Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, lång, WRE, med OL-Touren, dag 4 - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Klara Sjöström Västerås SOK 00:26:12 48,91
2 Agnes Djurstedt Eksjö SOK 00:32:22 74,14
3 Moa Eriksson Trollhättans SOK 00:33:08 77,28
4 Kerstin Ljungemyr OK Kolmården 00:33:38 79,32
5 Kristin Herberthson Linköpings OK 00:36:09 89,62
6 Maja Bergqvist Korsnäs IF OK 00:37:44 96,09
7 Ina Åman OK Vilse 87 00:39:00 101,27
8 Emilia johnsson OK Kåre 00:40:15 106,39
9 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:41:11 110,21
10 Sara Wänström Finspångs SOK 00:41:36 111,91
11 Elin Lindberg Vandrarringen 00:42:05 113,89
12 Vilmalee Suwan OK Vilse 87 00:42:13 114,43
13 Tuva Nylund Bredaryds SOK 00:44:21 123,16
14 Eira Hertin Västerviks OK 00:44:23 123,30
15 Fanny Östlund OK Kolmården 00:44:24 123,36
17 Tove Sjöberg Tullinge SK 00:46:20 131,27
18 Alice Johansson Finspångs SOK 00:47:50 137,41
19 Lisa Thunell IFK Lidingö SOK 00:48:12 138,91
20 Kristina Lindgren Västerås SOK 00:48:54 141,77
21 Doris Iko Vallentuna-Össeby OL 00:49:23 143,75
22 Liv Norberg Avesta OK 00:49:32 144,36
23 Maja Ahlström Västerås SOK 00:49:45 145,25
24 Ebba Ottosson Gävle OK 00:50:27 148,11
25 Märta Sandvik Attunda OK 00:50:38 148,86
26 Elsa Lindahl Härnösands OK 00:51:58 154,32
27 Elsa Hermansson IFK Mora OK 00:52:21 155,89
28 Emma Palm OK Roslagen 00:52:47 157,66
29 Elisabeth Larsson OK Södertörn 00:53:27 160,38
30 Cornelia Krafft Länna IF 00:54:04 162,91
31 Rebecka Pihlström OK Landehof 00:55:39 169,38
32 Tilda Berg Leksands OK 00:55:43 169,66
33 Thea Abaji Eksjö SOK 00:56:11 171,57
34 Amanda Hall Västerås SOK 00:58:12 179,82
35 Elin Bryggar Grycksbo IF OK 01:00:49 190,52
36 Felicia Sahlén Västerås SOK 01:03:25 201,16
37 Ida Rosjö Jönköpings OK 01:08:00 219,90
38 Sanna Rinnbäck OK Ravinen 01:09:23 225,56
39 Elin Wolgast Snättringe SK 01:18:10 261,49
40 Elsa Ericsson Lunds OK 01:32:12 300,00
41 Emma Lundberg OK Roslagen 01:33:37 300,00
Signe Hillerhag IFK Lidingö SOK
Katja Gustafsson Trosabygdens OK
Agnes Wallin Korsnäs IF OK
Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK
Sara Wallin Korsnäs IF OK
Liv Herne OK Ravinen
Elsa Karlsson OK Landehof
Emma Rindstig SOK Viljan
Elmina Molin Härnösands OK
Agnes Damberg IFK Lidingö SOK
Hanny Edström Härnösands OK

Annonser

Bagheera