Svenska Orienteringsförbundet

GM, lång - H14

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Joar Hertin Småland OF 00:27:42 22,43
2 Emanuel Herberthson Östergötland OF 00:30:59 33,77
3 Hugo Djurstedt Småland OF 00:32:05 37,57
4 Albin Kronkvist Skåne OF 00:32:51 40,22
5 Albin Toll Småland OF 00:33:47 43,45
6 Adrian Vartia Halland OF 00:34:10 44,77
7 Carl Josefsson Göteborg OF 00:34:31 45,98
8 Allan Hedberg Skåne OF 00:34:35 46,21
9 Samuel Pihlström Göteborg OF 00:35:30 49,38
10 Arvid Westerberg Östergötland OF 00:35:34 49,61
11 Linus Kristiansson Västergötland OF 00:36:35 53,12
12 Viktor Waernqvist Östergötland OF 00:37:54 57,67
13 Linus Lundberg Småland OF 00:38:10 58,59
14 Gustav Träff Östergötland OF 00:38:28 59,62
15 Olof Ljunggren Östergötland OF 00:38:31 59,80
16 Erik Hogedal Göteborg OF 00:38:48 60,78
17 Axel Johansson Småland OF 00:39:08 61,93
18 Joar Tryggö Västergötland OF 00:40:22 66,19
19 Leo Johansson Östergötland OF 00:40:39 67,17
20 Hugo Jakobsson Småland OF 00:40:42 67,34
21 Mattis Persson Småland OF 00:41:35 70,39
22 Simon Svahn Småland OF 00:42:09 72,35
23 Albin Lindgren Gotland OF 00:43:01 75,34
24 Povel Hedberg Skåne OF 00:43:35 77,30
25 Simon Olsson Skåne OF 00:43:54 78,39
26 Gustav Åman Blekinge OF 00:44:25 80,18
27 Samuel Eriksson Bohuslän-Dal OF 00:45:01 82,25
28 Hugo Ström Västergötland OF 00:45:28 83,81
29 Noah Bechtel Halland OF 00:46:24 87,03
30 Axel Orrhede Skåne OF 00:46:25 87,09
31 Jonathan Pettersson Småland OF 00:48:55 95,72
32 Måns Persson Skåne OF 00:50:03 99,64
33 Anton Karlsson Västergötland OF 00:52:18 107,41
34 Hampus Fyhr Småland OF 00:52:48 109,14
35 Mattias Levin Gotland OF 00:53:04 110,06
36 Gustav Östensson Västergötland OF 00:54:00 113,28
37 Johan Holmberg Västergötland OF 00:54:45 115,87
38 Simon Giselsson Blekinge OF 00:55:41 119,10
39 Tobias Carlstedt Skåne OF 01:03:38 146,56
40 Anton Svensson Skåne OF 01:07:29 159,86
41 Pontus Eriksson Skåne OF 01:12:45 178,06
42 Jacob Moberg Skåne OF 01:12:50 178,34
43 Erik Hansson Blekinge OF 01:15:37 187,96
44 Samuel Låstbom Skåne OF 01:16:39 191,53
45 Mattias Österdahl Gotland OF 01:21:39 208,80
46 Erland Östberg Skåne OF 01:24:25 218,36
Melker Elofsson Småland OF

Annonser