Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #6, medel, med Kuxaträffen, dag 1 - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:34:48 -0,65
2 Helena Jansson OK Ravinen 00:36:00 1,36
3 Annika Billstam OK Linné 00:36:14 1,75
4 Nadiya Volynska OK Orion 00:37:21 3,62
5 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:38:03 4,79
6 Anna Bachman IFK Lidingö SOK 00:38:34 5,65
7 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:38:51 6,12
8 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:38:53 6,18
9 Signe Klinting Järla Orientering 00:39:17 6,85
10 Johanna Engström OK Hällen 00:39:44 7,60
11 Josefine Klintberg OK Ravinen 00:40:21 8,63
12 Alva Olsson Linköpings OK 00:40:25 8,74
13 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 00:40:39 9,13
14 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:40:43 9,24
15 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 00:41:02 9,77
16 Susen Lösch Ärla IF 00:41:08 9,94
17 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 00:41:13 10,08
18 Emma Johansson Domnarvets GOIF 00:41:30 10,55
19 Lovisa Persson OK Tisaren 00:41:37 10,75
20 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 00:41:41 10,86
21 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:41:44 10,94
22 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:41:50 11,11
23 Lisa Risby OK Kåre 00:42:08 11,61
24 Annika Björk OK Linné 00:42:11 11,70
25 Catherine Taylor OK Linné 00:42:33 12,31
26 Matilda Andersson OK Kåre 00:42:45 12,64
27 Karolina Højsgaard Domnarvets GOIF 00:43:08 13,28
28 Josefin Tjernlund OK Tisaren 00:43:13 13,42
29 Riina Kuuselo OK Linné 00:43:31 13,92
30 Kajsa Risby OK Kåre 00:43:33 13,98
31 Elin Dahlin Domnarvets GOIF 00:43:34 14,01
32 Sofia Törnqvist IFK Lidingö SOK 00:43:48 14,40
33 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:44:01 14,76
34 Hilda Forsgren OK Linné 00:44:26 15,46
35 Beata Falk Hagaby GoIF Örebro 00:44:40 15,85
36 Linda Lindkvist Leksands OK 00:45:14 16,79
37 Johanna Öberg OK Hällen 00:45:37 17,43
38 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:45:46 17,69
39 Sara Sjökvist Järla Orientering 00:46:09 18,33
40 Therese Klintberg Linköpings OK 00:46:26 18,80
41 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 00:46:33 19,00
42 Lisa Andersson Ärla IF 00:47:13 20,11
43 Moa Leijon Lind Södertälje-Nykvarn OF 00:47:24 20,42
44 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 00:47:30 20,58
45 Linn Grälls OK Kåre 00:48:18 21,92
46 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 00:48:48 22,76
47 Linnéa Holmqvist Hagaby GoIF Örebro 00:48:50 22,81
48 Sara Johansson Domnarvets GOIF 00:49:15 23,51
49 Stina Nilsson Umeå OK 00:49:21 23,68
50 Elsa Jansson Järla Orientering 00:50:20 25,32
51 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:50:44 25,99
52 Rebecka Nylin OK Tisaren 00:52:22 28,72
53 Erica Pettersson IFK Göteborg 00:53:05 29,92
54 Kristin Olovsson Rehns BK 00:53:29 30,59
55 Johanna Lindberg Domnarvets GOIF 00:53:38 30,84
56 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:55:50 34,51
57 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:56:39 35,88
58 Johanna Erlandsson Stora Tuna OK 01:02:11 45,13
Frida Sandberg Säterbygdens OK
Moa Enmark Göteborg-Majorna OK

Annonser

OOCup 2022