Svenska Orienteringsförbundet

Hagaby GOIF - D45

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Monica Hatlen Tullinge SK 00:41:01 12,55
2 Britta Sahlin Vänersborgs SK 00:42:05 14,38
3 Inger Berg Linköpings OK 00:42:06 14,41
4 Kerstin Håland Tullinge SK 00:42:50 15,67
5 Anne Magnusson OK Landehof 00:43:50 17,38
6 Laila B Höglund FK Herkules 00:45:16 19,84
7 Maria Skogsberg Mariestads FK 00:48:04 24,64
8 Annika Brodin Lindebygdens OK 00:48:13 24,90
9 Ingrid Johansson Laholms IF OK 00:49:22 26,87
10 Anna-Birgitta Gustavsson OK Tylöskog 00:49:50 27,67
11 Ulla Molin Attunda OK 00:51:37 30,73
12 Anita Seger-Wehlin Skogspojkarnas OK 00:51:57 31,30
13 Mia Bierfeldt Ärla IF 00:51:59 31,36
14 Åsa Pettersson Vallentuna-Össeby OL 00:52:09 31,64
15 Annette Falck-Larsson Vänersborgs SK 00:52:18 31,90
16 Lena Sandgren Swartz OK Orion 00:53:04 33,22
17 Lena Reisen IF Hagen 00:53:10 33,39
18 Lotta Jungåker Korsnäs IF OK 00:54:44 36,08
19 Maria Bratt Tullinge SK 00:56:57 39,88
20 Gunilla Kallhauge Snättringe SK 00:57:11 40,28
21 Hillevi Eriksson IF Hallby SOK 00:58:24 42,36
22 Karin Profors Köping-Kolsva OK 00:59:03 43,48
23 Carina Nyström Länna IF 00:59:38 44,48
24 Lotta Stigsdotter IF Hagen 01:00:38 46,20
25 Katarina Tynong Tullinge SK 01:00:42 46,31
26 Helena Holmberg Köping-Kolsva OK 01:02:09 48,80
27 Anna-Lena Sarfve Kroppa IF 01:02:46 49,85
28 Eva-Lena Jonsson Nyköpings OK 01:03:16 50,71
29 Anna Lindskog-Petterss Attunda OK 01:05:29 54,51
30 Christina Sterner OK Njudung 01:06:28 56,20
31 Carina Johansson Tumba-Mälarhöjden OK 01:06:32 56,31
32 Maria Lenning Skåneslättens OL 01:09:39 61,66
33 Anneli Wiklund Finspångs SOK 01:10:17 62,75
34 Christina Liljeqvist Stenungsunds OK 01:10:53 63,78
35 Eva Eklund Växjö OK 01:12:48 67,06
36 Mona Bierfeldt Ärla IF 01:13:46 68,72
37 Pia Boudrie Hesselgren Väsby OK 01:17:30 75,12
38 Margareta Skarp Runtegen Boxholm-Mjölby OL 01:17:47 75,61
39 Ulrika Meyerson OK Linné 01:18:32 76,90
40 Jenny Homann Frölunda OL 01:18:57 77,61
41 Marie Håkansson OK Kolmården 01:19:05 77,84
42 Åsa Persson Laxå OK 01:22:08 83,07
43 Susanne Lund Haninge SOK 01:29:10 95,13
44 Nina Bejbom Uddevalla OK 01:31:43 99,51
45 Marie Forshällen Attunda OK 01:37:14 108,97
46 Camilla Björklund Sjövalla FK 01:37:44 109,83
47 Kirsten Toftered IF Rigor 01:38:08 110,51
Christina Rygh Mariestads FK 16:39:00 300,00

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr