Swedish Orienteering Federation

Gotland 3-dagars Etapp 1, medel - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:10:28 140.90
2 Hugo Nordlander Sundsvalls OK 00:11:16 157.26
3 Odin Ek Nyköpings OK 00:12:01 172.61
4 Linus Nilsson OK Österåker 00:12:35 184.20
5 Wilmer Rex Sundsvalls OK 00:12:58 192.05
6 Elis Liukkonen Sundsvalls OK 00:13:29 202.62
7 Jacob Påledal OK Roxen 00:13:36 205.00
7 Jens Fochsen Waxholms OK 00:13:36 205.00
9 Hjalmar Axelsson FK Göingarna 00:14:11 216.94
10 Svante Selin FK Göingarna 00:14:12 217.28
11 August Ekinge OK Motala 00:14:38 226.15
12 Axel Hejdenberg Gävle OK 00:14:41 227.17
13 Albin Söderberg Sundsvalls OK 00:14:43 227.85
14 Axel Andersson IF Thor 00:14:53 231.26
15 Måns Ravald Östersunds OK 00:15:08 236.38
16 Axel Thybeck Lindebygdens OK 00:15:19 240.13
17 Svante Sandvik Attunda OK 00:15:26 242.52
18 Ludvig Eronn Linköpings OK 00:15:34 245.24
19 Linus Forsberg OK Ravinen 00:15:46 249.34
19 Edwin Kahlbom Visborgs OK 00:15:46 249.34
21 Viggo Berggren Gävle OK 00:16:09 257.18
22 Malte Bellander Gustavsbergs OK 00:16:17 259.91
23 Arvid Myrberger Tullinge SK 00:16:43 268.77
24 Kasper Ullberg Svaide Roma SOK 00:16:44 269.11
25 Rasmus Widelund OK Kåre 00:16:48 270.48
26 Emil Kreutner SOK Viljan 00:16:50 271.16
27 Axel Balck Vallentuna-Össeby OL 00:17:05 276.28
28 Malte Albinsson OK Österåker 00:17:08 277.30
29 Valle Larsson IF Thor 00:17:11 278.32
30 Felix Lind OK Älgen 00:17:26 283.44
31 Simon Nordlander Sundsvalls OK 00:17:29 284.46
32 Arvid Roth Linköpings OK 00:17:41 288.55
33 Gustav Ellbring Jönköpings OK 00:17:53 292.64
34 Herman Funkquist IF Hansa-Hoburg 00:18:00 295.03
35 Fabian Kahlbom Visborgs OK 00:18:15 300.00
36 Petter Fochsen Waxholms OK 00:18:54 300.00
37 Olof Levin Svaide Roma SOK 00:19:22 300.00
38 Rasmus Hedar OK Tor 00:19:30 300.00
39 Martin Ek Frölunda OL 00:20:24 300.00
40 Melker Karlsson GOIF Tjalve 00:20:41 300.00
41 Isak Larsson OK Tisaren 00:20:51 300.00
42 Petter Granath Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 00:21:08 300.00
43 Erik Balck Vallentuna-Össeby OL 00:22:07 300.00
44 Malte Hellgren IF Thor 00:22:30 300.00
45 Oskar Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 00:23:29 300.00
46 Robin Helmersson OK Tisaren 00:27:37 300.00
47 Emil Lundgren Sundsvalls OK 00:31:52 300.00
48 Isac Wadman IFK Mora OK 00:32:59 300.00
49 August Weiss Långhundra IF 00:34:04 300.00
50 Johan Östling Kungälvs OK 00:34:13 300.00
Wilmer Selin FK Göingarna
Felix Sjölund Myhr Östersunds OK

Advertisements

Bagheera