Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 3 - D18 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Johanna Hagström Falköpings AIK OK 00:25:16 7,05
4 Stina Nordin Sundsvalls OK 00:26:07 9,23
5 Tova Olsson IK Hakarpspojkarna 00:26:09 9,31
7 Sophia Björnlinger IK Hakarpspojkarna 00:26:43 10,76
8 Hanna Hugosson Sundsvalls OK 00:26:48 10,98
9 Hanna Mårtensson OK Skogsstjärnan 00:27:07 11,79
11 Klara Axelsson Markbygdens OK 00:27:10 11,92
12 Jenny Wegebro Umeå OK 00:27:33 12,90
13 Emma Pettersson OK Roxen 00:27:42 13,28
16 Amelia Skalberg Bredaryds SOK 00:27:50 13,62
18 Lisa Berggren OK Kolmården 00:27:57 13,92
21 Emma Djerf Lerums SOK 00:28:05 14,26
22 Klara Andersson OK Pan-Kristianstad 00:28:12 14,56
23 Johanna Börjesson Eriksson Storviks IF 00:28:23 15,03
25 Vilma Von Krusenstierna OK Kåre 00:28:36 15,59
29 Hanna Hänström Täby OK 00:29:10 17,04
30 Elise Josefsson OK Pan-Kristianstad 00:29:11 17,08
36 Emma Hållström Gävle OK 00:29:48 18,66
42 Heini Rintanen Eksjö SOK 00:30:13 19,73
43 Gabriella S Bergander Eksjö SOK 00:30:15 19,81
44 Wilma Lagerhäll Rehns BK 00:30:28 20,37
45 Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK 00:30:31 20,49
46 Sandra Boström OK Linné 00:30:37 20,75
48 Myrra Carlsson OK Orion 00:31:05 21,94
50 Olivia Nilsson OK Pan-Kristianstad 00:31:16 22,41
50 Ronja Jungåker OK Kåre 00:31:16 22,41
53 Alice Aroneng Hestra IF 00:31:20 22,58
54 Jenny Bredfelt Lunds OK 00:31:27 22,88
55 Lisa Jonsson-Nordin Skåneslättens OL 00:31:31 23,05
57 Maria Eriksson Eds SK 00:31:37 23,31
58 Mirjam Dalén Sala OK 00:31:39 23,40
59 Elvira Sellgren Göteborg-Majorna OK 00:31:41 23,48
60 Hanna Kjellin Forsa OK 00:31:45 23,65
61 Elvira Danielsson Köping-Kolsva OK 00:32:05 24,51
62 Vilma Karlsson Snättringe SK 00:32:27 25,44
64 Sofia Westin Vittjärvs IK 00:32:36 25,83
65 Emma Persson Tumba-Mälarhöjden OK 00:32:40 26,00
66 Astrid Simonsson Sundbybergs IK 00:32:41 26,04
67 Sarah Persson OK Denseln 00:33:00 26,85
69 Elin Jarlemark IFK Lidingö SOK 00:33:12 27,36
69 Jennie Börjesson Eriksson Storviks IF 00:33:12 27,36
71 Anna Karlström OK Linné 00:33:18 27,62
73 Elsa Andersson Bredaryds SOK 00:33:50 28,99
74 Sarah Magnusson Linköpings OK 00:33:56 29,24
75 Maria Jansson OK Linné 00:34:11 29,88
78 Elsa Holmgård Kils OK 00:34:22 30,35
79 Fanny Sundblad Eksjö SOK 00:34:25 30,48
80 Anna Hallmén OK Tisaren 00:34:31 30,74
81 Emma Hagrot Täby OK 00:34:32 30,78
83 Lisa Johansson OK Tranan 00:34:56 31,80
83 Moa Westblad OK Ravinen 00:34:56 31,80
85 Ida Øbro OK Orion 00:34:58 31,89
86 Lovisa Martinsson OK Tyr 00:35:01 32,02
87 Emelie Karlsson OK Landehof 00:35:09 32,36
88 Maja Mosslind Vandrarringen 00:35:17 32,70
90 Ellen Skoog OK Hammaren 00:35:46 33,94
92 Tova Hermodsson Lunds OK 00:36:40 36,24
94 Emma Blixt OK Hammaren 00:37:00 37,09
95 Hanna Röstin OK Ravinen 00:37:28 38,29
100 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 00:38:47 41,66
101 Ellinor Östervall Tumba-Mälarhöjden OK 00:39:35 43,71
103 Ida Kristiansson Trollhättans SOK 00:40:27 45,93
104 Saga Sander OK Milan 00:40:40 46,48
105 Carolina Olsson Älvdalens IF OK 00:42:49 51,99
106 Tove Flodman OK Hammaren 00:42:51 52,07
107 Moa Hansson Bredaryds SOK 00:43:22 53,40
109 Sofie Josefsson OK Pan-Kristianstad 00:49:07 68,12
Jonna Fors Västerås SOK
Tone Albrektsson OK Ravinen

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr