SM, medel, publiktävling - D14
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
1 |
Emilia Engel
|
OK Ravinen |
00:34:15 |
20,51 |
|
2 |
Tove Pettersson
|
OK Roxen |
00:36:08 |
24,88 |
|
3 |
Agnes Broman
|
OK Roslagen |
00:36:19 |
25,31 |
|
4 |
Ellen Blennow
|
Falköpings AIK OK |
00:37:10 |
27,28 |
|
5 |
Nina Persson
|
Haninge SOK |
00:38:00 |
29,21 |
|
6 |
Lovisa Johansson
|
OK Dacke |
00:39:57 |
33,74 |
|
7 |
Therese Nilsson
|
OK Österåker |
00:40:37 |
35,29 |
|
8 |
Lovisa Wigertz
|
Långhundra IF |
00:40:42 |
35,48 |
|
9 |
Elin Berg
|
OK Ravinen |
00:41:31 |
37,38 |
|
10 |
Ebba Lindell
|
IF Thor |
00:41:52 |
38,19 |
|
11 |
Tilda Andersson
|
Tullinge SK |
00:41:58 |
38,42 |
|
12 |
Petrina Costermans
|
Järla Orientering |
00:43:01 |
40,86 |
|
13 |
Ylva Sandén
|
OK Södertörn |
00:43:19 |
41,56 |
|
14 |
Linda Renner
|
OK Södertörn |
00:43:51 |
42,80 |
|
15 |
Ebba Lindman
|
IK Hakarpspojkarna |
00:46:20 |
48,56 |
|
16 |
Sofia Wigle
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:46:38 |
49,26 |
|
16 |
Marie-Chantal Ballnus
|
Järfälla OK |
00:46:38 |
49,26 |
|
18 |
Vilde Wold
|
Sundbybergs IK |
00:47:34 |
51,42 |
|
19 |
Felicia Bredin
|
Attunda OK |
00:47:55 |
52,24 |
|
20 |
Signe Nilsson
|
Nyköpings OK |
00:48:50 |
54,37 |
|
21 |
Ida Hofstedt
|
Vallentuna-Össeby OL |
00:49:26 |
55,76 |
|
22 |
Frida Arnesson
|
Skarpnäcks OL |
00:51:14 |
59,94 |
|
23 |
Matilda Lindh
|
Sundbybergs IK |
00:52:24 |
62,65 |
|
24 |
Kajsa Bogren
|
Sundbybergs IK |
00:57:44 |
75,03 |
|
25 |
Ebba Adebrant
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:58:59 |
77,93 |
|
26 |
Elin Bjessmo
|
Bromma-Vällingby SOK |
00:59:12 |
78,43 |
|
27 |
Sara Möller
|
OK Södertörn |
00:59:40 |
79,52 |
|
28 |
Josefin Hersén
|
Tullinge SK |
01:03:28 |
88,34 |
|
29 |
Sara Sundin
|
Waxholms OK |
01:04:01 |
89,62 |
|
30 |
Klara Bolin
|
Tullinge SK |
01:08:30 |
100,02 |
|
31 |
Petronella Hedenlund
|
Täby OK |
01:11:05 |
106,02 |
|
32 |
Nickolina Hedenlund
|
Täby OK |
01:12:40 |
109,70 |
|
33 |
Maja Sandvik
|
Attunda OK |
01:18:40 |
123,63 |
|
34 |
Alice Hallmén
|
Järfälla OK |
01:27:49 |
144,87 |
|
35 |
Siri Tärnrot
|
Hellas Orientering |
01:29:33 |
148,89 |
|
|
Tuva Falk
|
Sundbybergs IK |
|
|
|
|
Sanna Hedberg
|
OK Södertörn |
|
|
|
|
Hedda Persson Vildir
|
Skarpnäcks OL |
|
|
|
|
Tyra Alm
|
Järla Orientering |
|
|
|
|
Malin Hansson
|
Täby OK |
|
|
|
|
Katja Leickt
|
Tullinge SK |
|
|
|
|
Amelie Rajan
|
IFK Lidingö SOK |
|
|