Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 1 - D12 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emma Rindstig SOK Viljan 00:13:54 126,22
2 Emma Norlin Stigmännen Karlshamns OK 00:14:48 138,15
3 Alice Ottosson Mölndal Outdoor IF 00:16:03 154,73
5 Wilma Josefsson Väsby OK 00:17:23 172,41
7 Selma Ivarsson OK Hammaren 00:18:18 184,57
8 Julia Hagelberg Nordahl OK Kåre 00:18:40 189,43
10 Frida Gustavsson Stora Sundby GoIF 00:19:38 202,25
11 Tilde Blom OK Nackhe 00:19:44 203,58
12 Nova Matthews Tullinge SK 00:19:48 204,46
13 Amanda Wärn NAIS Orienteringsklubb 00:19:53 205,57
14 Elsa Vidlund KFUM Örebro OK 00:20:51 218,39
15 Ellen Rydenius Tullinge SK 00:21:08 222,15
17 Märta Henningsson Lunds OK 00:21:26 226,13
18 Sofia Pedersen Järpens SK 00:21:58 233,20
19 Sara Wallin Korsnäs IF OK 00:22:16 237,18
21 Lina Von Lindern Åkers IF 00:23:04 247,79
22 Blenda Lenas Skogsluffarnas OK 00:23:59 259,94
23 Wilma Olsson OK Tranan 00:24:01 260,39
24 Linnea Skobe Kalmar OK 00:24:31 267,02
25 Kajsa Träff NAIS Orienteringsklubb 00:25:09 275,42
26 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:25:19 277,63
27 Klara Jedar OK Tor 00:26:04 287,57
27 Amanda Eckerlid Sävedalens AIK 00:26:04 287,57
29 Linnea Classon OK Stigen 00:26:28 292,88
30 Ingrid Toresäter IK Uven 00:26:38 295,09
31 Kimberly Ekenstedt Tullinge SK 00:27:35 300,00
32 Emma Norin Söders-Tyresö 00:27:57 300,00
33 Anna Genberg Ulricehamns OK 00:28:02 300,00
34 Emmie Nordström Lessebo OK 00:28:17 300,00
35 Emelie Engvall Sala OK 00:28:28 300,00
36 Johanna Josefsson OK Roxen 00:28:29 300,00
37 Elsa Larsson Burseryds IF 00:29:03 300,00
38 Lisa Björsson OK Kullingshof 00:29:38 300,00
39 Vilda Persson IK Hakarpspojkarna 00:30:00 300,00
41 Puja Munther Sävedalens AIK 00:30:54 300,00
42 Anna Lundqvist FK Friskus-Varberg 00:31:51 300,00
43 Clara Svensson Surahammars SOK 00:33:34 300,00
44 Selma Hedström Tenhults SOK 00:39:50 300,00
45 Isabelle Ståhlbrandt Rasbo IK 00:41:29 300,00
46 Emma Svensson OK Gränsen 00:43:33 300,00
47 Fanny Sundberg Tullinge SK 00:44:35 300,00
48 Mira-Li Eriksson Avesta OK 00:44:54 300,00
Emilia Bergman Tullinge SK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF