Svenska Orienteringsförbundet

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D45 M

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Anna-Lena Gustafsson Gagnefs OK 00:34:28 30,56
2 Anna Johansson Jönköpings OK 00:34:38 30,96
4 Susanne Domby OK Stigen 00:39:06 41,79
5 Randi Robertsson IBM-Klubben 00:40:19 44,74
6 Ingegerd Carlsson Sundbybergs IK 00:41:57 48,70
7 Eva Lenell Mälarö SOK 00:43:10 51,65
8 Sussi Jonson Ronneby OK 00:43:14 51,81
10 Agneta Samuelsson Fältjägarnas IF 00:44:24 54,64
14 Gunilla Salén OK Renen 00:45:36 57,55
15 Christina Jonsson OK Klyftamo 00:46:32 59,81
16 Anette Andersson OK Nolaskogsarna 00:47:41 62,60
18 Karin Johansson Hallstahammars OK 00:47:42 62,64
19 Ammi Andersson Mariestads FK 00:48:17 64,05
21 Lena Ramberg Hallstahammars OK 00:48:33 64,70
23 Eva Nordström Brunflo IF 00:48:43 65,10
24 Karina Wahl IK Vista 00:49:06 66,03
25 Cecilia Westström Sundbybergs IK 00:49:56 68,05
26 Eva Holgersson Gamleby OK 00:50:23 69,14
28 Karin Skoglund OK Linné 00:50:49 70,20
31 Elisabeth Olsson Älvdalens IF OK 00:52:04 73,23
33 Anna Eklöf IF Hallby SOK 00:52:14 73,63
34 Anneli Wiklund Finspångs SOK 00:52:26 74,11
35 Karin Lind Tierps SOK 00:52:34 74,44
36 Katarina Wedin OK Rodhen 00:52:40 74,68
37 Anna Brandhorst Järla Orientering 00:52:48 75,00
38 Marianne Book OK Skogsvargarna 00:52:50 75,08
39 Karin Ekebjär Kalmar OK 00:53:05 75,69
40 Marie Söderström Oskarströms OK 00:53:31 76,74
41 Christina Rygh Mariestads FK 00:53:42 77,19
42 Catharina Winberg Stenungsunds OK 00:54:05 78,11
44 Monica Rostö Rånäs OK 00:54:39 79,49
45 Ewa Köhler Tullinge SK 00:54:48 79,85
45 Helena Lindström Vittjärvs IK 00:54:48 79,85
47 Maare Ollin Sävedalens AIK 00:55:42 82,03
48 Eva Schough Tarandi IFK Lidingös Skid o OK 00:56:27 83,85
49 Inga-Britt Näslund Hägglunds IoFK 00:56:47 84,66
50 Karin Perérs Korsnäs IF OK 00:56:58 85,10
51 Carina Stenberg OK Skogshjortarna 00:57:23 86,11
52 Ingrid Holmén Hylte OK 00:57:29 86,36
53 AnnKristin Andrén Tibro OK 00:57:44 86,96
54 Yvonne Jungbjer Göteborgs SK 00:57:59 87,57
55 Pernilla Hannus VK Uvarna 00:58:14 88,18
57 Lena Johansson Selånger SOK 00:58:25 88,62
58 Camilla Liderud Lidköpings VSK 00:58:28 88,74
59 Eva Engman Stora Tuna OK 00:58:46 89,47
61 Charlotte Johnson OK Klemmingen 00:59:16 90,68
63 Frida Mannfolk Ulricehamns OK 01:00:25 93,47
64 Cecilia Sjölin IK Uven 01:00:45 94,28
65 Lena Ingvarsson OK Skogsfalken 01:01:28 96,01
66 Gun Frisk Markbygdens OK 01:02:02 97,39
67 Eva Larsson Åmåls OK 01:02:03 97,43
70 Catarina Blomberg Göteborg/Majorna OK 01:03:46 101,59
71 Britt-Marie Sjölund Söderhamns OK 01:03:54 101,91
73 Marie Golsäter Eksjö SOK 01:04:04 102,32
74 Kirsten Toftered IF Rigor 01:04:32 103,45
75 Lotta Kihlberg Halmstad OK 01:05:02 104,66
76 Maud Gustavsson OK Bävern 01:05:42 106,28
77 Carolina Önsten IK Vista 01:06:42 108,70
78 Ewa Sturk Waxholms OK 01:06:53 109,15
79 Karin Svensson Köping-Kolsva OK 01:07:04 109,59
81 Elisabeth Mellin Sundbybergs IK 01:07:33 110,76
82 Marita Salomonsson Vänersborgs SK 01:08:18 112,58
83 Birgitta Henriksson Järla Orientering 01:08:32 113,15
84 Maria Gelinder Attunda OK 01:08:56 114,12
85 Ann-Mari Johansson OK Klyftamo 01:09:15 114,88
87 Maria Johnsson OK Nackhe 01:10:11 117,15
88 Marie Borg FK Åsen 01:10:30 117,91
89 Karin Åhman Bredareds IF 01:11:15 119,73
90 Erica Jonsson Domnarvets GOIF 01:11:22 120,01
91 Annette Wigertz Långhundra IF 01:11:30 120,34
92 Katharina Nyberg OK Ravinen 01:11:40 120,74
93 Karin Lindén Frölunda OL 01:12:27 122,64
94 Liz Åström Sundsvalls OK 01:12:46 123,41
95 Lisbeth Modig OK Alehof 01:12:53 123,69
99 Eva-Maria Runvik Kvarnsvedens GOIF OK 01:16:01 131,29
100 AnnCatrin Walfridsson Sundsvalls OK 01:16:24 132,22
101 Christina Malmqvist Falkenbergs OK 01:16:47 133,15
102 Cia Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 01:17:57 135,97
104 Sofia Porle Växjö OK 01:19:48 140,46
105 Kristina Tinglöf Väsby OK 01:20:01 140,98
106 Kjerstin Markstedt OK Södertörn 01:20:59 143,33
108 Barbro Nilsson Lundgren Umeå OK 01:23:33 149,55
109 Ann Jansson-Järpling OK Klemmingen 01:23:52 150,32
110 Lena Hammersberg Frölunda OL 01:23:59 150,60
111 Helena Berglind OK Södertörn 01:24:01 150,68
112 Lena Fritzell Anderstorps OK 01:25:12 153,55
114 Monika Knutsen Gävle OK 01:27:38 159,45
117 Elisabeth Hector Snättringe SK 01:32:20 170,84
118 Ingela Bengtsson Sala OK 01:32:25 171,05
119 Bodil Eriksson IS Kullen 01:36:09 180,10
120 Annika Gustafsson OK Nackhe 01:38:29 185,75
124 Åse Sambergs IS Kullen 01:42:53 196,42
125 Helene Arborelius IS Kullen 01:42:56 196,54
126 Monica Eckhoff Helsingborgs SOK 01:44:12 199,61
127 Anita Allard Tjällmo-Godegårds OK 01:45:20 202,36
128 Ann-Katrin Johansson Västerviks OK 01:46:26 205,03
Kristina Kivijärvi OK Renen 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF