3+3 i Sälen Etapp 2 - D14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Hanna Lundberg
|
OK Renen |
00:25:32 |
26,68 |
|
2 |
Emma Ling
|
Jönköpings OK |
00:27:48 |
34,25 |
|
3 |
Julia Wanner
|
Avesta OK |
00:28:08 |
35,37 |
|
4 |
Elin Lindblad
|
OK Djerf |
00:28:31 |
36,65 |
|
5 |
Ida Hofstedt
|
Vallentuna-Össeby OL |
00:29:51 |
41,10 |
|
6 |
Cornelia Ivarsson
|
OK Hammaren |
00:31:08 |
45,39 |
|
7 |
Nelly Persson
|
Sundsvalls OK |
00:31:22 |
46,17 |
|
8 |
Lovisa Wigertz
|
Långhundra IF |
00:31:53 |
47,89 |
|
9 |
Amanda Cedstedt
|
Vallentuna-Össeby OL |
00:32:04 |
48,50 |
|
10 |
Alva Jonsson
|
Långhundra IF |
00:33:32 |
53,40 |
|
10 |
Moa Karlsson
|
Storviks IF |
00:33:32 |
53,40 |
|
12 |
Ebba Lindell
|
IF Thor |
00:33:53 |
54,57 |
|
13 |
Sofia Palm
|
FK Boken |
00:33:59 |
54,91 |
|
14 |
Alva Rytther
|
Västerbergslagens OL |
00:34:11 |
55,57 |
|
15 |
Malin Bierfeldt
|
Ärla IF |
00:34:19 |
56,02 |
|
16 |
Amanda Jansson
|
OK Djerf |
00:34:52 |
57,86 |
|
17 |
Lovisa Nilsson
|
Attunda OK |
00:35:32 |
60,08 |
|
18 |
Alma Gustafsson
|
SOK Aneby |
00:36:22 |
62,87 |
|
19 |
Elsa Bäsén
|
IF Thor |
00:36:52 |
64,54 |
|
20 |
Elin Unander
|
Sundsvalls OK |
00:37:29 |
66,60 |
|
21 |
Emma Eriksson
|
Annebergs GIF |
00:37:58 |
68,21 |
|
22 |
Thea Andersson
|
IFK Mora OK |
00:38:46 |
70,88 |
|
23 |
Julia Nordlander
|
Sundsvalls OK |
00:39:48 |
74,34 |
|
24 |
Josefine Jonsson
|
OK Tor |
00:39:52 |
74,56 |
|
25 |
Louise Ramebäck
|
Umeå OK |
00:40:10 |
75,56 |
|
26 |
Lovisa Hambäck
|
Långhundra IF |
00:40:22 |
76,23 |
|
27 |
Julia Gunnarsson
|
Malungs OK Skogsmårdarna |
00:40:31 |
76,73 |
|
28 |
Agnes Karlsson
|
Älvsby IF OK |
00:40:45 |
77,51 |
|
29 |
Liv Åkerman
|
Älvdalens IF OK |
00:41:35 |
80,29 |
|
30 |
Emelie Viberg
|
Skogslöparna |
00:42:16 |
82,58 |
|
31 |
Hillevie Svärd
|
Strängnäs-Malmby OL |
00:42:39 |
83,86 |
|
32 |
Sofia Lundkvist
|
OK Vargen |
00:42:55 |
84,75 |
|
33 |
Maja Sandvik
|
Attunda OK |
00:43:10 |
85,58 |
|
34 |
Alva Nyström
|
IF Thor |
00:43:21 |
86,19 |
|
35 |
Matilda Larsson
|
OK Hällen |
00:43:45 |
87,53 |
|
36 |
Alexandra Ölund
|
Umedalens IF |
00:44:03 |
88,53 |
|
37 |
Felicia Bredin
|
Attunda OK |
00:44:11 |
88,98 |
|
38 |
Julia Funke
|
Leksands OK |
00:44:32 |
90,15 |
|
39 |
Sofia Ivers
|
Attunda OK |
00:45:24 |
93,04 |
|
40 |
Agnes Jonsson
|
Domnarvets GOIF |
00:45:38 |
93,82 |
|
41 |
Ella Karlsson
|
Snättringe SK |
00:46:03 |
95,21 |
|
42 |
Sofia Wigle
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:46:12 |
95,71 |
|
43 |
Tina Ylipää
|
Bergnäsets AIK |
00:46:32 |
96,83 |
|
44 |
Vendela Jonsell
|
Vallentuna-Össeby OL |
00:48:09 |
102,23 |
|
46 |
Tove Ringi
|
OK Kåre |
00:48:58 |
104,95 |
|
47 |
Ester Laudon
|
Vännäs OK |
00:50:08 |
108,85 |
|
48 |
Anna Aasa
|
Övertorneå IF |
00:50:23 |
109,69 |
|
49 |
Alma Hellström
|
Attunda OK |
00:50:41 |
110,69 |
|
50 |
Sara Ankarling
|
Strängnäs-Malmby OL |
00:51:44 |
114,20 |
|
51 |
Alva Larsson
|
Sundsvalls OK |
01:14:39 |
190,74 |
|
|
Nellie Månsson
|
Göteborg-Majorna OK |
|
|
|
|
Anna Nordström
|
Sigtuna OK |
|
|
|
|
Agnes Broman
|
OK Roslagen |
|
|
|
|
Kajsa Carlsson Wallum
|
Sävedalens AIK |
|
|