Svenska Orienteringsförbundet

SM, medel, publiktävling - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Hampus Hatlen Tullinge SK 00:24:31 56,53
2 Erik Bovallius Järfälla OK 00:25:47 63,24
3 Marcus Stenebo Attunda OK 00:26:43 68,18
4 Olle Kallur OK Ravinen 00:27:22 71,62
5 Filip Storell Haninge SOK 00:29:18 81,86
6 Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 00:30:14 86,80
7 Marcus Ekman Vallentuna-Össeby OL 00:31:18 92,44
8 Johan Fochsen Waxholms OK 00:32:49 100,47
9 William Grunder Järfälla OK 00:32:51 100,65
10 Carl Hedegård OK Kolmården 00:34:07 107,36
11 Hjalmar Sandberg OK Älvsjö-Örby 00:35:45 116,00
12 Eskil Widehag Sundbybergs IK 00:36:01 117,41
13 Oscar Aneland OK Ravinen 00:37:24 124,74
14 Björn Renner OK Södertörn 00:37:47 126,77
15 Justus Arenander Skarpnäcks OL 00:38:43 131,71
16 Viktor Sandelin Tumba-Mälarhöjden OK 00:38:57 132,94
17 Alvin Craig OK Ravinen 00:39:02 133,38
18 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:39:29 135,77
19 Gustaf Hofstedt Vallentuna-Össeby OL 00:39:45 137,18
20 Kim Örnberg Tumba-Mälarhöjden OK 00:40:22 140,44
21 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 00:42:18 150,68
22 Ivar Gentz Järla Orientering 00:42:51 153,59
23 Max Österling OK Södertörn 00:43:13 155,53
24 Wilhelm Bergman Tullinge SK 00:43:23 156,41
25 Viktor Boström OK Linné 00:43:48 158,62
26 Viktor Sone Attunda OK 00:45:03 165,24
27 Olle Sandström OK Ravinen 00:45:13 166,12
28 Joel Thalén Sundbybergs IK 00:50:56 196,38
29 Filip Widén Hellas Orientering 00:51:21 198,59
30 Axel Friberger Järla Orientering 00:51:23 198,77
31 Markus Ljungqvist Kexholms SK 00:52:45 206,00
32 Jonathan Blomlöf IFK Lidingö SOK 00:53:23 209,35
33 Albin Isacsson Bromma-Vällingby SOK 00:55:31 220,65
34 Viktor Zilling OK Södertörn 00:55:34 220,91
35 Erik Frankling IFK Lidingö SOK 00:56:37 226,47
36 Max Karlsson Järla Orientering 01:12:08 300,00
37 Mathias Dryselius Skarpnäcks OL 01:12:20 300,00
38 David Törnqvist Snättringe SK 01:14:28 300,00
39 Oliver Ericsson Täby OK 01:14:49 300,00
40 Oliver Sjögren Bromma-Vällingby SOK 01:21:26 300,00
41 Eskil Costermans Järla Orientering 01:34:58 300,00
Mikael Kökeritz Sundbybergs IK
Isak Gelius Snättringe SK

Annonser

Bagheera