Svenska Orienteringsförbundet, Örebro Läns Oriente - D12
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
17 |
Mirjam Dalén
|
Sala OK |
00:25:03 |
300,00 |
|
18 |
Moa Hansson
|
Bredaryds SOK |
00:25:23 |
300,00 |
|
44 |
Amelia Skalberg
|
Bredaryds SOK |
00:28:52 |
300,00 |
|
56 |
Lina Lundberg
|
Istrums SK |
00:30:53 |
300,00 |
|
39 |
Elin Granstedt
|
IK Hakarpspojkarna |
00:28:09 |
300,00 |
|
60 |
Jonna Fors
|
OK Grip |
00:31:21 |
300,00 |
|
96 |
Emma Åkesson
|
IK Hakarpspojkarna |
00:38:50 |
300,00 |
|
36 |
Amanda Rangert
|
IK Hakarpspojkarna |
00:27:38 |
300,00 |
|
14 |
Matilda Forsberg
|
OK Ravinen |
00:23:58 |
300,00 |
|
81 |
Rebecka Brorsson
|
Tockarps IK |
00:35:15 |
300,00 |
|
115 |
Maja Hult
|
Attunda OK |
00:42:30 |
300,00 |
|
84 |
Elin Nilsson
|
VK Uvarna |
00:35:30 |
300,00 |
|
33 |
Lovisa Byman
|
Västerås SOK |
00:27:12 |
300,00 |
|
93 |
Eugenia Arksand
|
Vallentuna-Össeby OL |
00:37:50 |
300,00 |
|
46 |
Carolina Olsson
|
Älvdalens IF OK |
00:29:11 |
300,00 |
|
59 |
Ebba Leickt
|
Tullinge SK |
00:31:08 |
300,00 |
|
52 |
Lina Sundqvist
|
OK Tranan |
00:29:39 |
300,00 |
|
110 |
Ronja Steindahl
|
Stenungsunds OK |
00:41:38 |
300,00 |
|
97 |
Signe Steindahl
|
Stenungsunds OK |
00:39:26 |
300,00 |
|
79 |
Hanna Tynong
|
Tullinge SK |
00:35:08 |
300,00 |
|
50 |
Emmy Fredriksson
|
Korsnäs IF OK |
00:29:28 |
300,00 |
|
76 |
Maria Bergström
|
Grycksbo IF OK |
00:34:25 |
300,00 |
|
11 |
Kerstin Wadman
|
Göteborg/Majorna OK |
00:23:21 |
300,00 |
|
94 |
Ebba Mellquist
|
Eskilstuna OL |
00:38:36 |
300,00 |
|
118 |
Johanna Molin
|
Attunda OK |
00:43:08 |
300,00 |
|
51 |
Linnea Lindbom
|
OK Orion |
00:29:35 |
300,00 |
|
43 |
Lisa Johansson
|
OK Tranan |
00:28:46 |
300,00 |
|
1 |
Stina Nordin
|
Sundsvalls OK |
00:19:53 |
300,00 |
|
131 |
Wilma Jansson
|
Vänersborgs SK |
00:50:13 |
300,00 |
|
134 |
Agnes Hektor
|
Järla Orientering |
00:52:21 |
300,00 |
|
66 |
Sarah Persson
|
OK Denseln |
00:32:43 |
300,00 |
|
23 |
Frida Peterson
|
Älvdalens IF OK |
00:26:16 |
300,00 |
|
|
Felicia Carlsson
|
IK Trenne Ullared |
16:39:00 |
300,00 |
|
73 |
Ebba Söderlund
|
Tormestorps IF |
00:33:50 |
300,00 |
|
86 |
Kristin Willamo
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:36:03 |
300,00 |
|
139 |
Annie Oskarsson
|
Ronneby OK |
01:06:14 |
300,00 |
|
65 |
Karin Eriksson
|
Uddevalla OK |
00:32:31 |
300,00 |
|
135 |
Astrid Einarsson
|
Tormestorps IF |
00:52:59 |
300,00 |
|
37 |
Astrid Simonsson
|
Sundbybergs IK |
00:27:43 |
300,00 |
|
54 |
Kajsa Jungbjer
|
FK Herkules |
00:30:00 |
300,00 |
|
128 |
Agnes Hjalmarsson
|
OK Kåre |
00:47:09 |
300,00 |
|
26 |
Lisa Eriksson
|
Strängnäs-Malmby OL |
00:26:34 |
300,00 |
|
136 |
Clara Sturk
|
Waxholms OK |
00:53:07 |
300,00 |
|
109 |
Amanda Blomdahl
|
Tullinge SK |
00:41:36 |
300,00 |
|
31 |
Ebba Envall
|
IK Hakarpspojkarna |
00:27:02 |
300,00 |
|
2 |
Jonna Jungåker
|
Korsnäs IF OK |
00:20:12 |
300,00 |
|
5 |
Jenny Bredfelt
|
Lunds OK |
00:21:55 |
300,00 |
|
99 |
Linnea Nyberg
|
Säterbygdens OK |
00:39:56 |
300,00 |
|
117 |
Ida Holtbring
|
OK Amne |
00:42:51 |
300,00 |
|
10 |
Klara Djerf
|
Lerums SOK |
00:23:11 |
300,00 |
|
4 |
Emma Djerf
|
Lerums SOK |
00:21:43 |
300,00 |
|
141 |
Ida Johnsson
|
OK Tor |
01:13:12 |
300,00 |
|
78 |
Alva Rasmussen
|
Nyköpings OK |
00:34:54 |
300,00 |
|
140 |
Emilia Järsenholt
|
Ulricehamns OK |
01:10:51 |
300,00 |
|
|
Elsa Lyon
|
Falköpings AIK OK |
16:39:00 |
300,00 |
|
48 |
Malin Nyman
|
OK Tyr |
00:29:19 |
300,00 |
|
20 |
Sofia Grahn
|
Hestra IF |
00:26:02 |
300,00 |
|
113 |
Linn Sander
|
Göteborg/Majorna OK |
00:42:22 |
300,00 |
|
82 |
Frida Krohn
|
Fältjägarnas IF |
00:35:22 |
300,00 |
|
101 |
Fanny Lilljeqvist
|
Stigsökarna |
00:40:41 |
300,00 |
|
21 |
Emma Renberg
|
FK Herkules |
00:26:08 |
300,00 |
|
104 |
Hilda Svensson
|
Nässjö OK |
00:41:00 |
300,00 |
|
52 |
Klara Ljunggren
|
Linköpings OK |
00:29:39 |
300,00 |
|
85 |
Malin Fritzell
|
Mullsjö SOK |
00:35:47 |
300,00 |
|
22 |
Elvira Sellgren
|
Göteborg/Majorna OK |
00:26:12 |
300,00 |
|
91 |
Rebecka Stafström
|
Köping-Kolsva OK |
00:37:18 |
300,00 |
|
6 |
Hanna Hugosson
|
Sundsvalls OK |
00:22:04 |
300,00 |
|
3 |
Vilma Blennow
|
Falköpings AIK OK |
00:21:10 |
300,00 |
|
15 |
Johanna Strandberg
|
Falköpings AIK OK |
00:24:18 |
300,00 |
|
49 |
Emma Bergman
|
OK Tyr |
00:29:24 |
300,00 |
|
|
Saga Sander
|
OK Milan |
16:39:00 |
300,00 |
|
12 |
Clara Cox
|
Lerums SOK |
00:23:30 |
300,00 |
|
133 |
Tova Wennemo
|
Lunds OK |
00:52:15 |
300,00 |
|
79 |
Cecilia Rämmal
|
Lunds OK |
00:35:08 |
300,00 |
|
102 |
Tilda Fransson
|
OK Milan |
00:40:57 |
300,00 |
|
113 |
Alva Bergquist
|
Södertälje-Nykvarn OF |
00:42:22 |
300,00 |
|
24 |
Hanna Hänström
|
Täby OK |
00:26:22 |
300,00 |
|
30 |
Alice Aroneng
|
Hestra IF |
00:27:00 |
300,00 |
|
57 |
Ellen Broman
|
OK Roslagen |
00:30:55 |
300,00 |
|
58 |
Malin Jansson
|
Hjobygdens OK |
00:30:59 |
300,00 |
|
69 |
Elin Posch
|
Sol Tranås |
00:33:07 |
300,00 |
|
25 |
Rebecca Waldenfjord
|
Järfälla OK |
00:26:32 |
300,00 |
|
66 |
Cecilia Djerf
|
Västerbergslagens OL |
00:32:43 |
300,00 |
|
68 |
Erika Duhlbo
|
IFK Moras OK |
00:33:05 |
300,00 |
|
62 |
Sanna Sjödén
|
Älvdalens IF OK |
00:31:29 |
300,00 |
|
35 |
Lovisa Martinsson
|
OK Tyr |
00:27:30 |
300,00 |
|
119 |
Karin Månsson
|
SOK Träff |
00:43:45 |
300,00 |
|
137 |
Hanna Näslund
|
OK Nolaskogsarna |
00:53:31 |
300,00 |
|
142 |
Elin Karlsson
|
GOIF Tjalve |
01:23:52 |
300,00 |
|
47 |
Lovisa Torstensson
|
Emmaboda Verda OK |
00:29:18 |
300,00 |
|
9 |
Gabriella Bergander
|
Eksjö SOK |
00:22:52 |
300,00 |
|
63 |
Lova Eveborn
|
OK Roxen |
00:31:39 |
300,00 |
|
16 |
Emma Pettersson
|
OK Roxen |
00:24:21 |
300,00 |
|
104 |
Sofia Berglund
|
Sigtuna OK |
00:41:00 |
300,00 |
|
28 |
Myrra Carlsson
|
OK Orion |
00:26:49 |
300,00 |
|
111 |
Maja Bergman
|
OK Ravinen |
00:42:14 |
300,00 |
|
27 |
Olivia Björklund
|
OK Ravinen |
00:26:48 |
300,00 |
|
13 |
Agnes Spånér
|
Sävedalens AIK |
00:23:51 |
300,00 |
|
72 |
Nellie Henriksson
|
Tormestorps IF |
00:33:41 |
300,00 |
|
38 |
Tova Olsson
|
Grycksbo IF OK |
00:27:48 |
300,00 |
|
116 |
Matilda Melén
|
OK Kåre |
00:42:48 |
300,00 |
|
77 |
MARIA ERIKSSON
|
Eds SK |
00:34:47 |
300,00 |
|
32 |
Sophia Björnlinger
|
IK Vista |
00:27:09 |
300,00 |
|
83 |
Tora Westerberg
|
OK Kolmården |
00:35:25 |
300,00 |
|
70 |
Emelie Jakobsson
|
Garda IK |
00:33:13 |
300,00 |
|
75 |
Klara Wassenius
|
Uddevalla OK |
00:34:21 |
300,00 |
|
7 |
Sanna Fasth
|
Boxholm-Mjölby OL |
00:22:13 |
300,00 |
|
124 |
Sara Josefsson
|
Rydboholms SK |
00:45:12 |
300,00 |
|
55 |
Sofia Josefsson
|
Rydboholms SK |
00:30:16 |
300,00 |
|
71 |
Emelie Roos
|
OK Landehof |
00:33:23 |
300,00 |
|
107 |
Klara Elmblad
|
OK Stigen |
00:41:11 |
300,00 |
|
132 |
Matilda Augustsson
|
OK Bävern |
00:51:01 |
300,00 |
|
42 |
Emelie Udd
|
Markbygdens OK |
00:28:43 |
300,00 |
|
19 |
Alva Widell
|
Fältjägarnas IF |
00:25:56 |
300,00 |
|
126 |
Evelyn Wendelius
|
IFK Lidingös Skid o OK |
00:45:33 |
300,00 |
|
41 |
Tilda Andersson
|
OK Tyr |
00:28:25 |
300,00 |
|
8 |
Emma Hagrot
|
Täby OK |
00:22:49 |
300,00 |
|
29 |
Elsa Andersson
|
Bredaryds SOK |
00:26:50 |
300,00 |
|
95 |
Agnes Berglund
|
Ulricehamns OK |
00:38:47 |
300,00 |
|
61 |
Ellen Robertsson
|
Sundbybergs IK |
00:31:23 |
300,00 |
|
88 |
Hedda Kastensson
|
OK Pan-Kristianstad |
00:37:07 |
300,00 |
|
102 |
Agnes Maxson
|
OK Bävern |
00:40:57 |
300,00 |
|
|
Vilma Johansson
|
OK Stigen |
16:39:00 |
300,00 |
|
130 |
Ida Hallgren
|
Bjursås OK |
00:47:48 |
300,00 |