Svenska Orienteringsförbundet

KFUM Örebro OK - D16

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Olivia Kollberg Eksjö SOK 00:22:20 18,90
2 Elin Håkansson Skogspojkarnas OK 00:25:12 26,84
3 Josefine Klintberg Eksjö SOK 00:25:22 27,31
4 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 00:27:11 32,34
5 Linnea Wahlgren Sjövalla FK 00:27:16 32,57
6 Hanna Hellsing Lindebygdens OK 00:27:23 32,90
7 Jessica Nilsson OK Torfinn 00:28:34 36,17
8 Lisa Malmström GOIF Tjalve 00:29:05 37,61
9 Karin Bredfelt Lunds OK 00:30:08 40,52
10 Moa Nissar Järla Orientering 00:30:10 40,61
11 Frida Hedin Hjärnarps GH OL 00:30:39 41,95
12 Erica Pettersson Sjövalla FK 00:30:54 42,64
13 Ebba Askeljung OK Klemmingen 00:30:58 42,83
14 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:31:19 43,80
15 Nathalie Rygh Mariestads FK 00:31:40 44,77
16 Anna Wallin Sjövalla FK 00:31:43 44,91
17 Tove Forshällen Attunda OK 00:31:56 45,51
18 Ellen Reimer Tormestorps IF 00:32:05 45,92
19 Karin Friström Skarpnäcks OL 00:32:31 47,12
20 Ida Rydberg Finspångs SOK 00:32:39 47,49
21 Kajsa Wetterström Tormestorps IF 00:33:08 48,83
22 Joséphine Regnell Växjö OK 00:33:24 49,57
23 Lisa Nyberg FK Åsen 00:33:27 49,71
24 Julia Dahl IS Kullen 00:33:41 50,36
25 Amanda Blennow Falköpings AIK OK 00:33:57 51,10
26 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:34:25 52,39
27 Ellinor Fryxell Tullinge SK 00:34:26 52,43
28 Amanda Jacobsson Degerfors OK 00:34:58 53,91
29 Linnea Malmberg Stora Tuna OK 00:35:13 54,61
30 Malin Carlsson Järla Orientering 00:35:31 55,44
31 Hanna Gunnarsson IK Hakarpspojkarna 00:35:32 55,48
32 Hanna Gustafsson OK Kåre 00:35:33 55,53
33 Cecilia Imark Tullinge SK 00:36:04 56,96
34 Moa Olsson Örkelljunga FK 00:37:03 59,69
35 Irma Håkansson OK Gränsen 00:38:14 62,97
36 Elina Sundqvist Tullinge SK 00:38:35 63,94
37 Linnea Hersén Tullinge SK 00:38:50 64,63
38 Erika Bengtsdotter IS Kullen 00:39:37 66,80
39 Marit Faxén Linköpings OK 00:40:11 68,37
40 Ronja Bergman Snättringe SK 00:40:45 69,94
41 Ellen Johnsson OK Nackhe 00:40:59 70,59
42 Ebba Jansson-Järpling OK Klemmingen 00:41:19 71,51
43 Nina Hallor OK Tisaren 00:42:35 75,02
44 Sara Nilsson OK Tranan 00:43:47 78,35
45 Felicia Feurstein FK Boken 00:44:03 79,09
46 Johanna Johnson OK Klemmingen 00:44:23 80,01
47 Josefine Dahlstedt GOIF Tjalve 00:44:38 80,70
48 Caroline Lövstedt Sjövalla FK 00:44:39 80,75
49 Amanda Nygren Skogspojkarnas OK 00:44:54 81,44
50 Jessica Korkeakoski OK Milan 00:45:15 82,41
50 Sara Österholm Trosabygdens OK 00:45:15 82,41
52 Elin Winberg Stenungsunds OK 00:45:50 84,03
53 Josefin Carlsson Tormestorps IF 00:46:03 84,63
54 Miranda Reimer Tormestorps IF 00:46:58 87,17
55 Johanna Lindgren IF Hallby SOK 00:47:29 88,60
56 Sofia Pettersson Attunda OK 00:47:36 88,93
57 Amanda Ekman FK Friskus Varberg 00:49:28 94,10
58 Julia Österblad FK Boken 00:49:47 94,98
59 Emilia Karlsson OK Gynge 00:50:13 96,18
60 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 00:50:22 96,60
61 Linnea Ekman FK Friskus Varberg 00:51:27 99,60
62 Channa Lönne Skarpnäcks OL 00:52:09 101,54
63 Lisa Johansson FK Friskus Varberg 00:54:03 106,80
64 Rebecca Ågren Ronneby OK 00:55:46 111,56
65 Jennifer Hallel Sjövalla FK 00:57:02 115,07
66 Teresa Stafström Köping-Kolsva OK 01:00:15 123,99
67 Lisa Larsson FK Friskus Varberg 01:02:07 129,16
68 Lovisa Nilsson Tormestorps IF 01:09:58 150,92
69 Sofia Liljeqvist Stenungsunds OK 01:10:38 152,77
70 Amanda Steindahl Stenungsunds OK 01:12:59 159,28
71 Emma Johansson Kristinehamns OK 01:24:45 191,89
Eva Gustafsson Hagaby GOIF 16:39:00 300,00
Nicole Ljungdahl Hjärnarps GH OL 16:39:00 300,00
Beatrice Huhta OK Måsen 16:39:00 300,00
Paula Jungbjer FK Herkules 16:39:00 300,00
Ella Samuelsson FK Herkules 16:39:00 300,00
Annika Jönsson Skåneslättens OL 16:39:00 300,00
Amanda Johansson Kristinehamns OK 16:39:00 300,00

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF