Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D35

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Ingela Alvmyren Halmstad OK 00:43:35 8,34
2 Weronica Zederin IK Trenne Ullared 00:43:40 8,47
3 Ulrika Kindlund OK Tranan 00:44:44 10,14
4 Cecilia Bratt OK Orion 00:45:11 10,84
5 Helena Norberg Stora Tuna OK 00:45:39 11,58
6 Jenny Håkansson OK Orion 00:46:35 13,04
7 Malin Svensson OK Orion 00:48:32 16,10
8 Susanne Liukkonen Sundsvalls OK 00:48:54 16,67
9 Annika Johansson OK Tranan 00:49:59 18,37
10 Anna-Karin Jonsson OK Orion 00:50:15 18,79
11 Charlotte Holm OK Djerf 00:50:16 18,81
12 Jeanette Enckell Södertälje-Nykvarn OF 00:50:18 18,87
13 Marika Nylund Ek Nyköpings OK 00:51:01 19,99
14 Hanna Palm IK Hakarpspojkarna 00:51:12 20,28
15 Jessica Sjöberg Tullinge SK 00:52:12 21,85
16 Eva Albinsson OK Tyr 00:53:09 23,34
17 Anna Haglund Leksands OK 00:53:24 23,73
18 Anna Lövgärd OK Alehof 00:54:17 25,11
19 Helena Rangert IK Hakarpspojkarna 00:55:45 27,41
20 Thérès Ericsson OK Ravinen 00:56:02 27,86
21 Anna Ljungqvist Lunds OK 00:56:22 28,38
22 Kristin Ekdala Kungälvs OK 00:56:27 28,51
23 Ulrika Hermansson OK Orion 00:57:07 29,55
25 Anna Nordström Kils OK 00:59:03 32,59
26 Jeanette Wiberg Mullsjö SOK 01:00:33 34,94
27 Gabriella Jarl GOIF Tjalve 01:00:34 34,96
28 Linda Larsson OK Dacke 01:00:47 35,30
30 Martina D Stigsson Vänersborgs SK 01:02:27 37,92
31 Camilla Engel OK Ravinen 01:02:36 38,15
32 Jenny Johansson Valbo Allmänna IF 01:04:01 40,37
33 Karin Möllerberg Valbo Allmänna IF 01:04:03 40,43
35 Ann-Sofi Hermansson Kungälvs OK 01:09:25 48,84
36 Anna Berlin Kungälvs OK 01:10:14 50,12
37 Maria Forsum Vallentuna-Össeby OL 01:10:24 50,38
38 Viktoria Öberg Piteå IF 01:11:50 52,63
40 Kristin Olsson OK Alehof 01:14:45 57,20
42 Kristina Berlin OK Orion 01:16:42 60,26
44 Anna-Carin Steindahl Stenungsunds OK 01:18:39 63,32
45 Sara Larsson Eksjö Garnison 01:21:15 67,39
46 Anna Falk Sundbybergs IK 01:24:19 72,20
47 Cecilia Groth Kungälvs OK 01:25:59 74,82
48 Susanne Cox Lerums SOK 01:26:22 75,42
49 Camilla Sjöstrand FK Snapphanarna 01:26:43 75,97

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF