Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olle Ringi OK Kåre 00:11:45 110,65
2 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:12:02 115,08
3 Marcus Lamm Frölunda OL 00:14:15 149,81
4 Filip Hatlen Tullinge SK 00:14:37 155,55
5 Anton Jonsson OK Tyr 00:15:18 166,25
6 Liam Hogedal Vänersborgs SK 00:15:30 169,39
7 Nils Engberg Härnösands OK 00:15:31 169,65
8 Tim Martner Frölunda OL 00:15:35 170,69
9 Carl Öberg Gamleby OK 00:15:40 172,00
10 Hugo Hedström OK Bävern 00:15:55 175,91
11 Adam Sjööarv OK Nackhe 00:16:00 177,22
12 Erik Lundquist OK Ravinen 00:16:09 179,57
13 Svante Sandvik Attunda OK 00:16:13 180,61
15 Eskil Engberg Härnösands OK 00:16:38 187,14
16 Eddie Karlsson OK Vilse 87 00:16:45 188,96
17 Elias Thunberg OK Vivill 00:17:11 195,75
18 Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:17:12 196,01
19 Elias Nyqvist OK Landehof 00:17:40 203,32
20 Herman Funkquist IF Hansa-Hoburg 00:17:42 203,85
20 Liam Hälldal Skogslöparna 00:17:42 203,85
22 Emil Ring Ronneby OK 00:17:56 207,50
23 Elias Lauri FK Herkules 00:18:10 211,16
24 Jakob Brantestad Lunds OK 00:18:37 218,20
24 Dante Rangert Kungälvs OK 00:18:37 218,20
26 Felix Johansson OK Alehof 00:18:40 218,99
27 Nils Arvid Wedman Västerbergslagens OL 00:18:42 219,51
28 Johannes Lundstein OK Linné 00:19:06 225,77
29 Hugo Bergenfur IK Vikings OK 00:19:07 226,04
30 Gustav Ljunggren OK Hammaren 00:20:00 239,87
31 Axel Ekdala Kungälvs OK 00:20:15 243,79
32 Anton Karlsson FK Finn 00:20:46 251,88
33 Cazper Nilsson Andrarums IF 00:22:12 274,33
34 Casper Turesson Härlövs IF 00:22:30 279,03
35 Alfons Westerbergh Rasbo IK 00:22:32 279,55
36 Kasper Ullberg Svaide Roma SOK 00:22:48 283,73
37 Olof Levin Svaide Roma SOK 00:22:50 284,25
38 Martin Ek Frölunda OL 00:23:19 291,82
39 Martin Nilsson Skogslöparna 00:23:40 297,31
40 Alfred Leijon Härlövs IF 00:24:03 300,00
41 Albin Svensson FK Herkules 00:24:42 300,00
42 Tim Andersson OK Tranan 00:27:38 300,00
43 Arvid Eriksson Ronneby OK 00:29:01 300,00
William Oksvold OK Kåre
Melker Thornell Surahammars SOK
Noah Korall Motala AIF OL

Annonser

OOCup 2022