Svenska Orienteringsförbundet

Nyköpingsorienteringen - D12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Klara Borg Södertälje-Nykvarn OF 00:24:33 55,61
2 Alice Johansson Finspångs SOK 00:26:23 64,18
3 Yrsa Röjgård OK Kolmården 00:26:42 65,66
4 Johanna Roos OK Linné 00:28:14 72,84
5 Elisabeth Larsson OK Södertörn 00:28:31 74,16
6 Annie Lund OK Kolmården 00:29:30 78,76
7 Sandra Ling Jönköpings OK 00:30:52 85,15
8 Sigrid Ljunggren Linköpings OK 00:31:04 86,09
9 Maja Ahlström Västerås SOK 00:31:08 86,40
10 Katja Gustafsson Trosabygdens OK 00:31:24 87,65
11 Lisa Nilsson OK Linné 00:31:30 88,12
12 Ella Mellberg Nyköpings OK 00:33:23 96,93
13 Meja Alenius Nyköpings OK 00:34:44 103,24
14 Evelin Gummesson Finspångs SOK 00:34:57 104,25
15 Vilma Nilsson Attunda OK 00:35:42 107,76
16 Ellinor Fredman OK Älvsjö-Örby 00:36:06 109,63
17 Bella Pedersen Järfälla OK 00:36:18 110,57
18 Emelie Svärd IF Thor 00:36:20 110,72
19 Märta Sandvik Attunda OK 00:36:40 112,28
20 Sofia Erséus Järla Orientering 00:36:58 113,69
21 Tindra Jonsson Skarpnäcks OL 00:38:14 119,61
22 Klara Hart OK Linné 00:38:42 121,79
23 Maya Kastlander Järla Orientering 00:38:52 122,57
24 Signe Ögren Karlsbyhedens IK 00:40:10 128,66
25 Paula Silier Järfälla OK 00:40:24 129,75
26 Linn Olsson OK Södertörn 00:40:28 130,06
27 Miranda Fredriksson Nyköpings OK 00:44:07 147,13
28 Lovis Hellsten Nyköpings OK 00:44:18 147,99
29 Wilma Leickt Tullinge SK 00:44:33 149,16
30 Sonja Ahlquist Järla Orientering 00:47:49 164,44
31 Miia Roller Järfälla OK 00:49:31 172,39
32 Malin Strömqvist Attunda OK 00:52:13 185,02
33 Saga Andersson Tullinge SK 00:53:32 191,18
34 Annika Källman OK Hällen 00:55:46 201,63
35 Greta Häger OK Södertörn 00:56:15 203,89
36 Lina Torbiörnsson Järla Orientering 00:56:50 206,62
37 Klara Junegard Tullinge SK 00:57:14 208,49
38 Ines Aarnio OK Linné 01:28:08 300,00

Annonser

Bagheera