Swedish Orienteering Federation

25mannakorten - H20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
1 Loic Marty OK Hällen 00:25:57 10.05
2 Joakim Andén Södertälje-Nykvarn OF 00:26:13 10.91
3 Daniel Roos Attunda OK 00:26:40 12.36
4 Sixten Walheim OK Rodhen 00:26:51 12.95
5 Patrick Zbinden Leksands OK 00:27:01 13.48
6 Niklas Sundqvist Tullinge SK 00:27:06 13.75
7 Oskar Sandberg Säterbygdens OK 00:27:21 14.55
9 Fredrik Wigertz Långhundra IF 00:27:44 15.79
11 Anton Nilsson OK Tranan 00:28:05 16.91
12 Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna 00:28:13 17.34
13 Albin Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:28:16 17.50
14 Henrik Eklund Växjö OK 00:28:49 19.27
15 Emil Tellsén OK Roxen 00:29:06 20.18
16 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 00:29:07 20.24
17 Marian Basset OK Södertörn 00:29:27 21.31
18 Linus Landergren Hestra IF 00:29:30 21.47
20 Samuel Hedlund Långhundra IF 00:29:54 22.75
21 Anton Nilsson Umeå OK 00:29:56 22.86
22 Karl Enges Attunda OK 00:29:59 23.02
23 Oskar Sondén Malmö OK 00:30:06 23.40
24 Gustav Boquist IK Uven 00:30:31 24.74
25 Daniel Duhlbo IFK Mora OK 00:30:36 25.01
26 Heino Ollin Sävedalens AIK 00:30:40 25.22
27 Markus Larsson Hestra IF 00:31:03 26.45
28 Arvid Våg IFK Göteborg 00:31:24 27.58
29 Simon Martelius Attunda OK 00:31:35 28.17
30 David Hector Snättringe SK 00:32:06 29.83
31 Fredrik Levin Svaide Roma SOK 00:32:12 30.15
31 Alvis Reinsons OK Södertörn 00:32:12 30.15
33 Johan Ivarsson OK Kullingshof 00:32:33 31.28
34 Johan Söderlund Leksands OK 00:32:47 32.03
35 Henrik Johansson Umeå OK 00:32:56 32.51
36 Mattias Johansson Stångenäs AIS 00:32:58 32.62
37 Anders Kallings Visborgs OK 00:33:00 32.72
37 Jakob Wahl Göteborg-Majorna OK 00:33:00 32.72
39 Johan Eklund Växjö OK 00:33:18 33.69
40 Erik Fors Hestra IF 00:33:35 34.60
41 Emil Andersson Tullinge SK 00:33:49 35.35
42 Emil Wikström OK Tyr 00:34:47 38.46
43 Jan Dalheimer IK Vikings OK 00:35:41 41.35
44 Johan Nordin Sundsvalls OK 00:35:59 42.32
45 Henrik Håkansson OK Kolmården 00:37:07 45.96
46 Fredrik Regborn Hagaby GoIF Örebro 00:38:23 50.04
47 Johan Larsson OK Skogshjortarna 00:40:00 55.24
48 Frej Hegg Svaide Roma SOK 00:44:08 68.53
49 Erik Widmark IF Hagen 00:44:47 70.62
50 Morgan Olsson Andrarums IF 00:45:31 72.98

Advertisements

Bagheera