Svenska Orienteringsförbundet

Ungdomsserien, finalen - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ida Hellström Attunda OK 00:11:34 151,57
2 Olivia Engel OK Ravinen 00:12:03 160,38
3 Vilma Nilsson Attunda OK 00:13:13 181,66
4 Tove Olsson OK Södertörn 00:13:22 184,39
5 Alva Lidström Lauri Snättringe SK 00:13:48 192,29
6 Lovisa Lindqvist IFK Enskede 00:14:19 201,71
7 Wilma Liikamaa Järfälla OK 00:14:35 206,58
7 Maja Lilja IFK Lidingö SOK 00:14:35 206,58
9 Linn De Boussard IFK Enskede 00:14:41 208,40
10 Stina Pedersen Järfälla OK 00:14:45 209,62
11 Malin Strömqvist Attunda OK 00:16:37 243,66
12 Moa Glanshed Haninge SOK 00:16:50 247,61
13 Wilma Mårtensson OK Ravinen 00:17:01 250,95
14 Ellen Aneland OK Ravinen 00:17:09 253,38
15 Emma Henriques OK Södertörn 00:17:16 255,51
16 Matilda Bolander Snättringe SK 00:17:24 257,94
17 Maja Falk Sundbybergs IK 00:17:34 260,98
18 Paulina Alzén Gustavsbergs OK 00:17:37 261,89
19 Ellen Sandblom Snättringe SK 00:18:27 277,09
20 Ellen Rydenius Tullinge SK 00:18:34 279,22
21 Emma Hallendal IFK Enskede 00:18:46 282,86
22 Lina Torbiörnsson Järla Orientering 00:18:56 285,90
23 Klara Junegard Tullinge SK 00:19:12 290,77
24 Sofie Lindell Gustavsbergs OK 00:19:44 300,00
25 Stella Östblom Järfälla OK 00:19:45 300,00
26 Selma Carlson Bromma-Vällingby SOK 00:19:55 300,00
27 Klara Samuelsson Järla Orientering 00:20:26 300,00
28 Nova Matthews Tullinge SK 00:20:40 300,00
29 Lovisa Bergsten OK Södertörn 00:20:50 300,00
30 Emilia Bergman Tullinge SK 00:21:05 300,00
31 Greta Häger OK Södertörn 00:21:53 300,00
32 Estelle Sjögren Bromma-Vällingby SOK 00:22:27 300,00
33 Felicia Strindér IFK Enskede 00:23:44 300,00
34 Hanna Carlqvist Snättringe SK 00:24:05 300,00
35 Ebba Forsberg OK Ravinen 00:24:52 300,00
36 Fanny Sundberg Tullinge SK 00:25:54 300,00
37 Elvira Holmberg OK Södertörn 00:26:48 300,00
38 Alma Barkstedt Täby OK 00:27:40 300,00
39 Adina Stalås OK Österåker 00:28:50 300,00
40 Elsa Wretö IFK Lidingö SOK 00:29:02 300,00
41 Kimberly Ekenstedt Tullinge SK 00:29:12 300,00
42 Märta Namslauer Skogsluffarnas OK 00:31:16 300,00
43 Alva Boljang Tumba-Mälarhöjden OK 00:32:00 300,00
44 Sofia Quas Waxholms OK 00:35:14 300,00
Tilde Mansén Skarpnäcks OL

Annonser

Bagheera