Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 3 - D12 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Emilia Bergman Tullinge SK 00:16:58 119,57
2 Sofia Pedersen Järpens SK 00:17:10 121,66
3 Alice Ottosson Mölndal Outdoor IF 00:20:16 154,04
6 Emma Rindstig SOK Viljan 00:22:00 172,15
8 Ellen Rydenius Tullinge SK 00:23:00 182,59
9 Wilma Josefsson Väsby OK 00:23:38 189,21
10 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:24:07 194,26
11 Julia Hagelberg Nordahl OK Kåre 00:24:15 195,65
12 Amanda Wärn NAIS Orienteringsklubb 00:24:37 199,48
13 Selma Ivarsson OK Hammaren 00:25:15 206,09
14 Tilde Blom OK Nackhe 00:25:19 206,79
15 Linnea Skobe Kalmar OK 00:25:32 209,05
16 Mira-Li Eriksson Avesta OK 00:26:25 218,28
17 Emma Norlin Stigmännen Karlshamns OK 00:26:45 221,76
18 Kajsa Träff NAIS Orienteringsklubb 00:26:47 222,11
19 Amanda Eckerlid Sävedalens AIK 00:26:51 222,81
21 Emma Norin Söders-Tyresö 00:27:51 233,25
21 Lisa Björsson OK Kullingshof 00:27:51 233,25
23 Wilma Olsson OK Tranan 00:28:35 240,91
24 Nova Matthews Tullinge SK 00:28:39 241,61
25 Emma Svensson OK Gränsen 00:28:43 242,30
27 Kimberly Ekenstedt Tullinge SK 00:29:21 248,92
29 Linnea Classon OK Stigen 00:29:34 251,18
30 Lina Von Lindern Åkers IF 00:30:15 258,32
31 Fanny Sundberg Tullinge SK 00:31:24 270,33
32 Frida Gustavsson Stora Sundby GoIF 00:32:54 286,00
33 Selma Hedström Tenhults SOK 00:33:57 296,97
34 Clara Svensson Surahammars SOK 00:34:17 300,00
35 Anna Genberg Ulricehamns OK 00:35:06 300,00
36 Klara Jedar OK Tor 00:36:32 300,00
37 Isabelle Ståhlbrandt Rasbo IK 00:38:48 300,00
38 Anna Lundqvist FK Friskus-Varberg 00:38:55 300,00
39 Märta Henningsson Lunds OK 00:39:35 300,00
40 Elsa Vidlund KFUM Örebro OK 00:39:50 300,00
41 Ingrid Toresäter IK Uven 00:40:04 300,00
42 Sara Wallin Korsnäs IF OK 00:43:03 300,00
43 Emelie Engvall Sala OK 00:45:28 300,00
44 Emmie Nordström Lessebo OK 00:46:40 300,00
45 Elsa Larsson Burseryds IF 00:49:29 300,00
47 Vilda Persson IK Hakarpspojkarna 01:00:48 300,00
48 Puja Munther Sävedalens AIK 01:08:40 300,00
Blenda Lenas Skogsluffarnas OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF