Svenska Orienteringsförbundet

Gotland 3-dagars Etapp 1, medel - D40

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Susanne Liukkonen Sundsvalls OK 00:27:51 11,42
2 Jeanette Enckell Södertälje-Nykvarn OF 00:28:49 13,70
3 Maria Von Schmalensée Attunda OK 00:29:09 14,49
4 Kicki Skog Tullinge SK 00:29:10 14,53
5 Hanna Palm IK Hakarpspojkarna 00:29:19 14,89
6 Åsa Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:29:36 15,56
7 Kristina Österlin Sävedalens AIK 00:29:52 16,19
8 Lena Ström Tjällmo-Godegårds OK 00:29:53 16,23
9 Kristina Aneland OK Ravinen 00:30:22 17,37
10 Malin Widelund OK Kåre 00:31:17 19,54
11 Anna Berggren Gävle OK 00:31:18 19,58
12 Ulrika Kindlund OK Tranan 00:31:45 20,65
13 Anna Sander IF Thor 00:32:08 21,56
14 Anna Falk Sundbybergs IK 00:32:16 21,87
15 Mia Eronn Linköpings OK 00:32:26 22,27
16 Louise Götfors Göteborg-Majorna OK 00:32:30 22,43
17 Nina Bjersander Svaide Roma SOK 00:32:47 23,10
18 Anna Lundgren Sundsvalls OK 00:33:10 24,00
19 Alexandra Svanström OK Österåker 00:33:19 24,36
20 Anna Bogren Hagaby GOIF 00:33:54 25,74
21 Åsa Bäckstrand Umeå OK 00:34:05 26,17
22 Ammie Berglund IF Thor 00:34:12 26,45
23 Ann-Sofie Johansson Umeå OK 00:34:27 27,04
24 Anna Ljungqvist Lunds OK 00:34:53 28,07
25 Ulrika Forsberg OK Ravinen 00:35:12 28,82
26 Ylva Svangren Gotlands Bro OK 00:35:21 29,17
27 Camilla Engel OK Ravinen 00:35:27 29,41
28 Helena Rangert IK Hakarpspojkarna 00:36:18 31,42
29 Jenny Andersson Gotlands Bro OK 00:36:19 31,46
31 Anna Karin Olm IF Thor 00:36:40 32,29
32 Åsa Blomster IF Thor 00:36:52 32,76
33 Malin Holmqvist IK Hakarpspojkarna 00:37:11 33,51
34 Marika Ek Nyköpings OK 00:37:19 33,83
35 Kristin Ekdala Kungälvs OK 00:37:26 34,11
36 Agnes Pettersson Sävedalens AIK 00:37:41 34,70
37 Pernilla Svedin Långhundra IF 00:38:31 36,67
38 Annika Ridell IF Thor 00:39:17 38,49
39 Pernilla Nilsson Järfälla OK 00:39:30 39,00
40 Kristina Nordlander Sundsvalls OK 00:39:58 40,10
41 Marianne Gustafsson IF Thor 00:40:35 41,56
42 Helena Backlund Gävle OK 00:42:45 46,69
44 Marie Svensk Tjällmo-Godegårds OK 00:43:54 49,42
45 Mie Östling Kungälvs OK 00:44:01 49,69
46 Karolina Erikers Skåneslättens OL 00:45:13 52,53
47 Anna Elgesjö Domnarvets GOIF 00:45:50 53,99
48 Sofia Gustafsson Vänersborgs SK 00:48:27 60,19
49 Gunilla Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 00:49:16 62,12
50 Annika Manni Umedalens IF 00:49:56 63,70
51 Elin Svensson Sundsvalls OK 00:50:04 64,02
52 Kerstin Granath Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 00:50:26 64,89
53 Maria Norin Gävle OK 00:51:15 66,82
54 Anna Hane OK Tyr 00:52:21 69,42
55 Åsa Kruys IF Thor 00:58:12 83,27
56 Malin Jonsson OK Hedströmmen 00:58:28 83,91
57 Katja Kinnunen Vallentuna-Össeby OL 01:02:24 93,22
58 Johanna Weiss Långhundra IF 01:03:37 96,10
59 Cecilia Fochsen Waxholms OK 01:04:09 97,36
60 Malin Albinsson Järfälla OK 01:06:13 102,26
61 Pernilla Mellin Svaide Roma SOK 01:09:09 109,20
62 Pernilla Karlsson OK Landehof 01:09:52 110,90
63 Louise Axelsson FK Göingarna 01:16:06 125,66
64 Britta Brännström Östersunds OK 01:16:11 125,85
65 Jessica Westman Frösö IF 01:19:40 134,10
66 Fredrika Eriksson Ryda SK 01:21:30 138,44
67 Christina Ravald Östersunds OK 01:25:53 148,82
Johanna Dalin Leksands OK
Gabriella Frisk Gustavsbergs OK

Annonser

Bagheera