Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 3 - D35

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Karin Thern OK Skogshjortarna 00:24:58 4,59
2 Veronica Lund OK Kolmården 00:27:09 10,03
4 Emma Lindén FK Friskus-Varberg 00:28:05 12,36
5 Anette Carlsson KFUM Örebro OK 00:28:26 13,23
6 Camilla Hellström Söders-Tyresö 00:28:32 13,48
7 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 00:28:37 13,69
8 Helena Forsberg Skogslöparna 00:28:49 14,18
9 Sofia Holmgård Kils OK 00:29:28 15,81
10 Lin Normark Tullinge SK 00:29:32 15,97
11 Eva Göhl Finspångs SOK 00:29:33 16,01
12 Åsa Otterbjörk Umeå OK 00:29:40 16,30
14 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 00:30:12 17,63
15 Maria Sahlén IF Hagen 00:30:25 18,17
16 Linda Rinaldo OK Tor 00:30:57 19,50
19 Sofia Sundström Tullinge SK 00:31:51 21,75
19 Sara Johansson OK Linné 00:31:51 21,75
21 Annalena Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 00:31:59 22,08
22 Emelie Svalin Vänersborgs SK 00:32:00 22,12
23 Marlene Bjärehed Malmö OK 00:32:02 22,20
24 Cecilia Einarsson Västerås SOK 00:32:11 22,58
25 Susanne Rutqvist IFK Umeå 00:32:15 22,74
26 Marie Eng OK Pan-Kristianstad 00:32:57 24,49
27 Elsa Ekelin KFUM Örebro OK 00:33:21 25,48
28 Malin Jacobson OK Tor 00:33:23 25,57
30 Jo Stevenson Södertälje-Nykvarn OF 00:33:48 26,61
31 Johanna Karlsson OK Pan-Kristianstad 00:34:55 29,39
32 Petra Sundström Centrum OK 00:35:33 30,97
32 Bodil Norrbom Attunda OK 00:35:33 30,97
34 Rose-Marie Forslund Avesta OK 00:35:38 31,18
35 Therése Ivarsson OK Skogshjortarna 00:36:21 32,96
36 Jenny Gullqvist Västvärmlands OK 00:36:25 33,13
37 Sofi Thorsell Västerås SOK 00:37:04 34,75
39 Eva Gustafsson Falkenbergs OK 00:39:25 40,61
41 Anna Grop Stora Tuna OK 00:40:30 43,31
42 Kristin Källströmer Nyköpings OK 00:41:02 44,64
44 Linda Martinsson IF Marin Väst 00:42:02 47,13
45 Jenny Nääs Sundsvalls OK 00:42:23 48,00
46 Ida Höjskeld OK Tyr 00:42:50 49,12
49 Jenny Westerbergh Rasbo IK 00:43:03 49,66
50 Andrea Viqueira Orientación Colmenar 00:43:38 51,12
51 Lotta Falk Göteborg-Majorna OK 00:45:36 56,02
54 Karin Lindqvist Ronneby OK 00:47:47 61,46
55 Lovisa Tobieson Umeå OK 00:55:24 80,45
56 Cristina Hedlund Vandrarringen 01:00:12 92,41
57 Iza Anundborg Sidensjö IK 01:07:21 110,24
58 Maureen Olsson Lo Lunds OK 01:09:38 115,93

Annonser

Skåne OF
Orienteringsmagasinet 1 kr