Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:22:30 6,30
2 Sara Kindlund OK Tranan 00:23:57 10,53
3 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:24:06 10,97
4 Lisa Johansson OK Tranan 00:24:45 12,87
5 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:25:11 14,13
6 Tone Albrektsson OK Ravinen 00:25:20 14,57
7 Hanna Lindström OK Tranan 00:25:26 14,86
8 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 00:25:28 14,96
9 Elin Ransjö Zander OK Tyr 00:25:34 15,25
10 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:25:43 15,69
11 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:25:49 15,98
12 Sara Hägnander Lidköpings VSK 00:26:00 16,52
13 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:26:10 17,00
14 Myrra Carlsson OK Orion 00:26:40 18,46
16 Hanna Åberg OK Landehof 00:26:43 18,61
17 Emma Djerf Lerums SOK 00:26:49 18,90
18 Emma Bengtsson Årsunda IF 00:27:04 19,63
19 Anna Karlström OK Linné 00:27:07 19,78
20 Kajsa Mattsson OK Kåre 00:27:27 20,75
21 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 00:27:32 20,99
22 Maria Eriksson Eds SK 00:27:44 21,57
23 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:27:46 21,67
24 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:27:48 21,77
25 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:27:51 21,92
26 Alice Axelsson IK Hakarpspojkarna 00:27:54 22,06
27 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 00:27:57 22,21
28 Jenny Wegebro Umeå OK 00:28:00 22,35
29 Lovisa Martinsson OK Tyr 00:28:28 23,71
30 Märta Ransjö Zander OK Tyr 00:28:29 23,76
31 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:28:42 24,40
32 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:28:43 24,44
33 Elvira Larsson Ryda SK 00:28:54 24,98
34 Elin Lundqvist Nybro OK 00:29:15 26,00
35 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 00:29:34 26,93
36 Maria Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 00:29:36 27,02
37 Klara Yngvesson Umeå OK 00:29:42 27,31
38 Tilda Andersson OK Ravinen 00:29:44 27,41
39 Hanna Röstin Söders-Tyresö 00:30:12 28,77
39 Ronja Björklund Bjursås OK 00:30:12 28,77
41 Saga Backteman Lerums SOK 00:30:36 29,94
42 Elisabet Aronsson FK Friskus-Varberg 00:30:51 30,67
43 Ella Wallinder Göteborg-Majorna OK 00:30:57 30,96
44 Filippa Andersson Lidköpings VSK 00:31:20 32,08
46 Moa Kuhlin Göteborg-Majorna OK 00:31:51 33,59
47 Agnes Spånér Göteborg-Majorna OK 00:31:59 33,98
48 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:32:15 34,76
49 Malin Dahlbäck OK Österåker 00:32:25 35,24
50 Elin Posch Jönköpings OK 00:32:33 35,63
51 Kajsa Johansson Jönköpings OK 00:33:04 37,14
52 Emma Kindbom IF Hagen 00:33:39 38,84
53 Alice Aroneng Hestra IF 00:34:40 41,81
54 Lina Pålsson Kungälvs OK 00:35:41 44,78
56 Lina Landergren Hestra IF 00:36:14 46,38
58 Freja Vredin IFK Umeå 00:39:27 55,77
59 Madelene Axelsson Härlövs IF 00:40:30 58,83
60 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:41:32 61,85
62 Maiken Sandberg OK Hällen 00:49:50 86,07
Klara Djerf Lerums SOK
Amelia Skalberg Bredaryds SOK

Annonser

OOCup 2022