Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 2 - D35

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
2 Emma Lindén FK Friskus-Varberg 00:46:33 7,72
3 Helena Forsberg Skogslöparna 00:47:32 9,11
4 Camilla Hellström Söders-Tyresö 00:48:03 9,83
6 Åsa Otterbjörk Umeå OK 00:48:42 10,75
7 Lin Normark Tullinge SK 00:49:11 11,43
8 Veronica Lund OK Kolmården 00:49:49 12,32
9 Susanne Rutqvist IFK Umeå 00:51:40 14,92
10 Sofi Thorsell Västerås SOK 00:51:43 14,99
12 Anette Carlsson KFUM Örebro OK 00:52:07 15,55
13 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 00:52:16 15,76
14 Karin Thern OK Skogshjortarna 00:52:31 16,11
15 Eva Göhl Finspångs SOK 00:52:41 16,35
17 Marie Eng OK Pan-Kristianstad 00:53:20 17,26
18 Jenny Westerbergh Rasbo IK 00:53:27 17,43
19 Maria Sahlén IF Hagen 00:54:39 19,12
20 Sofia Holmgård Kils OK 00:56:19 21,46
21 Sara Johansson OK Linné 00:56:21 21,51
22 Johanna Karlsson OK Pan-Kristianstad 00:56:56 22,33
22 Elsa Ekelin KFUM Örebro OK 00:56:56 22,33
24 Linda Rinaldo OK Tor 00:57:01 22,44
25 Ida Höjskeld OK Tyr 00:57:27 23,05
26 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 00:57:39 23,33
27 Annalena Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 00:57:49 23,57
28 Jenny Gullqvist Västvärmlands OK 00:58:07 23,99
29 Rose-Marie Forslund Avesta OK 00:58:22 24,34
31 Cecilia Einarsson Västerås SOK 01:00:27 27,27
32 Anna Grop Stora Tuna OK 01:01:02 28,09
33 Sofia Sundström Tullinge SK 01:01:29 28,73
34 Malin Jacobson OK Tor 01:01:40 28,98
36 Therése Ivarsson OK Skogshjortarna 01:03:44 31,89
37 Marlene Bjärehed Malmö OK 01:03:51 32,06
39 Emelie Svalin Vänersborgs SK 01:08:39 38,81
40 Karin Lindqvist Ronneby OK 01:10:22 41,22
41 Jo Stevenson Södertälje-Nykvarn OF 01:10:39 41,62
43 Bodil Norrbom Attunda OK 01:14:12 46,61
44 Linda Martinsson IF Marin Väst 01:14:26 46,94
45 Lotta Falk Göteborg-Majorna OK 01:14:28 46,99
46 Jenny Nääs Sundsvalls OK 01:14:58 47,69
48 Eva Gustafsson Falkenbergs OK 01:15:59 49,12
49 Kristin Källströmer Nyköpings OK 01:16:40 50,08
50 Maureen Olsson Lo Lunds OK 01:16:56 50,46
51 Andrea Viqueira Orientación Colmenar 01:18:05 52,07
52 Petra Sundström Centrum OK 01:20:02 54,82
55 Cristina Hedlund Vandrarringen 01:34:16 74,84
56 Lovisa Tobieson Umeå OK 01:34:31 75,19
58 Iza Anundborg Sidensjö IK 02:13:16 129,69

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF