Svenska Orienteringsförbundet

25mannakorten - D21-1

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Elin Hamrefors Sävedalens AIK 00:26:43 13,74
2 Kajsa Nilsson Halden SK 00:26:48 13,96
3 Hanna Persson Göteborg-Majorna OK 00:27:13 15,10
4 Lin Eriksson OK Roxen 00:27:14 15,15
6 Lauriane Beauvisage OK Hällen 00:27:41 16,38
7 Sanna Eriksson Linköpings OK 00:28:04 17,43
8 Martina Ruch OK Kåre 00:28:05 17,47
9 Jennifer Gull FK Friskus-Varberg 00:28:45 19,30
10 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 00:28:56 19,80
11 Malin Andersson OK Nolaskogsarna 00:29:26 21,17
12 Moa Kjellstrand Centrum OK 00:29:38 21,71
13 Åsa Franzén IL Tyrving 00:30:19 23,58
14 Maria Johansson Torsås OK 00:30:21 23,68
16 Lina Samor Lerums SOK 00:30:48 24,91
17 Yevheniya Shcherbakova OK Pan-Kristianstad 00:30:57 25,32
18 Erika Lindqvist Sävedalens AIK 00:31:00 25,45
19 Lina Larsson Vänersborgs SK 00:31:05 25,68
20 Susanna Forsell Motala AIF OL 00:31:33 26,96
21 Maria Klamfelt Sävedalens AIK 00:31:39 27,23
22 Agnes Adolfsson Eksjö SOK 00:31:52 27,83
24 Maria Schmiterlöw Hjobygdens OK 00:32:42 30,11
25 Filippa Spånér Sävedalens AIK 00:33:08 31,29
28 Lisa Palm Sävedalens AIK 00:33:45 32,98
29 Åsa Söderblom Falkenbergs OK 00:34:12 34,21
30 Anna Johansson Ankarsrums OK 00:34:32 35,12
31 Caroline Ivarsson Sundbybergs IK 00:34:53 36,08
32 Karolina Källstrand Göteborg-Majorna OK 00:34:55 36,17
33 Amanda Claesson Sävedalens AIK 00:35:28 37,67
34 Malin Lindberg Motala AIF OL 00:36:00 39,13
35 Elin Dölerud Göteborg-Majorna OK 00:36:09 39,54
36 Michelle Johansson OK Tyr 00:37:27 43,10
37 Anna Lööf OK Pan-Kristianstad 00:37:51 44,20
38 Beatrice Köhler Säterbygdens OK 00:37:56 44,42
39 Madeleine Attfors Sävedalens AIK 00:38:04 44,79
40 Emma Almehed Frölunda OL 00:38:05 44,83
41 Elina Mikaelsson OK Nolaskogsarna 00:38:54 47,07
43 Sara Holmdell Göteborg-Majorna OK 00:40:36 51,72
44 Camilla Nilsson OK Torfinn 00:40:39 51,86
45 Therese Alfredsson Sävedalens AIK 00:42:15 56,23
46 Sofie Johansson Gamleby OK 00:43:54 60,75
47 Sara Karlsson OK Skogsstjärnan 00:44:06 61,29
48 Frida Hildingsson Lunds OK 00:44:48 63,21
49 Hanna Klar Säterbygdens OK 00:47:49 71,46
50 Josefin Aronsson FK Friskus-Varberg 00:48:36 73,61
51 Ulrica Fransson Motala AIF OL 00:49:10 75,16
52 Annie Lennartsson Skåneslättens OL 00:50:00 77,44
53 Elinor Lindelöw Härlövs IF 00:53:10 86,10
54 Charlotte Wikström Sävedalens AIK 01:01:45 109,58
55 Jessica Karlsson OK Torfinn 01:09:05 129,65
Lina Allmungs IF Hansa-Hoburg
Lisa Hofberg Säterbygdens OK

Annonser

OOCup 2022