Svenska Orienteringsförbundet

GMOK höstmedel - H21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Måns Sandgren OK Orion 00:30:29 8,17
2 Martin Ahlberger Hestra IF 00:30:30 8,22
3 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn OF 00:30:45 8,89
4 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 00:31:29 10,85
5 Johan Aronsson OK Tisaren 00:31:49 11,74
6 Johan Törnroth Hjobygdens OK 00:32:02 12,32
7 Rickard Börjesson Vänersborgs SK 00:32:06 12,50
8 Eric Hansson IK Hakarpspojkarna 00:32:22 13,21
9 Fredrik Löwegren IFK Göteborg 00:32:25 13,35
10 Christian Holmqvist Hestra IF 00:32:50 14,46
11 Jonas Merz OK Tisaren 00:32:58 14,82
12 Fredrik Weihard Sävedalens AIK 00:33:02 15,00
13 Jesper Sjögren OK Kullingshof 00:33:03 15,04
14 Arvid Våg IFK Göteborg 00:33:11 15,40
15 Mattias Nilsson Vänersborgs SK 00:33:25 16,02
16 Erik Folkesson Blom IFK Mora OK 00:33:35 16,47
17 Albin Pettersson OK Tisaren 00:34:15 18,25
18 Andreas Holmqvist Hestra IF 00:34:20 18,48
19 Erik Engstrand IFK Göteborg 00:34:56 20,08
20 Johan Hördegårdh IFK Göteborg 00:35:02 20,35
21 Simon Larsson Sävedalens AIK 00:35:03 20,40
22 Jonas Martner Frölunda OL 00:35:17 21,02
23 Rickard Holmqvist Hestra IF 00:35:30 21,60
24 Jonatan Aronsson OK Tisaren 00:35:35 21,82
25 Mattias Karlsson Växjö OK 00:35:36 21,87
26 Ilya Belianka Sävedalens AIK 00:36:37 24,59
27 Conny Rantzow Hestra IF 00:36:41 24,77
28 Fredrik Noborn IFK Göteborg 00:37:13 26,19
29 Tobias Lindell Vänersborgs SK 00:37:22 26,59
30 Björn Arnesson Ulricehamns OK 00:38:04 28,47
31 Johan Antonsson OK Löftan 00:38:35 29,85
34 Joakim Antonsson OK Löftan 00:38:59 30,92
35 Jonas Andersson IF Rigor 00:39:05 31,19
36 Jonatan Larsson Uddevalla OK 00:39:11 31,46
37 Jonatan Andersson Falkenbergs OK 00:39:28 32,21
38 Sven Granfors OK Landehof 00:40:13 34,22
39 Andreas Bjärkmar Sävedalens AIK 00:40:18 34,44
39 Jonas Lundgren Stora Tuna OK 00:40:18 34,44
41 Anton Hemlin IK Uven 00:40:48 35,78
42 Niklas Helmertz Frölunda OL 00:41:09 36,72
43 Tobias Johansson OK Skogshjortarna 00:41:59 38,95
44 Leif Svensson OK Tisaren 00:42:03 39,13
45 Christoffer Andersen IK Gandvik 00:42:55 41,45
46 Adam Kazda Göteborg-Majorna OK 00:44:30 45,68
47 Henrik Brus Sävedalens AIK 00:45:29 48,32
48 Anders Frick Trollhättans SK 00:47:39 54,11
49 Vidar Faxén Sävedalens AIK 00:47:45 54,38
50 Max Karle OK Skogshjortarna 00:48:17 55,81
51 Anton Karlsson OK Kullingshof 00:50:55 62,86
52 Andreas Karlsson Sävedalens AIK 00:51:40 64,86
53 Andreas Litzell Ivarsson OK Skogshjortarna 00:55:00 73,78
54 Kristian Anderson Göteborgs SK 01:03:02 95,28
55 Olof Carlson Tolered-Utby Ol-klubb 01:04:18 98,67
56 Fredrik Elofsson Fjärås AIK 01:06:03 103,36
57 David Hellerström FK Friskus-Varberg 01:13:10 122,40
Thomas Börstell Sävedalens AIK

Annonser