Svenska Orienteringsförbundet

O-Event - Sprint by Night - H10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Wille Söderqvist OK Kåre 00:10:12 160,52
2 Simon Corneliusson OK Löftan 00:10:14 161,28
3 Fabian Alinder Sjövalla FK 00:10:41 171,60
4 Nils Swartz OK Orion 00:11:25 188,42
5 Emil Seldén IF Rigor 00:11:32 191,09
6 Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK 00:11:46 196,45
7 Elias Nyqvist OK Landehof 00:11:54 199,50
8 Noel Bengtsson OK Skogshjortarna 00:12:03 202,94
9 Casper Gunnarsson OK Lindéna 00:12:46 219,38
10 Vilhelm Frank OK Löftan 00:12:52 221,67
11 Isak Lemurell Sjövalla FK 00:12:53 222,05
12 Fredrik Westlund Kils OK 00:13:09 228,17
13 Albin Paulsson OK Löftan 00:13:18 231,61
14 Liam Hogedal Vänersborgs SK 00:13:21 232,76
15 Isac Brovall Gällstadbygdens SOK 00:13:29 235,81
16 Edvin Åtting Linköpings OK 00:13:46 242,31
17 Cazper Nilsson Andrarums IF 00:13:50 243,84
18 Oskar Blom OK Löftan 00:14:08 250,72
19 Ludvig Eronn Linköpings OK 00:14:28 258,37
20 Walter Bodin Gällstadbygdens SOK 00:14:31 259,51
21 Oscar Nystrand OK Klyftamo 00:14:55 268,68
21 Axel Viberg Ryda SK 00:14:55 268,68
23 Oscar Andersson OK Tyr 00:15:10 274,42
24 Adam Granhage Sjövalla FK 00:15:52 290,47
25 Hugo Thoresson Andrarums IF 00:16:08 296,59
26 Alfred Leijon Härlövs IF 00:16:25 300,00
27 Wilhelm Karmetun OK Njudung 00:16:34 300,00
28 Marcus Hällman OK Tyr 00:16:50 300,00
29 Isak Holmgård Kils OK 00:17:16 300,00
30 Filip Hansson OK Löftan 00:17:43 300,00
31 Carl Spåhl OK Orion 00:17:59 300,00
32 Linus Alinder Sjövalla FK 00:18:28 300,00
33 Isak Törnström FK Friskus-Varberg 00:19:53 300,00
33 Arvid Roth Linköpings OK 00:19:53 300,00
35 Hugo Konradsson IK Omega 00:19:54 300,00
36 Alfred Nyberg Skattkärrs SOK 00:20:33 300,00
37 Oscar Åslund OK Linné 00:20:51 300,00
38 Rasmus Hedar OK Tor 00:20:56 300,00
39 Walter Söderqvist OK Kåre 00:21:21 300,00
40 Mattias Samuelsson NAIS Orienteringsklubb 00:21:55 300,00
41 Leo Nilsson Mariestads FK 00:22:34 300,00
42 Noah Trens Sjövalla FK 00:22:44 300,00
43 Emil Gabrielsson OK Orinto 00:23:23 300,00
44 Arvid Eriksson Ronneby OK 00:25:10 300,00
45 Love Erlandsson Korsnäs IF OK 00:28:53 300,00
46 Elias Nilsson Andrarums IF 00:32:00 300,00
47 Viggo Ahlm Andrarums IF 00:39:53 300,00
49 Anton Soelberg Andrarums IF 01:01:59 300,00
Oliver Håkansson OK Orion
Olle Petersén OK Njudung
Olle Florén IF Rigor
Adam Andersson FK Vittus
Emil Ling Jönköpings OK
Kalle Öhlund IK Hakarpspojkarna

Annonser

Bagheera