:31:09 176,04
35 Axel Friberger Järla Orientering 00:33:07 191,78
36 David Berglund IF Thor 00:33:17 193,11
37 Ossian Kihlström Dalaportens OL 00:34:25 202,18
38 Edvin Forsberg OK Ravinen 00:34:40 204,18
39 Adam Österdahl Visborgs OK 00:35:37 211,79
40 Joel Aggefors OK Ravinen 00:37:42 228,46
41 Gustav Eveborn SOK Viljan 00:38:01 230,99
42 Jonathan Flodman Gotlands Bro OK 00:38:53 237,93
43 Edvard Pettersson Gotlands Bro OK 00:38:55 238,20
44 Lucas Wanner Avesta OK 00:50:03 300,00
45 Atle Rystedt Lunds OK 00:50:58 300,00
Emil Larsson OK Tisaren

Annonser

Bagheera