Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 2 - D60

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Ina Lindeberg Skåneslättens OL 00:33:12 27,48
4 Lotta Linsefors Lunds OK 00:33:20 27,82
5 Carina Hall OK Tisaren 00:34:23 30,52
6 Eva Woxlin Alfta-Ösa OK 00:34:38 31,16
7 Inger Westerberg IF Hagen 00:34:46 31,50
9 Karin Håkansson Rabe Ulriksbergs IK 00:35:36 33,64
11 Kerstin Andersson Ryda SK 00:35:53 34,37
12 Inger Onsbring Eskilstuna OL 00:37:23 38,22
15 Eva Tykesson Rävetofta OK 00:38:40 41,51
16 Elisabeth Öström OK Tyr 00:38:59 42,33
17 My Rönnols Täby OK 00:39:20 43,23
18 Ing-Marie Brander Strand Göteborg-Majorna OK 00:39:38 44,00
19 Margareta Johansson Halmstad OK 00:39:48 44,42
20 Ann-Britt Göransson Almby IK 00:39:53 44,64
21 Britt Gunnarsson Kristinehamns OK 00:40:21 45,84
23 Gun Henriksson Eksjö SOK 00:40:31 46,26
24 Anna-Karin Johansson Vandrarringen 00:41:58 49,99
25 Ann-Marie Yxfeldt IFK Hedemora OK 00:42:14 50,67
27 Agneta Nilsson Eskilstuna OL 00:42:18 50,84
28 Katarina Kvick Skogslöparna 00:42:19 50,88
29 Anneli Brander Nilsson Stenungsunds OK 00:42:45 52,00
30 Monica Lööf Mariestads FK 00:42:54 52,38
32 Karin Gillberg Centrum OK 00:44:01 55,25
33 Linnea Carlsson Skarpnäcks OL 00:44:53 57,47
34 Pia Svensson Falköpings AIK OK 00:44:57 57,64
35 Anita Eklöf IK Ymer 00:45:25 58,84
37 Marianne Liss Eskilstuna OL 00:47:04 63,08
38 Vivianne Lindstam Sol Tranås 00:47:26 64,02
39 Marianne Einarsson Fagersta OK 00:47:49 65,00
41 Inger Mattsson Västerbergslagens OL 00:48:10 65,90
43 Mary Olsson Västvärmlands OK 00:49:28 69,24
45 Lena Persson Gamleby OK 00:50:12 71,12
47 Christina Hjertson OK Linné 00:53:59 80,84
49 Solveig Hedenblom Sjövalla FK 00:55:07 83,74
50 Evamarie Lundahl IF Hagen 00:55:43 85,29
51 Barbro Östlund OK Roxen 00:55:46 85,41
55 Lena Norman Katrineholms OK 00:57:47 90,59
56 Lisa Annersand OK Tyr 00:58:12 91,66
57 Monica Martinsson OK Tranan 00:58:48 93,20
58 Karin Edström Skogsluffarnas OK 00:59:31 95,04
59 Marita Berg Sigtuna OK 00:59:58 96,20
60 Mona Enfors Tockarps IK 01:00:36 97,82
61 Annika Frantz Stigmännen Karlshamns OK 01:01:11 99,32
63 Eva Karlsson Uddevalla OK 01:04:55 108,90
64 Britt Karlsson Stenungsunds OK 01:07:17 114,98
65 Angela Nilsson Skellefteå OK 01:09:19 120,20
67 Annette Ragvald Vingåkers OK 01:12:15 127,73
69 Margareta Hallmén Attunda OK 01:24:33 159,31
70 Liselott Sigby IK Vista 01:34:00 183,57
71 Gun Millinger Västerås SOK 01:38:16 194,52
Kristin Johansson Karlskrona SOK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr