Swedish Orienteering Federation

Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D10

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Name Club Time Poäng
142 Shanti Söderström Sala OK 00:37:59 300.00
163 Estelle Sjöström Länna IF 01:08:53 300.00
2 Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna 00:15:58 300.00
52 Ella Palm IK Hakarpspojkarna 00:24:44 300.00
161 Betty Ottosson OK Torfinn 00:57:40 300.00
136 Julia Rangert IK Hakarpspojkarna 00:36:55 300.00
123 Alma Liderud Lidköpings VSK 00:33:54 300.00
6 Hanna Johannesson Ronneby OK 00:18:07 300.00
5 Katrin Sjödén Älvdalens IF OK 00:18:03 300.00
139 Isabella Norell Domnarvets GOIF 00:37:38 300.00
59 Adelina Funke Leksands OK 00:25:40 300.00
153 Emelie Ottersten SOK Träff 00:45:08 300.00
13 Erika Källvik-Leufvén Åmåls OK 00:19:25 300.00
11 Johanna Källvik-Leufvén Åmåls OK 00:19:17 300.00
89 Lilian Palm HJS-Vansbro OK 00:29:41 300.00
64 Maja Åkesson IK Hakarpspojkarna 00:26:42 300.00
137 Malin Nilsson OK Tranan 00:37:16 300.00
7 Selma Gumaelius Waxholms OK 00:18:11 300.00
156 Vanja Bökman Ronneby OK 00:48:00 300.00
18 Sofie Ohlsson Ärla IF 00:20:51 300.00
64 Frida Hector Snättringe SK 00:26:42 300.00
36 Isa Envall IK Hakarpspojkarna 00:22:41 300.00
55 Alma Kappel Gotlands Bro Orienteringsklubb 00:25:22 300.00
30 Beata Henriksson Svaide-Roma SOK 00:22:01 300.00
116 Elin Gustafsson OK Gynge 00:33:18 300.00
84 Hanna Lagerberg OK Södertörn 00:28:43 300.00
143 Josefin Hersén Tullinge SK 00:38:24 300.00
3 Sara Junevik Leksands OK 00:16:43 300.00
Wilma Bergander Eksjö SOK 16:39:00 300.00
146 Elin Norlin IFK Moras OK 00:40:10 300.00
131 Sara Edenhamn Länna IF 00:35:38 300.00
40 Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 00:23:04 300.00
43 Sara Nilsson VK Uvarna 00:23:42 300.00
127 Alma Evertsson Lessebo OK 00:34:39 300.00
128 Viveka Bollmark IF Hallby SOK 00:34:50 300.00
9 Ellen Blennow Falköpings AIK OK 00:18:48 300.00
16 Ida Roos SOK Träff 00:20:46 300.00
122 Kristina Fridman Vännäs OK 00:33:47 300.00
71 Carolin Gradin Andrarums IF 00:27:04 300.00
10 Alma Wilhelmsson Falköpings AIK OK 00:19:13 300.00
134 Hanna Gabrielsson Kungälvs OK 00:36:09 300.00
58 Vilma Svantesson Hjärnarps GH OL 00:25:39 300.00
Christina Hentze Fjärås AIK 16:39:00 300.00
73 Ellen Bergquist Södertälje-Nykvarn OF 00:27:25 300.00
57 Ellen Wahlbom OK Orion 00:25:25 300.00
129 Ella Sjöberg Tullinge SK 00:35:00 300.00
51 Elin Lindblad OK Djerf 00:24:35 300.00
47 Alicia Lundgren Värend GN OL 00:24:06 300.00
109 Klara Åberg OK Landehof 00:32:34 300.00
124 Klara Wallinder Göteborg/Majorna OK 00:33:58 300.00
78 Maja Kindlund OK Tranan 00:28:16 300.00
115 Stina Johnsson OK Tor 00:33:10 300.00
151 Ida Sander OK Milan 00:42:42 300.00
25 Elin Svensson OK Älme 00:21:09 300.00
106 Amanda Jansson OK Djerf 00:32:24 300.00
132 Linda Jonsson OK Orion 00:35:46 300.00
83 Ida Dahlgren Östersunds OK 00:28:40 300.00
100 Anna Nordström Sigtuna OK 00:31:32 300.00
97 Malva Eveborn IFK Linköpings OS 00:31:04 300.00
54 Bianca Ulltjärn OK Roxen 00:25:19 300.00
21 Linnea Hansson OK Roxen 00:21:06 300.00
133 Olivia Asketun OK Roxen 00:35:58 300.00
60 Tove Pettersson OK Roxen 00:26:06 300.00
126 Anna Andersson Piteå IF 00:34:37 300.00
19 Frida Vikström Sundsvalls OK 00:20:56 300.00
46 Katja Dalén Sala OK 00:24:05 300.00
86 Olivia Fröberg OK Roxen 00:29:09 300.00
105 Karolina Djerf Västerbergslagens OL 00:32:07 300.00
50 Emma Johnsson OK Tor 00:24:24 300.00
135 Cassandra Pegestam OK Ravinen 00:36:48 300.00
87 Åsa Friberg Östersunds OK 00:29:21 300.00
34 Kajsa Andersson OK Orion 00:22:26 300.00
160 Klara Andersson OK Orion 00:56:43 300.00
119 Tilda Henriksson Tormestorps IF 00:33:23 300.00
157 Kajsa Ekdahl Emmaboda Verda OK 00:49:01 300.00
120 Tova Ericsson Ronneby OK 00:33:37 300.00
1 Ellen Kallerbäck Emmaboda Verda OK 00:15:00 300.00
8 Ella Olsson Grycksbo IF OK 00:18:17 300.00
162 Sara Erlandsson OK Vivill 00:59:06 300.00
Klara Bolin Tullinge SK 16:39:00 300.00
75 Tilda Gunnarsson Emmaboda Verda OK 00:28:01 300.00
61 Maja Willén Östersunds OK 00:26:12 300.00
42 Selma Moqvist Lerums SOK 00:23:24 300.00
165 Sofia Djerf Västerbergslagens OL 01:32:32 300.00
29 Elvira Johansson FK Friskus-Varberg 00:21:46 300.00
155 Hanna Karlsson Länna IF 00:46:29 300.00
38 Anna Söderbärg OK Roslagen 00:22:52 300.00
21 Elsa Lindeblom IK Omega 00:21:06 300.00
147 Lina Erdelius IF Rigor 00:40:13 300.00
110 Anna Flakberg IFK Göteborg 00:32:39 300.00
49 Lina Svärd IF Thor 00:24:19 300.00
99 Moa Sågby Jönköpings OK 00:31:20 300.00
95 Lovisa Johansson OK Dacke 00:30:41 300.00
90 Matilda Rylander FK Göingarna 00:29:59 300.00
140 Elsie Oscarsson Ronneby OK 00:37:57 300.00
121 Alva Sonesson Falköpings AIK OK 00:33:45 300.00
26 Heidi Fors OK Grip 00:21:25 300.00
130 Elin Oskarsson Ronneby OK 00:35:26 300.00
44 Veronica Redtzer Attunda OK 00:23:50 300.00
108 Tina Ljungqvist Lunds OK 00:32:32 300.00
66 Maja Karlsson OK Orinto 00:26:48 300.00
74 Elsa Wallin Järbo OK 00:27:35 300.00
15 Emilia Engel OK Ravinen 00:20:08 300.00
152 Ida Helgesson Hestra IF 00:44:16 300.00
55 Erica Olsson OK Djerf 00:25:22 300.00
141 Tindra Hjort Falköpings AIK OK 00:37:58 300.00
4 Alva Ringi OK Kåre 00:17:43 300.00
111 Signe Nilsson Nyköpings OK 00:32:42 300.00
48 Ella Nordström Kils OK 00:24:17 300.00
72 Emma Eriksson OK Kolmården 00:27:15 300.00
103 Matilda Larsson OK Hällen 00:31:51 300.00
102 Tilda Bjurner Bromma-Vällingby SOK 00:31:47 300.00
77 Agnes Broman OK Roslagen 00:28:12 300.00
80 Sara Drugge Korsnäs IF OK 00:28:26 300.00
21 Frida Zeijlon OK Hällen 00:21:06 300.00
31 Linn Himmelmann Sjövalla FK 00:22:06 300.00
145 Maja Tenghagen Härlövs IF 00:39:42 300.00
41 Julia Arvidsson Vimmerby OK 00:23:07 300.00
91 Emma Ling Jönköpings OK 00:30:00 300.00
68 Irmalinn Nilsson Härlövs IF 00:26:52 300.00
93 Elsa Christoffersson OK Renen 00:30:28 300.00
88 Felicia Järsenholt Ulricehamns OK 00:29:22 300.00
104 Ida Georgsson Vännäs OK 00:31:58 300.00
32 Hilda Axelsson FK Göingarna 00:22:25 300.00
100 Julia Thuresson Burseryds IF 00:31:32 300.00
81 Lisa Samuelsson IK Ymer 00:28:27 300.00
45 Alva Sellgren Göteborg/Majorna OK 00:23:54 300.00
37 Alice Lundberg Ulricehamns OK 00:22:42 300.00
14 Maja Porle Växjö OK 00:19:47 300.00
53 Emilia Eriksson Robertsfors IK 00:24:50 300.00
117 Alma Maxson OK Bävern 00:33:19 300.00
114 Ebba Hjertberg IK Ymer 00:33:07 300.00
24 Linnea Bodin Almby IK 00:21:08 300.00
98 Else Holmgren Bergnäsets AIK 00:31:14 300.00
35 Magdalena Nilsson Högåkers OK 00:22:40 300.00
154 Saga Widman Lesjöfors SK 00:46:10 300.00
149 Klara Persson KFUM Örebro OK 00:41:51 300.00
27 Louise Lindström OK Hammaren 00:21:30 300.00

Advertisements

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF