Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
36 Mirjam Dalén Sala OK 00:33:58 300,00
18 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:31:13 300,00
14 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:30:11 300,00
61 Lina Lundberg Istrums SK 00:40:05 300,00
4 Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:27:27 300,00
25 Jonna Fors OK Grip 00:32:24 300,00
91 Emma Åkesson IK Hakarpspojkarna 00:46:15 300,00
37 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:34:04 300,00
31 Matilda Forsberg OK Ravinen 00:33:19 300,00
98 Rebecka Brorsson Tockarps IK 00:47:29 300,00
134 Maja Hult Attunda OK 01:01:36 300,00
72 Elin Nilsson VK Uvarna 00:41:49 300,00
74 Lovisa Byman Västerås SOK 00:42:01 300,00
Eugenia Arksand Vallentuna-Össeby OL 16:39:00 300,00
77 Carolina Olsson Älvdalens IF OK 00:43:05 300,00
70 Ebba Leickt Tullinge SK 00:41:29 300,00
51 Lina Sundqvist OK Tranan 00:37:36 300,00
109 Ronja Steindahl Stenungsunds OK 00:50:03 300,00
79 Signe Steindahl Stenungsunds OK 00:44:30 300,00
135 Hanna Tynong Tullinge SK 01:02:07 300,00
12 Emmy Fredriksson Korsnäs IF OK 00:29:43 300,00
83 Maria Bergström Grycksbo IF OK 00:44:43 300,00
15 Kerstin Wadman Göteborg/Majorna OK 00:30:25 300,00
99 Ebba Mellquist Eskilstuna OL 00:47:48 300,00
107 Johanna Molin Attunda OK 00:49:43 300,00
102 Linnea Lindbom OK Orion 00:48:12 300,00
6 Lisa Johansson OK Tranan 00:28:37 300,00
5 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:27:47 300,00
132 Wilma Jansson Vänersborgs SK 00:59:20 300,00
75 Agnes Hektor Järla Orientering 00:42:21 300,00
50 Sarah Persson OK Denseln 00:36:40 300,00
30 Frida Peterson Älvdalens IF OK 00:33:13 300,00
88 Felicia Carlsson IK Trenne Ullared 00:45:25 300,00
96 Ebba Söderlund Tormestorps IF 00:46:45 300,00
116 Kristin Willamo Södertälje-Nykvarn OF 00:51:32 300,00
136 Annie Oskarsson Ronneby OK 01:04:02 300,00
26 Karin Eriksson Uddevalla OK 00:32:53 300,00
126 Astrid Einarsson Tormestorps IF 00:56:50 300,00
13 Astrid Simonsson Sundbybergs IK 00:30:07 300,00
37 Kajsa Jungbjer FK Herkules 00:34:04 300,00
129 Agnes Hjalmarsson OK Kåre 00:57:37 300,00
34 Lisa Eriksson Strängnäs-Malmby OL 00:33:36 300,00
139 Clara Sturk Waxholms OK 01:07:28 300,00
118 Amanda Blomdahl Tullinge SK 00:54:32 300,00
19 Ebba Envall IK Hakarpspojkarna 00:31:14 300,00
1 Jonna Jungåker Korsnäs IF OK 00:24:06 300,00
42 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:34:49 300,00
124 Linnea Nyberg Säterbygdens OK 00:56:07 300,00
142 Ida Holtbring OK Amne 01:11:21 300,00
11 Klara Djerf Lerums SOK 00:29:20 300,00
32 Emma Djerf Lerums SOK 00:33:27 300,00
73 Ida Johnsson OK Tor 00:41:56 300,00
130 Alva Rasmussen Nyköpings OK 00:58:02 300,00
141 Emilia Järsenholt Ulricehamns OK 01:09:37 300,00
66 Elsa Lyon Falköpings AIK OK 00:41:03 300,00
128 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:57:31 300,00
87 Malin Nyman OK Tyr 00:45:08 300,00
17 Sofia Grahn Hestra IF 00:30:56 300,00
90 Linn Sander Göteborg/Majorna OK 00:46:11 300,00
133 Frida Krohn Fältjägarnas IF 01:01:30 300,00
137 Fanny Lilljeqvist Stigsökarna 01:04:53 300,00
53 Emma Renberg FK Herkules 00:38:24 300,00
92 Hilda Svensson Nässjö OK 00:46:20 300,00
68 Klara Ljunggren Linköpings OK 00:41:22 300,00
58 Malin Fritzell Mullsjö SOK 00:39:31 300,00
27 Elvira Sellgren Göteborg/Majorna OK 00:33:00 300,00
106 Rebecka Stafström Köping-Kolsva OK 00:49:10 300,00
7 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:28:43 300,00
2 Vilma Blennow Falköpings AIK OK 00:24:58 300,00
7 Johanna Strandberg Falköpings AIK OK 00:28:43 300,00
93 Emma Bergman OK Tyr 00:46:21 300,00
39 Saga Sander OK Milan 00:34:10 300,00
43 Clara Cox Lerums SOK 00:35:08 300,00
Tova Wennemo Lunds OK 16:39:00 300,00
120 Cecilia Rämmal Lunds OK 00:55:41 300,00
111 Tilda Fransson OK Milan 00:50:51 300,00
144 Alva Bergquist Södertälje-Nykvarn OF 01:12:40 300,00
22 Hanna Hänström Täby OK 00:32:06 300,00
16 Alice Aroneng Hestra IF 00:30:31 300,00
40 Ellen Broman OK Roslagen 00:34:20 300,00
84 Malin Jansson Hjobygdens OK 00:44:50 300,00
45 Elin Posch Sol Tranås 00:35:33 300,00
46 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 00:35:41 300,00
81 Cecilia Djerf Västerbergslagens OL 00:44:33 300,00
76 Erika Duhlbo IFK Moras OK 00:43:03 300,00
64 Sanna Sjödén Älvdalens IF OK 00:40:40 300,00
29 Lovisa Martinsson OK Tyr 00:33:12 300,00
80 Karin Månsson SOK Träff 00:44:31 300,00
127 Hanna Näslund OK Nolaskogsarna 00:56:54 300,00
145 Elin Karlsson GOIF Tjalve 01:30:38 300,00
41 Lovisa Torstensson Emmaboda Verda OK 00:34:28 300,00
3 Gabriella Bergander Eksjö SOK 00:26:26 300,00
86 Lova Eveborn OK Roxen 00:45:02 300,00
48 Emma Pettersson OK Roxen 00:36:31 300,00
122 Sofia Berglund Sigtuna OK 00:56:05 300,00
28 Myrra Carlsson OK Orion 00:33:06 300,00
122 Maja Bergman OK Ravinen 00:56:05 300,00
54 Olivia Björklund OK Ravinen 00:38:43 300,00
20 Agnes Spånér Sävedalens AIK 00:31:21 300,00
103 Nellie Henriksson Tormestorps IF 00:48:17 300,00
115 Matilda Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:51:25 300,00
49 Tova Olsson Grycksbo IF OK 00:36:37 300,00
44 Matilda Melén OK Kåre 00:35:20 300,00
105 MARIA ERIKSSON Eds SK 00:48:59 300,00
10 Sophia Björnlinger IK Vista 00:28:58 300,00
33 Tora Westerberg OK Kolmården 00:33:31 300,00
67 Emelie Jakobsson Garda IK 00:41:12 300,00
47 Klara Wassenius Uddevalla OK 00:36:04 300,00
22 Sanna Fasth Boxholm-Mjölby OL 00:32:06 300,00
113 Sara Josefsson Rydboholms SK 00:50:57 300,00
63 Sofia Josefsson Rydboholms SK 00:40:33 300,00
89 Emelie Roos OK Landehof 00:45:38 300,00
65 Klara Elmblad OK Stigen 00:40:47 300,00
59 Hanna Johansson FK Friskus-Varberg 00:39:32 300,00
140 Matilda Augustsson OK Bävern 01:08:08 300,00
78 Emelie Udd Markbygdens OK 00:43:26 300,00
85 Alva Widell Fältjägarnas IF 00:45:01 300,00
97 Evelyn Wendelius IFK Lidingös Skid o OK 00:47:19 300,00
52 Tilda Andersson OK Tyr 00:37:45 300,00
35 Emma Hagrot Täby OK 00:33:45 300,00
9 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:28:44 300,00
117 Agnes Berglund Ulricehamns OK 00:53:58 300,00
56 Ellen Robertsson Sundbybergs IK 00:39:04 300,00
108 Hedda Kastensson OK Pan-Kristianstad 00:49:54 300,00
100 Agnes Maxson OK Bävern 00:47:51 300,00
131 Ida Hallgren Bjursås OK 00:58:07 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr