Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D21

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Frida Wallström Sävedalens AIK 00:44:50 7,59
2 Anna-Karin Bondesson Frosta OK 00:47:30 11,61
3 Lina Samor Sävedalens AIK 00:49:10 14,12
6 Jennie Nilsson IF Hagen 00:49:44 14,97
7 Ida Svensson Sjövalla FK 00:50:23 15,95
10 Cecilia Einarsson Västerås SOK 00:52:24 18,99
11 Linnea Börjars Kils OK 00:52:34 19,24
12 Elin Hamrefors OK Landehof 00:52:39 19,37
13 Caroline Kaipe Leksands OK 00:52:42 19,44
14 Emma Andersson Ärla IF 00:52:52 19,70
15 Angelika Larsson Helsingborgs SOK 00:52:55 19,77
16 Nina de Boussard IFK Enskede 00:52:56 19,80
18 Lisa Palm Sävedalens AIK 00:54:03 21,48
19 Elina Johnsson Centrum OK 00:55:11 23,19
20 Malin Hultqvist IF Hagen 00:55:49 24,14
21 Josefine Carlsson SOK Viljan 00:56:13 24,75
22 Jessica Söllvander OK Rodhen 00:56:42 25,47
23 Karin Waldemarsson Köping-Kolsva OK 00:57:21 26,45
24 Elin Stenström Sala OK 00:57:32 26,73
25 Martina Arkåsen OK Kåre 00:59:22 29,49
26 Carolina Nilsson OK Kompassen 00:59:31 29,72
28 Josefine Lindberg OK Denseln 00:59:37 29,87
29 Mette Petersson Centrum OK 01:00:14 30,80
30 Maria Gustafsson Sävedalens AIK 01:00:16 30,85
31 Linda Nilsson Skåneslättens OL 01:00:50 31,71
31 Sofia Hägglund OK Hammaren 01:00:50 31,71
33 Lisa Jansson Nydalens SK 01:00:57 31,88
34 Linnéa Johnsson OK Nackhe 01:01:09 32,18
35 Kristine Svensson Falköpings AIK OK 01:01:22 32,51
37 Maria Olsson HJS-Vansbro OK 01:01:30 32,71
38 Emma Faxén Växjö OK 01:01:41 32,99
39 Karin Fägerlind Centrum OK 01:02:26 34,12
40 Sara Forsberg OK Kolmården 01:02:38 34,42
41 Anna Schmiterlöw Hjobygdens OK 01:02:50 34,72
42 Anna Månsson OK Löftan 01:03:12 35,27
43 Camilla Selin FK Göingarna 01:03:15 35,35
44 Eva-Lotta Bengtsson Lunds OK 01:03:36 35,88
45 Linda Wennerlund OK Vilse 87 01:03:52 36,28
47 Astrid Larsson Länna IF 01:05:27 38,67
48 Olga Zherdeva Hellas OK 01:05:32 38,79
49 Pia-Maria Bondesson Frosta OK 01:05:52 39,29
50 Emma Dahlskog OK Denseln 01:06:00 39,49
51 Stina Sterner Linköpings OK 01:06:08 39,70
52 Maria Brodin OK Tyr 01:06:12 39,80
53 Martina Lindberg IK Ymer 01:06:25 40,12
54 Johanna Selling Umeå OK 01:06:28 40,20
55 Lisa Åberg Tjällmo-Godegårds OK 01:06:37 40,42
56 Maria Eriksson Västvärmlands OK 01:06:40 40,50
61 Elin Winblad Hagaby GOIF 01:08:05 42,64
62 Emelie Bringsäter Haninge SOK 01:08:26 43,16
63 Emma Eriksson IF Thor 01:08:31 43,29
64 Therese Carlsson OK Hällen 01:09:38 44,97
65 Elin Törnroth Hjobygdens OK 01:09:49 45,25
67 Erica Ek Lunds OK 01:11:25 47,66
68 Elin Eriksson Västvärmlands OK 01:11:42 48,09
69 Linda Nilsson NAIS Orienteringsklubb 01:11:46 48,19
71 Christina Magnusson Centrum OK 01:12:19 49,02
72 Anna Hallmén Umeå OK 01:12:32 49,34
74 Valentina Tikhomirova SOIK Hellas 01:13:44 51,15
75 Karin Åhlén OK Linné 01:14:43 52,63
77 Susanne De Bourg Ronneby OK 01:16:29 55,30
79 Sabina Olsson FK Boken 01:18:09 57,81
80 Jessica Bäckström Sundsvalls OK 01:18:24 58,19
81 Moa Kjellstrand Centrum OK 01:18:39 58,56
82 Linn Rönnols Täby OK 01:18:47 58,77
83 Anna Thorsell OK Enen 01:19:01 59,12
92 Frida Öhlund OK Linné 01:26:05 69,77
93 Michelle Johansson Idefjordens SK 01:26:31 70,42
94 Christina Sundström Strängnäs-Malmby OL 01:27:06 71,30
96 Ebba Thuresson OK Pan-Kristianstad 01:27:39 72,13
97 Jenny Larsson OK Klyftamo 01:28:06 72,81
100 Linda Ljungberg OK Skärmen 01:34:07 81,88
102 Kristin Rönnestrand Frösö IF 01:35:50 84,47
103 Lisa Karlsson Mood Länna IF 01:38:28 88,44
105 Malin Andrén Tibro OK 01:43:32 96,08
107 Tove Fransson Ärla IF 01:45:25 98,91
108 Ulrika Aspnäs Sidensjö IK 01:45:30 99,04
109 Linnea Fransson Ärla IF 01:47:53 102,63
112 Karin Löfgren Järfälla OK 01:59:56 120,80
113 Christina Nilsson OK Malmia 02:01:39 123,39
Jane Forrest OK Tyr 16:39:00 300,00
Eva-Maj Johansson Surahammars SOK 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr