Svenska Orienteringsförbundet

Järladubbeln, lång - H12

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Marcus Stenebo Attunda OK 00:16:41 61,44
2 Henrik Svensson OK Ravinen 00:18:54 79,37
3 Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK 00:21:10 97,69
4 Teo Struck OK Ravinen 00:21:22 99,31
5 Hannes Lindqvist IFK Enskede 00:21:34 100,93
6 Axel Friberger Järla Orientering 00:21:51 103,22
7 Justus Arenander Skarpnäcks OL 00:21:55 103,76
8 Hannes Mogensen OK Ravinen 00:22:17 106,72
9 Filip Hatlen Tullinge SK 00:22:47 110,76
10 Elis Ivers Attunda OK 00:22:50 111,17
11 Hugo Lindskog OK Ravinen 00:23:06 113,32
12 Olle Thimberg Söders-Tyresö 00:23:26 116,02
13 Simon Stridh Skogsluffarnas OK 00:23:29 116,42
14 Jonatan Anderson Järfälla OK 00:23:30 116,56
15 Olle Sandström OK Ravinen 00:23:31 116,69
16 Jesper Åkesson Järfälla OK 00:23:49 119,12
17 Niklas Erlandsson OK Södertörn 00:23:50 119,25
18 Linus Nilsson OK Österåker 00:24:06 121,41
19 Elis Forsberg Rundström IFK Enskede 00:24:12 122,22
20 Sixten Lindqvist Skogsluffarnas OK 00:24:51 127,47
21 Gustaf Hofstedt Täby OK 00:25:08 129,76
22 Jannick Brabie Järfälla OK 00:25:34 133,27
22 Marcus Grunder Järfälla OK 00:25:34 133,27
24 Filip Lindqvist Täby OK 00:25:52 135,69
25 Edvin Forsberg OK Ravinen 00:26:45 142,83
26 Anton Pleiner Täby OK 00:27:01 144,99
27 Viktor Sandelin Tumba-Mälarhöjden OK 00:27:05 145,53
28 Max Österling OK Södertörn 00:27:11 146,34
29 Björn Renner OK Södertörn 00:27:14 146,74
30 Lucas Alzén Gustavsbergs OK 00:28:00 152,94
31 Noa Berglund Täby OK 00:28:14 154,83
32 Erik Lundquist OK Ravinen 00:28:32 157,25
33 Malte Hinas Skarpnäcks OL 00:29:32 165,34
34 Åke Falkenström Skogsluffarnas OK 00:29:35 165,74
35 Andreas Andersson Skogsluffarnas OK 00:29:36 165,88
36 Edvin Wollbrand OK Ravinen 00:29:44 166,95
37 Anton Mörkfors Järfälla OK 00:31:11 178,68
38 Axel Trofast Tullinge SK 00:31:34 181,78
39 Noel Persson-Ferrera Skarpnäcks OL 00:32:07 186,22
40 Axel Balck Täby OK 00:32:23 188,38
41 Albert Nord Snättringe SK 00:33:36 198,22
42 Filip Dryselius Skarpnäcks OL 00:34:04 201,99
43 Mathias Dryselius Skarpnäcks OL 00:34:16 203,61
44 Viktor Zilling OK Södertörn 00:34:50 208,19
45 Erik Frankling IFK Lidingö SOK 00:36:23 220,72
46 Linus Forsberg OK Ravinen 00:38:10 235,14
47 Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK 00:39:33 246,32
48 Sigurd Swahn OK Älvsjö-Örby 00:41:59 265,99
49 Mikael Kökeritz Sundbybergs IK 00:45:47 296,72
50 Felix Arkäng Tullinge SK 00:48:03 300,00
51 Folke Kåberg OK Ravinen 01:11:33 300,00
Olle Synnermark Skogsluffarnas OK

Annonser

Bagheera