Svenska Orienteringsförbundet

Gotland 3-dagars Etapp 2, medel - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Elias Tidevall Skogsluffarnas OK 00:16:04 22,17
2 Philip Carlsson Nyköpings OK 00:17:25 30,19
3 Hugo Djurstedt Eksjö SOK 00:17:52 32,86
4 Simon Frisk Gustavsbergs OK 00:18:46 38,20
5 Alfred Längheim Tullinge SK 00:19:06 40,18
6 Albin Lindgren Visborgs OK 00:19:15 41,07
7 Fredrik Glännefors Söders-Tyresö 00:19:25 42,06
8 Casper Hedar OK Tor 00:19:35 43,05
9 Albin Berger Domnarvets GOIF 00:19:41 43,65
10 Linus Albinsson Järfälla OK 00:19:50 44,54
11 Gustav Wirén Attunda OK 00:19:58 45,33
12 Johan Lundbäck Järfälla OK 00:20:06 46,12
13 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 00:20:14 46,91
14 Duncan Robertson Svaide Roma SOK 00:20:19 47,41
15 Mattias Österdahl Visborgs OK 00:21:08 52,26
16 Rasmus Jonsson Domnarvets GOIF 00:21:28 54,24
17 Johan Holmberg IF Hagen 00:21:37 55,13
18 Albin Lindskog OK Ravinen 00:21:56 57,01
19 Axel Lundgren Sundsvalls OK 00:22:06 58,00
20 Edvin Nilsson Gotlands Bro OK 00:22:44 61,76
21 Mattias Levin Svaide Roma SOK 00:22:48 62,16
22 Johannes Bladh Tullinge SK 00:22:54 62,75
23 Erik Erlandsson Vimmerby OK 00:24:16 70,87
24 Otto Balck Vallentuna-Össeby OL 00:24:26 71,86
25 Jakob Gadefors Nau Haninge SOK 00:24:31 72,36
26 Anton Hänström Täby OK 00:25:35 78,69
27 Fredrik Hansson Täby OK 00:25:49 80,08
28 Karl Granath Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 00:26:01 81,26
29 Emil Sone Attunda OK 00:26:16 82,75
30 Adam Bratt Tullinge SK 00:26:45 85,62
31 Olle Pettersson Gradin Attunda OK 00:26:58 86,91
32 Teodor Älvegran Västerås SOK 00:27:15 88,59
33 Zebastian Arfwedson Frölunda OL 00:27:24 89,48
34 Elis Sjödin OK Nipan 00:29:45 103,44
35 Simon Lilja IFK Lidingö SOK 00:30:22 107,10
36 Erik Brandt Domnarvets GOIF 00:34:07 129,37
37 Isak Berggren Gävle OK 00:34:32 131,85
38 Erik Nilsson Gotlands Bro OK 00:34:56 134,22
39 Edvin Borne Frölunda OL 00:36:29 143,43
40 Anton Söderberg Sundsvalls OK 00:42:00 176,20
Jonne Liukkonen Sundsvalls OK
Felix Bäckstäde Visborgs OK
Fabian Mellberg Svaide Roma SOK

Annonser

Bagheera