Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #6, medel, med Kuxaträffen, dag 1 - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ronja Hugg Forsa OK 00:26:34 9,61
2 Tove Pettersson OK Roxen 00:26:40 9,87
3 Katrin Sjödén Älvdalens IF OK 00:28:27 14,46
4 Lovisa Weiden Skåneslättens OL 00:29:21 16,78
5 Ella Olsson Grycksbo IF OK 00:29:43 17,72
6 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:30:04 18,63
8 Maja Kindlund OK Tranan 00:32:03 23,74
9 Frida Vikström Sundsvalls OK 00:32:05 23,82
10 Ylva Sandén OK Södertörn 00:32:14 24,21
11 Moa Karlsson Storviks IF 00:32:43 25,45
12 Moa Hjorth Domnarvets GOIF 00:33:15 26,83
13 Frida Hector Snättringe SK 00:33:36 27,73
14 Linda Renner OK Södertörn 00:33:37 27,77
15 Tilde Engberg Härnösands OK 00:34:15 29,40
16 Elin Lindblad OK Djerf 00:34:16 29,45
17 Moa Sjöberg Göteborg-Majorna OK 00:34:55 31,12
18 Lisa Hallgren Bjursås OK 00:35:23 32,32
19 Lovisa Johansson Karlskrona SOK 00:35:37 32,92
20 Clara Dahl Härlövs IF 00:36:12 34,42
21 Signe Nilsson Nyköpings OK 00:36:41 35,67
22 Alva Lindell IF Thor 00:37:10 36,91
23 Lovisa Lager Halmstad OK 00:37:18 37,26
24 Linnea Skalberg Bredaryds SOK 00:38:22 40,01
25 Frida Zeijlon OK Hällen 00:38:56 41,47
26 Lotten Sandén OK Södertörn 00:39:16 42,32
27 Maja Mörth Leksands OK 00:39:23 42,62
28 Elvira Forslund OK Renen 00:39:37 43,23
29 Anna Andersson Piteå IF 00:40:14 44,81
30 Agnes Källström Sala OK 00:41:31 48,12
31 Linnea Bengtsson Falkenbergs OK 00:42:15 50,01
32 Lovisa Nord Sol Tranås 00:42:23 50,35
33 Matilda Larsson OK Hällen 00:42:32 50,74
34 Moa Alsiö Falköpings AIK OK 00:43:55 54,30
35 Julia Wanner Avesta OK 00:43:59 54,47
36 Alice Palmgren Sundsvalls OK 00:44:04 54,69
37 Linnéa Gustafsson OK Hällen 00:44:19 55,33
38 Elvira Wildheim FK Friskus-Varberg 00:44:27 55,68
38 Elin Edström Härnösands OK 00:44:27 55,68
40 Lovisa Ring Halmstad OK 00:44:38 56,15
41 Wilma Bergander Eksjö SOK 00:46:10 60,10
42 Petrina Costermans Järla Orientering 00:46:50 61,81
43 Alva Jonsson Långhundra IF 00:47:20 63,10
44 Tilda Östberg Stora Tuna OK 00:49:56 69,80
45 Smilla Sandström Härnösands OK 00:50:44 71,86
48 Evelina Olsson OK Nackhe 00:52:27 76,28
49 Elin Carlsson IK Trenne Ullared 00:53:27 78,86
51 Paulina Jägstedt Halmstad OK 00:55:53 85,13
52 Ellen Wiksten Gävle OK 00:57:20 88,86
53 Heidi Fors OK Grip 00:59:37 94,74
54 Elsa Ericsson FK Friskus-Varberg 00:59:59 95,69
55 Lisa Hallmén OK Tisaren 01:02:12 101,40

Annonser

Bagheera