Svenska Orienteringsförbundet

O-Event - Sprint by Night - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:09:25 47,60
2 Moa Skoog IF Hagen 00:09:59 53,99
3 Sara Wänström Finspångs SOK 00:10:04 54,94
4 Emma Eliasson Domnarvets GOIF 00:10:12 56,44
5 Alva Svensk Tjällmo-Godegårds OK 00:10:30 59,83
6 Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 00:10:35 60,77
7 Maja Bergqvist Korsnäs IF OK 00:10:50 63,59
8 Majken Folkestad Anderstorps OK 00:10:58 65,10
9 Vendela Söderqvist OK Kåre 00:11:00 65,48
10 Lova Perman Kils OK 00:11:04 66,23
11 Tilda Rosander SOK Aneby 00:11:11 67,55
12 Unni Granfors IF Rigor 00:11:14 68,11
13 Ella Söderberg OK Skogsfalken 00:11:15 68,30
14 Ina Åman OK Vilse 87 00:11:17 68,67
15 Lisa Swartz OK Orion 00:11:21 69,43
16 Filippa Fagerström IFK Göteborg 00:11:22 69,62
17 Frida Johansson OK Skärmen 00:11:32 71,50
18 Kristin Herberthson Linköpings OK 00:11:36 72,25
19 Maja Graad IF Rigor 00:11:37 72,44
20 Tuva-Cajsa Spik Leksands OK 00:11:44 73,76
21 Elin Flakberg IFK Göteborg 00:12:00 76,77
22 Tilda Tudén Boxholm-Mjölby OL 00:12:02 77,14
23 Malin Kindbom IF Hagen 00:12:07 78,08
24 Emma Emilsson OK Skogsfalken 00:12:17 79,97
25 Nora Andersson OK Norrvirdarna 00:12:19 80,34
26 Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklubb 00:12:21 80,72
26 Vilmalee Suwan OK Vilse 87 00:12:21 80,72
28 Agnes Weiss Långhundra IF 00:12:31 82,60
29 Emma Eliasson FK Friskus-Varberg 00:12:33 82,98
30 Rebecka Pihlström OK Landehof 00:12:38 83,92
31 Malva Tengvall Boxholm-Mjölby OL 00:12:49 85,99
32 Emilia Gunnarsson Malungs OK Skogsmårdarna 00:13:06 89,19
33 Ellen Toll OK Njudung 00:13:28 93,33
34 Matilda Wallström Sävedalens AIK 00:13:32 94,08
35 Agnes Kamfors OK Kullingshof 00:13:33 94,27
36 Elsa Linder OK Hällen 00:13:42 95,96
36 Wilma Pettersson OK Kullingshof 00:13:42 95,96
38 Ellen Ohrt Sol Tranås 00:13:47 96,90
39 Edit Jonsson Långhundra IF 00:13:48 97,09
40 Filippa Söderberg Kalmar OK 00:13:49 97,28
41 Elin Rahm OK Norrvirdarna 00:13:53 98,03
42 Linn Andersson OK Tyr 00:13:57 98,79
43 Disa Svensson Korsnäs IF OK 00:14:00 99,35
44 Linn Risto OK Linné 00:14:13 101,80
45 Stina Andersson Anderstorps OK 00:14:21 103,30
46 Kajsa Ivarsson Västerbergslagens OL 00:14:24 103,87
47 Vilma Engström OK Orion 00:14:28 104,62
48 Tova Jansson Vänersborgs SK 00:14:43 107,44
49 Alma Wallman Västerbergslagens OL 00:14:45 107,82
50 Vera Carlsson OK Hällen 00:14:49 108,57
51 Rebecka Westlund Kils OK 00:14:51 108,95
52 Elsa Boberg IF Rigor 00:14:56 109,89
53 Stina Nilsson Dalaportens OL 00:15:06 111,77
54 Louise Olsson Mölndal Outdoor IF 00:15:08 112,15
55 Tilda Hagelberg Eksjö SOK 00:15:12 112,90
56 Johanna Fredrixon OK Skogshjortarna 00:15:26 115,54
57 Vera Elfström OK Orinto 00:15:28 115,91
58 Asta Törnkvist Anderstorps OK 00:15:44 118,92
59 Ebba Lindstrand Kalmar OK 00:16:15 124,76
60 Marta Törnström FK Friskus-Varberg 00:16:20 125,70
61 Maria Berglund Dalaportens OL 00:16:27 127,02
62 Lova Berzelius OK Skogshjortarna 00:16:30 127,58
63 Anna Svensson IF Rigor 00:16:35 128,52
64 Ida Klasér Korsnäs IF OK 00:16:45 130,40
65 Magdalena Salenbäck Kristinehamns OK 00:16:46 130,59
66 Alva Svensson FK Åsen 00:16:54 132,10
67 Maja Karmstig FK Friskus-Varberg 00:17:09 134,92
68 Annie Eriksson OK Löftan 00:17:21 137,18
69 Matilda Freidlitz OK Landehof 00:17:49 142,45
70 Agnes Wallin Korsnäs IF OK 00:17:51 142,83
71 Josefine Landestig IK Gandvik 00:18:13 146,97
72 Elina Fredman OK Skogshjortarna 00:18:30 150,17
73 Ellinor Lihv OK Gränsen 00:18:35 151,11
74 Tilde Gran Tibro OK 00:18:44 152,80
75 Fanny Cedstedt Långhundra IF 00:18:47 153,37
76 Felicia Sahlén Västerås SOK 00:19:17 159,01
77 Annika Källman OK Hällen 00:19:21 159,76
78 Ida Bruhn IF Rigor 00:19:32 161,83
79 Judith Lundqvist Kalmar OK 00:20:30 172,75
80 Frida Mattsson OK Kullingshof 00:20:38 174,26
81 Sofie Andersson IK Gandvik 00:20:45 175,57
82 Hillevi Lind Kvillebyns SK 00:21:45 186,87
83 Meja Hansson Emmaboda Verda OK 00:22:06 190,82
84 Emelie Rengmyr IF Rigor 00:22:15 192,51
85 Maja Gustafsson FK Åsen 00:22:26 194,58
86 My Fridström OK Dacke 00:23:09 202,67
87 Nora Levin FK Åsen 00:25:52 233,35
88 Ellinor Rosenberg OK Vilse 87 00:25:56 234,10
89 Karin Larsson OK Enen 00:26:14 237,49
91 Ida Meijer FK Åsen 00:34:01 300,00
Linnea Leijon Härlövs IF
Emilia johnsson OK Kåre
Lisa Åkesson Markbygdens OK
Moa Steneborg OK Orinto
Thilda Seldén IF Rigor

Annonser

Bagheera