Svenska Orienteringsförbundet

O-Event - Sprint by Night - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Christoffer Lindgren OK Kåre 00:10:51 62,95
2 Lukas Larsson OK Skogshjortarna 00:10:56 63,99
3 Anton Carlsson IF Hagen 00:11:06 66,09
4 Linus Vernström Ronneby OK 00:11:13 67,55
6 Anton Uller Kils OK 00:11:41 73,42
7 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 00:11:49 75,10
8 Olle Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:11:50 75,30
9 Hugo Ericsson Växjö OK 00:11:55 76,35
10 Casper Skepp Sävedalens AIK 00:11:56 76,56
11 Hugo Unosson Kalmar OK 00:11:57 76,77
12 William Sturesson Lerums SOK 00:12:02 77,82
13 Edvin Henrysson Tibro OK 00:12:03 78,03
14 Victor Hansson OK Löftan 00:12:10 79,49
15 Hugo Larsson OK Dacke 00:12:13 80,12
16 Tobias Johansson OK Löftan 00:12:22 82,01
17 Alex Johansson FK Friskus-Varberg 00:12:40 85,78
18 Anton Törnqvist FK Vittus 00:12:47 87,24
19 Hugo Kindborn OK Hällen 00:13:00 89,97
20 Mattias Öhlund IK Hakarpspojkarna 00:13:03 90,59
21 Anton Blomqvist Markbygdens OK 00:13:09 91,85
22 Klockar Eskil Nääs Leksands OK 00:13:19 93,95
23 Markus Halvarsson Leksands OK 00:13:31 96,46
24 Markus Melén OK Kåre 00:13:38 97,92
25 Lucas Ljungdahl OK Skogshjortarna 00:13:40 98,34
26 Jakob Moberg OK Löftan 00:13:41 98,55
26 Fredrik Hane OK Tyr 00:13:41 98,55
28 Max Persson OK Skogsfalken 00:13:46 99,60
29 Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK 00:13:52 100,86
30 Albin Hjellström Gränna-Bygdens OK 00:13:59 102,32
31 Tage Kinell IFK Göteborg 00:14:01 102,74
32 Philip Viberg Ryda SK 00:14:08 104,21
33 Henrik Löf Göteborg-Majorna OK 00:14:10 104,63
34 Hannes Essunger Sjövalla FK 00:14:27 108,19
35 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:14:37 110,28
36 Jacob Johansson Lidköpings VSK 00:14:45 111,96
37 Filip Håkansson OK Orion 00:14:46 112,17
38 Axel Bechtel FK Friskus-Varberg 00:14:56 114,26
39 Erik Ling Jönköpings OK 00:14:57 114,47
40 Isak Bengtsson OK Lindéna 00:15:12 117,61
41 Ivar Lampa IF Rigor 00:15:14 118,03
42 Simon Veltman OK Skogshjortarna 00:15:22 119,71
43 Richard Rettig Tibro OK 00:15:24 120,13
44 Lukas Hagberg Kalmar OK 00:15:25 120,34
45 Anders Skoglund Sol Tranås 00:15:27 120,75
46 Alexander Gustafsson OK Njudung 00:15:29 121,17
47 Elmer Ögren Karlsbyhedens IK 00:15:32 121,80
48 Gustav Andersson OK Löftan 00:15:37 122,85
49 Stepan Khakimov FK Vittus 00:15:39 123,27
50 Erik Delin Ryda SK 00:15:42 123,90
51 Fabian Odén Fjärås AIK 00:15:48 125,15
52 Hugo Auselius Bredaryds SOK 00:16:17 131,23
52 Stellan Gradin Andrarums IF 00:16:17 131,23
52 Simon Svensson Korsnäs IF OK 00:16:17 131,23
56 Oskar Eriksson Ronneby OK 00:16:19 131,65
57 Simon Bååth Sävedalens AIK 00:16:43 136,67
58 Linar Jonasson FK Vittus 00:16:44 136,88
59 Anton Kastrup FK Herkules 00:16:46 137,30
60 Jakob Carlsson Stora Tuna OK 00:16:49 137,93
61 Filip Jennerstrand OK Njudung 00:16:55 139,19
62 Albin Kruse IF Rigor 00:16:56 139,40
63 Joel Holmberg Ulricehamns OK 00:17:03 140,86
64 Erik Roslund Åkers IF 00:17:04 141,07
65 Philip Larsson Eds SK 00:17:18 144,00
66 Oscar Hultgren OK Njudung 00:17:24 145,26
67 Ebbe Holmqvist Sjövalla FK 00:17:33 147,15
68 Samuel Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 00:17:35 147,56
69 Hugo Bremer Mariestads FK 00:17:46 149,87
70 Oliver Funk Lidköpings VSK 00:17:53 151,33
71 Alfred Hallqvist Ulricehamns OK 00:17:55 151,75
72 Anton Krantz Sjövalla FK 00:18:16 156,15
73 Melker Larsson OK Orion 00:18:26 158,25
74 Filip Carlqvist FK Friskus-Varberg 00:18:33 159,71
75 Olof Edvardsson Ronneby OK 00:18:36 160,34
76 Linus Benjaminsson Lidköpings VSK 00:18:50 163,27
77 Tobias Hällman OK Tyr 00:19:09 167,25
78 Albin Warvelin Långhundra IF 00:19:11 167,67
79 Hannes Björndal OK Grip 00:19:13 168,09
80 Ludwig Andersson Andrarums IF 00:19:26 170,81
83 Melwin Wildheim FK Friskus-Varberg 00:19:57 177,31
85 Fabian Evertsson Lessebo OK 00:20:11 180,24
86 Joel Ringström OK Landehof 00:20:16 181,29
87 Anton Lund OK Skogshjortarna 00:20:23 182,75
88 Olavi Aho OK Löftan 00:20:27 183,59
89 Simon Hermansson Gudhems IF 00:20:49 188,20
92 Arvid Öhrvall OK Skogshjortarna 00:21:01 190,71
93 Anton Eliasson Göteborg-Majorna OK 00:21:11 192,80
94 Frank Krouwel Stora Tuna OK 00:21:17 194,06
95 Curt Norgren Gällstadbygdens SOK 00:21:52 201,39
98 Gustav Nilsson Härlövs IF 00:22:50 213,54
99 Gustav Norberg OK Hällen 00:23:08 217,31
100 Gustav Lidman Tibro OK 00:23:19 219,61
101 Samuel Bilén FK Vittus 00:23:53 226,74
102 Gustav Carlsson OK Landehof 00:25:40 249,15
103 Isak Levin FK Åsen 00:28:08 280,14
Oskar Nyquist Emmaboda Verda OK
Alex Kalinichenko Stora Tuna OK
Arvid Skepp Sävedalens AIK

Annonser

OOCup 2022