Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D13
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
3 |
Emma Bränneby
|
OK Kolmården |
00:30:45 |
148,16 |
|
4 |
Gabriella Gustafsson
|
IK Hakarpspojkarna |
00:31:04 |
150,30 |
|
5 |
Ronja Björklund
|
Bjursås OK |
00:31:15 |
151,54 |
|
6 |
Linnéa Golsäter
|
Eksjö SOK |
00:32:25 |
159,44 |
|
7 |
Erica Edman
|
Korsnäs IF OK |
00:32:31 |
160,12 |
|
8 |
Tove Rönnbäck
|
Visborgs OK |
00:32:53 |
162,60 |
|
9 |
Hanna Karlsson
|
Markbygdens OK |
00:32:59 |
163,28 |
|
10 |
Sandra Näslund
|
Västerås SOK |
00:33:17 |
165,31 |
|
12 |
Anna Dahlgren-Rosén
|
Järla Orientering |
00:35:06 |
177,60 |
|
13 |
Emma Jansson
|
Stora Tuna OK |
00:35:13 |
178,39 |
|
14 |
Märta Ransjö-Zander
|
OK Tyr |
00:35:19 |
179,07 |
|
15 |
Hanna Lindström
|
OK Tranan |
00:35:35 |
180,88 |
|
18 |
Emma Helmersson
|
Vandrarringen |
00:36:19 |
185,84 |
|
19 |
Line Cederberg
|
Vänersborgs SK |
00:36:56 |
190,01 |
|
20 |
Svea Hagrydh
|
Vänersborgs SK |
00:37:13 |
191,93 |
|
22 |
Annie Önsten
|
IK Vista |
00:38:30 |
200,62 |
|
23 |
Matilda Eriksson
|
Västerbergslagens OL |
00:38:43 |
202,09 |
|
23 |
Vega Laudon
|
Vännäs OK |
00:38:43 |
202,09 |
|
25 |
Julia Eriksson
|
OK Kolmården |
00:38:48 |
202,65 |
|
27 |
Elvira Björklund
|
Trollhättans SOK |
00:38:54 |
203,33 |
|
29 |
Sara Kindlund
|
OK Tranan |
00:39:08 |
204,91 |
|
30 |
Moa Granstedt
|
IK Hakarpspojkarna |
00:39:13 |
205,47 |
|
30 |
Elin Pettersson
|
Sjövalla FK |
00:39:13 |
205,47 |
|
33 |
Amanda Berggren
|
Tullinge SK |
00:39:36 |
208,07 |
|
35 |
Klara Yngvesson
|
Robertsfors IK |
00:39:58 |
210,55 |
|
36 |
Emma Himmelmann
|
Sjövalla FK |
00:40:08 |
211,68 |
|
37 |
Hanna Melander
|
Stigmännen Karlshamns OK |
00:40:10 |
211,90 |
|
38 |
Freja Vredin
|
IFK Umeå |
00:40:48 |
216,19 |
|
39 |
Hanna Åberg
|
OK Landehof |
00:40:51 |
216,53 |
|
40 |
Jessica Hallqvist
|
Malungs OK Skogsmårdarna |
00:40:56 |
217,09 |
|
41 |
Elin Johansson
|
Finspångs SOK |
00:41:06 |
218,22 |
|
42 |
Emma Bengtsson
|
Årsunda IF |
00:41:07 |
218,33 |
|
44 |
Kajsa Johansson
|
Jönköpings OK |
00:41:57 |
223,97 |
|
45 |
Ella Wallinder
|
Göteborg/Majorna OK |
00:42:13 |
225,78 |
|
46 |
Jonna Ramsell
|
Leksands OK |
00:42:17 |
226,23 |
|
47 |
Julia Frejd
|
OK Ravinen |
00:42:18 |
226,34 |
|
50 |
Märta Fröjd
|
Snättringe SK |
00:43:01 |
231,19 |
|
51 |
Erica Eriksson
|
Hjärnarps GH OL |
00:43:20 |
233,34 |
|
52 |
Kajsa Mattsson
|
OK Kåre |
00:43:23 |
233,68 |
|
53 |
Matilda Arborelius
|
IS Kullen |
00:43:32 |
234,69 |
|
55 |
Lina Landergren
|
Hestra IF |
00:43:42 |
235,82 |
|
56 |
Madelene Axelsson
|
Härlövs IF |
00:43:52 |
236,95 |
|
57 |
Anna Kristiansson
|
Trollhättans SOK |
00:44:14 |
239,43 |
|
58 |
Rebecca Rieschel
|
OK Roxen |
00:44:59 |
244,51 |
|
59 |
Ida Wihlborg
|
OK Gynge |
00:45:05 |
245,18 |
|
60 |
Sonja Mellberg
|
Tumba-Mälarhöjden OK |
00:45:11 |
245,86 |
|
62 |
Elin Lundqvist
|
Nybro OK |
00:46:10 |
252,52 |
|
63 |
Elin Fältman
|
Leksands OK |
00:46:34 |
255,23 |
|
65 |
Linnea Gustafsson
|
OK Gynge |
00:47:02 |
258,38 |
|
66 |
Helena Hagström
|
Falkenbergs OK |
00:47:42 |
262,90 |
|
67 |
Emilia Skogum
|
Markbygdens OK |
00:48:28 |
268,09 |
|
68 |
Olivia Nyman
|
Vänersborgs SK |
00:48:38 |
269,22 |
|
69 |
Engla Fläck
|
Grycksbo IF OK |
00:49:22 |
274,18 |
|
70 |
Lina Pålsson
|
Kungälvs OK |
00:49:28 |
274,86 |
|
71 |
Stina Bayard
|
Stora Tuna OK |
00:49:35 |
275,65 |
|
72 |
Linnea Larsson
|
Ulricehamns OK |
00:50:18 |
280,50 |
|
73 |
Ida Torbiörnsson
|
Järla Orientering |
00:50:19 |
280,61 |
|
74 |
Alice DAngelo
|
Attunda OK |
00:50:23 |
281,06 |
|
75 |
Elin Brink
|
Markaryds FK |
00:50:30 |
281,85 |
|
77 |
Ellen Persson
|
Söderhamns OK |
00:51:22 |
287,72 |
|
78 |
Emma Lindell
|
Linköpings OK |
00:51:30 |
288,62 |
|
80 |
Sara Jönsson
|
Hässleholms OK |
00:52:13 |
293,47 |
|
82 |
Tove Lång
|
IF Hagen |
00:52:37 |
296,18 |
|
84 |
Signe Leffler-Rosendahl
|
OK Renen |
00:52:48 |
297,42 |
|
84 |
Agnes Westerberg
|
Trollhättans SOK |
00:52:48 |
297,42 |
|
104 |
Clara Olsson
|
Lunds OK |
01:06:03 |
300,00 |
|
108 |
Caroline Johansson
|
Sundsvalls OK |
01:08:25 |
300,00 |
|
|
Tove Wiberg
|
Mullsjö SOK |
16:39:00 |
300,00 |
|
100 |
Emma Nilsson
|
OK Tranan |
01:01:32 |
300,00 |
|
117 |
Emma Holmberg
|
Jönköpings OK |
01:22:59 |
300,00 |
|
105 |
Emelie Andersson
|
OK Vilse 87 |
01:06:16 |
300,00 |
|
|
Luiza Dar
|
Länna IF |
16:39:00 |
300,00 |
|
120 |
Emilia Norell
|
Domnarvets GOIF |
02:01:23 |
300,00 |
|
|
Greta Forsgren
|
Täby OK |
16:39:00 |
300,00 |
|
107 |
Isabell Larsson
|
Åmåls OK |
01:07:51 |
300,00 |
|
98 |
Lina Patriksson
|
Bodafors OK |
01:00:42 |
300,00 |
|
96 |
Sofia Isacsson
|
OK Linné |
00:58:52 |
300,00 |
|
114 |
Emma Kindbom
|
IF Hagen |
01:15:47 |
300,00 |
|
90 |
Jenny Lindberg
|
Vandrarringen |
00:55:03 |
300,00 |
|
119 |
Emma Lindström
|
Storviks IF |
01:25:27 |
300,00 |
|
89 |
Magdalena Mosslind
|
Vandrarringen |
00:53:47 |
300,00 |
|
118 |
Elvira Olsson
|
OK Kroppefjäll |
01:25:00 |
300,00 |
|
103 |
Kajsa Johansson
|
Skattkärrs IF |
01:04:21 |
300,00 |
|
88 |
Isabella Agerhäll
|
OK Tisaren |
00:53:18 |
300,00 |
|
112 |
Emma Östlund
|
Smedjebackens OK |
01:12:44 |
300,00 |
|
111 |
Norea Östlund
|
Strängnäs-Malmby OL |
01:11:03 |
300,00 |
|
113 |
Clara Johansson
|
KFUM Örebro OK |
01:13:07 |
300,00 |
|
109 |
Frida Malmberg
|
Malmö OK |
01:08:44 |
300,00 |
|
93 |
Johanna Henriksson
|
Järbo OK |
00:56:47 |
300,00 |
|
94 |
Erica Ahlqvist
|
OK Tyr |
00:56:50 |
300,00 |
|
99 |
Linnea Kjellsson
|
Falkenbergs OK |
01:01:19 |
300,00 |
|
91 |
Klara Norman
|
Leksands OK |
00:56:24 |
300,00 |
|
97 |
Linnéa Bogren
|
IF Hagen |
01:00:20 |
300,00 |
|
110 |
elin bergström
|
OK Vargen |
01:10:02 |
300,00 |