Svenska Orienteringsförbundet

Gotland 3-dagars Etapp 2, medel - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hugo Nordlander Sundsvalls OK 00:10:11 148,90
2 Simon Nordlander Sundsvalls OK 00:10:19 151,81
3 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:10:49 162,72
4 Odin Ek Nyköpings OK 00:11:24 175,44
5 Linus Nilsson OK Österåker 00:11:41 181,62
6 Svante Selin FK Göingarna 00:12:18 195,08
7 Wilmer Selin FK Göingarna 00:12:42 203,80
8 Elis Liukkonen Sundsvalls OK 00:12:50 206,71
9 Linus Forsberg OK Ravinen 00:12:56 208,89
10 Måns Ravald Östersunds OK 00:12:58 209,62
11 Gustav Ellbring Jönköpings OK 00:13:02 211,07
12 Jacob Påledal OK Roxen 00:13:06 212,53
13 Hjalmar Axelsson FK Göingarna 00:13:16 216,16
14 Wilmer Rex Sundsvalls OK 00:13:29 220,89
15 Ludvig Eronn Linköpings OK 00:13:37 223,80
16 Jens Fochsen Waxholms OK 00:13:44 226,34
17 August Ekinge OK Motala 00:13:46 227,07
18 Axel Thybeck Lindebygdens OK 00:14:00 232,16
19 Axel Andersson IF Thor 00:14:10 235,80
19 Robin Helmersson OK Tisaren 00:14:10 235,80
21 Herman Funkquist IF Hansa-Hoburg 00:14:15 237,62
22 Axel Hejdenberg Gävle OK 00:14:19 239,07
23 Valle Larsson IF Thor 00:14:44 248,16
24 Arvid Myrberger Tullinge SK 00:14:57 252,89
25 Felix Sjölund Myhr Östersunds OK 00:15:01 254,34
26 Svante Sandvik Attunda OK 00:15:05 255,80
27 Edwin Kahlbom Visborgs OK 00:15:19 260,89
28 Petter Granath Svärdsjö Skid och Orienteringsklubb 00:15:28 264,16
29 Petter Fochsen Waxholms OK 00:15:34 266,34
30 Malte Hellgren IF Thor 00:15:53 273,25
31 Fabian Kahlbom Visborgs OK 00:16:03 276,88
32 Isak Larsson OK Tisaren 00:16:09 279,07
33 Albin Söderberg Sundsvalls OK 00:16:11 279,79
34 Axel Balck Vallentuna-Össeby OL 00:16:30 286,70
35 Rasmus Widelund OK Kåre 00:16:31 287,06
36 Emil Kreutner SOK Viljan 00:16:54 295,43
37 Felix Lind OK Älgen 00:17:07 300,00
38 Olof Levin Svaide Roma SOK 00:18:02 300,00
39 Viggo Berggren Gävle OK 00:18:06 300,00
40 Rasmus Hedar OK Tor 00:18:32 300,00
41 Emil Lundgren Sundsvalls OK 00:18:44 300,00
42 Malte Albinsson OK Österåker 00:19:34 300,00
43 Malte Bellander Gustavsbergs OK 00:20:24 300,00
44 Melker Karlsson GOIF Tjalve 00:20:47 300,00
45 Johan Östling Kungälvs OK 00:21:04 300,00
46 Oskar Karlqvist Tjällmo-Godegårds OK 00:23:01 300,00
47 Isac Wadman IFK Mora OK 00:23:38 300,00
48 Erik Balck Vallentuna-Össeby OL 00:25:56 300,00
49 Arvid Roth Linköpings OK 00:29:07 300,00
50 August Weiss Långhundra IF 00:38:20 300,00
Martin Ek Frölunda OL

Annonser

Bagheera