Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 4 - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
3 Amanda Falck Weber Eksjö SOK 00:48:08 5,33
5 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:48:50 6,25
6 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:50:04 7,86
6 Johanna Öberg OK Linné 00:50:04 7,86
9 Moa Pettersson Karlskrona SOK 00:50:39 8,63
10 Elin Pettersson IFK Göteborg 00:51:20 9,52
12 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:51:59 10,37
13 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 00:52:04 10,48
14 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:52:29 11,02
16 Isabel Salén IFK Mora OK 00:52:41 11,29
18 Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad 00:53:27 12,29
19 Amanda Johansson OK Orion 00:53:42 12,62
22 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:54:14 13,31
24 Klara Yngvesson Umeå OK 00:54:36 13,79
25 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:54:40 13,88
26 Tilda Johansson OK Orion 00:54:51 14,12
27 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:55:03 14,38
28 Sara Kindlund OK Tranan 00:55:12 14,58
29 Hedwig Haas Sundsvalls OK 00:55:40 15,19
30 Hanna Müller Leksands OK 00:55:43 15,25
32 Josefin Erlandsson OK Milan 00:55:47 15,34
33 Line Cederberg OK Pan-Kristianstad 00:56:11 15,86
36 Johanna Sjölund Sundsvalls OK 00:57:03 17,00
37 Fanny Asketun OK Roxen 00:57:21 17,39
38 Jutta Jussila IFK Lidingö SOK 00:57:24 17,46
39 Elvira Björklund Trollhättans SOK 00:57:42 17,85
40 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:57:45 17,91
41 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:58:37 19,05
42 Emma Helmersson Västerås SOK 00:58:43 19,18
43 Andrea Svensson OK Tisaren 00:59:00 19,55
45 Sara Wadman IFK Mora OK 01:00:51 21,97
46 Elin Lindberg OK Djerf 01:01:11 22,41
47 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 01:01:21 22,62
50 Louise Lundgren Växjö OK 01:02:15 23,80
51 Anna Matyba OK Kolmården 01:02:21 23,93
52 Josefine Höög Hagaby GoIF Örebro 01:02:23 23,98
53 Sandra Näslund Västerås SOK 01:02:39 24,33
54 Emma Bengtsson Årsunda IF 01:02:47 24,50
55 Kajsa Mattsson OK Kåre 01:02:50 24,57
56 Ellen Sarenmark Leksands OK 01:02:56 24,70
58 Ella Wallinder Göteborg-Majorna OK 01:03:33 25,50
60 Frida Junegard Tullinge SK 01:03:42 25,70
63 Aleksandra Hornik OK Kolmården 01:04:02 26,14
67 Fredrika von Essen OK Linné 01:04:56 27,31
71 Johanna Henriksson OK Tisaren 01:05:33 28,12
73 Hanna Korhonen OK Ravinen 01:06:52 29,84
74 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 01:07:00 30,02
75 Ronja Björklund OK Kåre 01:07:14 30,32
76 Elin Lundqvist OK Orion 01:07:18 30,41
77 Jenny Lindberg Vandrarringen 01:07:58 31,28
78 Amanda Berggren Tullinge SK 01:08:11 31,57
79 Sara Hägnander Lidköpings VSK 01:08:46 32,33
81 Maria Gustafsson Hagaby GoIF Örebro 01:09:53 33,79
83 Sigrid Holmgren OK Renen 01:10:52 35,08
85 Karin Hagwall Lunds OK 01:13:07 38,02
87 Emma Beskow Falkenbergs OK 01:14:12 39,44
90 Julia Eriksson OK Kolmården 01:18:25 44,96
91 Emma Kindbom IF Hagen 01:21:15 48,66
93 Erica Eriksson Hjärnarps OL 01:22:28 50,25
94 Moa Hedegård OK Kolmården 01:26:25 55,42
95 Linnea Gustafsson OK Gynge 01:31:22 61,90
96 Carolina Nealis OK Roslagen 01:38:03 70,64
Emma Nilsson OK Tranan
Alice Törnlund OK Ravinen

Annonser

OOCup 2022