Svenska Orienteringsförbundet

O-Ringen Sälen 2016 etapp 4 - D12 Kort

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Alice Ottosson Mölndal Outdoor IF 00:17:47 114,54
4 Sofia Pedersen Järpens SK 00:22:16 157,95
5 Emma Norlin Stigmännen Karlshamns OK 00:22:23 159,08
7 Julia Hagelberg Nordahl OK Kåre 00:25:05 185,22
8 Selma Ivarsson OK Hammaren 00:26:46 201,52
9 Emmie Nordström Lessebo OK 00:26:57 203,30
10 Amanda Wärn NAIS Orienteringsklubb 00:26:59 203,62
11 Tilde Blom OK Nackhe 00:27:14 206,04
13 Blenda Lenas Skogsluffarnas OK 00:28:03 213,95
14 Frida Gustavsson Stora Sundby GoIF 00:28:19 216,53
15 Wilma Josefsson Väsby OK 00:28:26 217,66
15 Lisa Björsson OK Kullingshof 00:28:26 217,66
17 Elsa Vidlund KFUM Örebro OK 00:28:31 218,47
18 Elsa Larsson Burseryds IF 00:28:32 218,63
19 Emma Norin Söders-Tyresö 00:28:34 218,95
20 Fanny Sundberg Tullinge SK 00:28:39 219,76
21 Klara Jedar OK Tor 00:28:48 221,21
22 Alicia Björnberg Söders-Tyresö 00:29:02 223,47
23 Amanda Eckerlid Sävedalens AIK 00:30:00 232,83
24 Johanna Josefsson OK Roxen 00:30:20 236,06
25 Emma Rindstig SOK Viljan 00:30:38 238,96
26 Linnea Skobe Kalmar OK 00:30:43 239,77
27 Kajsa Träff NAIS Orienteringsklubb 00:31:14 244,77
28 Isabelle Ståhlbrandt Rasbo IK 00:32:30 257,03
29 Nova Matthews Tullinge SK 00:33:00 261,88
30 Mira-Li Eriksson Avesta OK 00:33:21 265,26
31 Wilma Olsson OK Tranan 00:33:29 266,56
32 Sara Wallin Korsnäs IF OK 00:33:44 268,98
32 Ellen Rydenius Tullinge SK 00:33:44 268,98
34 Puja Munther Sävedalens AIK 00:33:49 269,78
35 Linnea Classon OK Stigen 00:33:55 270,75
36 Clara Svensson Surahammars SOK 00:34:21 274,95
37 Märta Henningsson Lunds OK 00:34:51 279,79
38 Anna Genberg Ulricehamns OK 00:35:28 285,76
39 Emilia Bergman Tullinge SK 00:35:44 288,34
40 Emelie Engvall Sala OK 00:36:54 299,64
41 Selma Hedström Tenhults SOK 00:37:45 300,00
42 Anna Lundqvist FK Friskus-Varberg 00:42:28 300,00
43 Vilda Persson IK Hakarpspojkarna 00:43:56 300,00
44 Emma Svensson OK Gränsen 00:44:06 300,00
45 Ingrid Toresäter IK Uven 00:44:27 300,00
47 Kimberly Ekenstedt Tullinge SK 00:46:17 300,00
49 Lina Von Lindern Åkers IF 00:49:04 300,00

Annonser

Bagheera