Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 3 - D21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 00:12:40 1,85
2 Alva Olsson Linköpings OK 00:12:48 2,47
3 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:12:53 2,87
4 Catherine Taylor OK Linné 00:12:57 3,18
6 Ingjerd Myhre Järla Orientering 00:13:12 4,35
6 Elin Månsson IFK Göteborg 00:13:12 4,35
6 Lina Strand Göteborg-Majorna OK 00:13:12 4,35
9 Nadiya Volynska OK Orion 00:13:13 4,43
10 Annika Billstam OK Linné 00:13:16 4,67
11 Alice Hugosson IFK Lidingö SOK 00:13:29 5,68
11 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:13:29 5,68
14 Lisa Risby OK Kåre 00:13:33 6,00
16 Josefin Tjernlund OK Tisaren 00:13:37 6,31
18 Frida Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:13:45 6,94
19 Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK 00:13:47 7,09
20 Annica Gustafsson IFK Lidingö SOK 00:13:50 7,33
21 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 00:13:52 7,48
23 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:13:53 7,56
24 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 00:13:54 7,64
25 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:13:57 7,88
26 Anna Mårsell Stora Tuna OK 00:14:02 8,27
28 Kajsa Risby OK Kåre 00:14:06 8,58
28 Samantha Saeger OK Linné 00:14:06 8,58
28 Beata Falk Hagaby GoIF Örebro 00:14:06 8,58
31 Ursula Kadan OK Pan-Kristianstad 00:14:08 8,74
33 Johanna Engström OK Hällen 00:14:13 9,13
36 Magdalena Olsson IFK Mora OK 00:14:16 9,36
36 Frida Sandberg Säterbygdens OK 00:14:16 9,36
38 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:14:17 9,44
39 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:14:21 9,75
40 Anna Wehlin Skogspojkarnas OK 00:14:22 9,83
41 Nicole Ljungdahl OK Pan-Kristianstad 00:14:25 10,07
43 Rebecka Nylin OK Tisaren 00:14:33 10,69
44 Anna Serrallonga IK Hakarpspojkarna 00:14:35 10,85
45 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 00:14:36 10,93
46 Kate Morrison OK Linné 00:14:37 11,01
47 Viktoria Ernstsson Göteborg-Majorna OK 00:14:39 11,16
49 Olga Panchenko IFK Mora OK 00:14:42 11,40
51 Rebecka Lindberg OK Roslagen 00:14:46 11,71
52 Lisa Andersson Ärla IF 00:14:49 11,95
54 Maria Magnusson Sävedalens AIK 00:15:05 13,20
55 Anastasia Trubkina IFK Mora OK 00:15:06 13,28
56 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 00:15:07 13,36
57 Frida Brogren Sävedalens AIK 00:15:08 13,43
58 Annika Björk OK Linné 00:15:14 13,90
59 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 00:15:22 14,53
60 Lovisa Persson OK Tisaren 00:15:23 14,61
61 Kristine Berglia Göteborg-Majorna OK 00:15:43 16,17
63 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:16:17 18,83
64 Stina Nilsson Umeå OK 00:16:22 19,23
66 Niina Hulkkonen IFK Lidingö SOK 00:16:32 20,01
67 Olena Pitirimova OK Orion 00:17:01 22,28
68 Inga Kazlauskaite OK Linné 00:19:22 33,32
Linda Lindkvist Leksands OK

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr