Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D21 K

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Frida Bakkman SOK Viljan 00:39:49 5,13
3 Maria Andersson Järla Orientering 00:41:32 7,93
5 Maria Holmstrand IFK Göteborg 00:43:35 11,29
6 Sara Svensson Göteborg/Majorna OK 00:43:39 11,40
8 Carin Magnusson OK Tor 00:44:07 12,16
9 Camilla Lundgren Göteborg/Majorna OK 00:44:27 12,71
9 Jessica Persson Skattkärrs IF 00:44:27 12,71
11 Stina Andreasson Gustavsbergs OK 00:44:29 12,76
11 Karin Ståhl OK Kåre 00:44:29 12,76
13 Malin Jonsson OK Tyr 00:44:30 12,79
14 Lotta Nilsson OK Alehof 00:44:33 12,87
15 Emilie Winesh Uddevalla OK 00:45:00 13,61
16 Malin Eriksson Umeå OK 00:45:29 14,40
17 Emelie Unosson Bredareds IF 00:45:36 14,59
18 Lina Sandström OK Stigen 00:46:39 16,30
19 Rebecka Lindberg OK Linné 00:46:59 16,85
20 Sofia Thorsson IFK Lidingös Skid o OK 00:47:13 17,23
22 Linda Mattsson Dalaportens OL 00:48:56 20,04
23 Klara Wingstedt IK Hakarpspojkarna 00:49:07 20,34
24 Camilla Moris Katrineholms OK 00:49:15 20,56
26 Desiré Rex OK Landehof 00:49:47 21,43
27 Sara Larsson OK 64 Torpa 00:50:12 22,11
29 Sofia Lundberg Göteborg/Majorna OK 00:50:21 22,36
30 Moa Blomkvist Björkfors GOIF 00:50:41 22,90
32 Maria Arvidsson Göteborg/Majorna OK 00:52:30 25,87
37 Elin Åkesson Ockelbo OK 00:54:40 29,42
39 Hanna Weimann IK Uven 00:55:17 30,43
40 Lisa Gabrielsson Falköpings AIK OK 00:56:01 31,62
41 Sanna Eriksson Linköpings OK 00:56:37 32,61
44 Åsa Jönsson Järla Orientering 00:57:46 34,49
45 Stina Wilander Anderstorps OK 00:57:56 34,76
46 Malin Fallgren Gudhems IF 00:58:06 35,03
47 Emelie Andersson Hässleholms OK 00:58:22 35,47
49 Charlotte Jotorp Östersunds OK 00:59:43 37,68
50 Monica Olsson Uddevalla OK 01:00:05 38,28
51 Ellinor Klockare OK Tyr 01:01:07 39,97
52 Annika Bengtsson Rävetofta OK 01:01:29 40,57
53 Annie Westlin OK Måsen 01:02:18 41,90
54 Anna Ericsson Ronneby OK 01:02:27 42,15
55 Sofia Fransson Motala AIF OL 01:02:36 42,39
56 Anna Lundgren OK Hammaren 01:02:47 42,69
57 Sara Svensson Tibro OK 01:03:12 43,37
58 Sofia Killander Hästveda OK 01:03:54 44,52
59 Caroline Lagesson FK Finn 01:04:26 45,39
60 Martina Morell OK Kåre 01:04:58 46,26
62 Therese Hedlund Umeå OK 01:05:28 47,08
63 Emma Svensson Tibro OK 01:07:00 49,59
65 Marie Jinnemo Hjärnarps GH OL 01:07:18 50,08
66 Linda Nyström OK Roxen 01:07:26 50,30
67 Hanna Karlsson Stenungsunds OK 01:08:52 52,64
68 Theres Johansson OK Måsen 01:08:59 52,83
69 Linda Skog OK Reftele 01:09:15 53,27
72 Therese Alfredsson Uddevalla OK 01:09:57 54,42
73 Anna-Karin Nilsson Malungs OK Skogsmårdarna 01:10:48 55,81
75 Sofie Westlin OK Måsen 01:10:49 55,83
76 Katarina Enbom Vänersborgs SK 01:10:52 55,91
77 Ingela Hagfalk OK Hällen 01:11:20 56,68
78 Anna Nilsson OK Malmia 01:11:37 57,14
80 Sofia Karlsson Frölunda OL 01:12:56 59,30
81 Malin Ivermark Frölunda OL 01:13:00 59,40
82 Linda Karlsson Lessebo OK 01:13:18 59,89
83 Anna-Karin Fallgren Gudhems IF 01:13:20 59,95
84 Eleonore Andersson Hässleholms OK 01:13:22 60,00
84 Emma Lövkvist Njurunda OK 01:13:22 60,00
86 Anna Rosnäs Skogsluffarnas OK 01:13:31 60,25
88 Maria Persson OK Kompassen 01:14:04 61,15
89 Linda Lundberg OK Linné 01:14:13 61,39
90 Maria Andersson Idefjordens SK 01:15:43 63,85
92 Katarina Holmgren Skogsluffarnas OK 01:15:44 63,87
93 Susanne Klockare OK Tyr 01:16:21 64,88
95 Sara Johansson Södertälje-Nykvarn OF 01:18:24 68,24
96 Frida Eriksson Lustens OK 01:20:09 71,10
97 Jessica Karlsson Nyköpings OK 01:20:14 71,24
98 Emma Sundling Njurunda OK 01:21:12 72,82
99 Karolin Jansson OK Måsen 01:21:44 73,69
100 Linda Jinnemo Hjärnarps GH OL 01:21:47 73,77
104 Emilie Larsson OK Kroppefjäll 01:26:15 81,08
105 Camilla Svensson Tumba-Mälarhöjden OK 01:30:12 87,54
106 Lina Hult IK Ymer 01:30:34 88,14
108 Charlotta Andersson OK Tor 01:32:22 91,08
109 Maureen OLSSON LO OK Vilse 87 01:36:09 97,27
112 Jenny Aasa Tullinge SK 01:51:39 122,62
114 Johanna Rönnqvist OK Löftan 02:00:50 137,64
115 Lena Tibbelin Buhre Turebergs IF 02:04:18 143,31
Karin Westberg IFK Göteborg 16:39:00 300,00
Anna Gradin Selånger SOK 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr