Svenska Orienteringsförbundet

GM, lång - H16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emil Björnlinger Småland OF 00:37:01 13,65
1 Hugo Lillieström Östergötland OF 00:37:01 13,65
3 August Mollén Östergötland OF 00:37:19 14,35
4 Olle Hedman Västergötland OF 00:37:52 15,64
5 Oscar Johansson Blekinge OF 00:38:17 16,62
6 Andreas Gustafsson Småland OF 00:39:22 19,16
7 Jonas Andersson Östergötland OF 00:39:59 20,61
8 Felix Axelsson Västergötland OF 00:40:04 20,81
9 Albin Alsiö Västergötland OF 00:41:09 23,35
10 Clemens Wolfram Småland OF 00:41:12 23,47
11 Emil Karlsson Västergötland OF 00:42:18 26,05
12 Isak Hertin Småland OF 00:43:03 27,81
13 Andreas Jonsson Blekinge OF 00:43:13 28,20
14 Hampus Nyström Västergötland OF 00:43:24 28,63
15 Eskil Tryggö Västergötland OF 00:43:48 29,57
16 Filip Trofast Småland OF 00:44:10 30,43
17 Jonatan Wedberg-Kilnäs Göteborg OF 00:44:36 31,45
18 Benjamin Sturek Småland OF 00:45:07 32,66
19 Carl Holmberg Västergötland OF 00:45:30 33,56
20 Johan Lindman Östergötland OF 00:45:41 33,99
21 Oscar Prytz Östergötland OF 00:45:46 34,19
22 Olle Sörqvist Västergötland OF 00:45:56 34,58
23 Axel Halvarsson Bohuslän-Dal OF 00:46:07 35,01
24 Viktor Ossiansson Småland OF 00:47:11 37,51
25 Adam Löfström Småland OF 00:48:18 40,14
26 Erik Vinblad Skåne OF 00:48:28 40,53
27 Hampus Lindman Småland OF 00:48:57 41,66
27 Axel Forsman Göteborg OF 00:48:57 41,66
27 Jonas Lauri Göteborg OF 00:48:57 41,66
30 Edvin Ljungberg Göteborg OF 00:50:20 44,91
31 Sixten Elehed Östergötland OF 00:50:42 45,77
32 Oscar Stomberg Västergötland OF 00:51:01 46,51
33 Carl Ekbring Småland OF 00:54:30 54,69
34 Joel Sjödin Östergötland OF 00:55:15 56,45
35 David Johansson Småland OF 00:55:21 56,69
36 Mathias Blomster Blekinge OF 00:55:24 56,81
37 Gustaf Hedegård Östergötland OF 00:56:27 59,27
38 Hugo Lom Västergötland OF 00:57:37 62,01
39 Joel Karnehed Östergötland OF 00:59:09 65,61
40 Filip Svensson Halland OF 01:01:23 70,85
41 Josef Johansson Östergötland OF 01:02:52 74,33
42 Ludvig Waktel Gotland OF 01:08:54 88,50
43 Anton Håkansson Skåne OF 01:16:11 105,60
44 Erik Jönsson Skåne OF 01:19:33 113,50

Annonser

OOCup 2022