Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #5, sprint (WRE), med Hammarslaget - W21 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Karolin Ohlsson Järla Orientering 00:15:29 1,72
2 Helena Jansson OK Ravinen 00:15:45 2,76
3 Nadiya Volynska OK Orion 00:16:02 3,87
4 Alva Olsson Linköpings OK 00:16:06 4,13
5 Lilian Forsgren OK Tisaren 00:16:28 5,56
6 Lisa Risby OK Kåre 00:16:57 7,45
7 Rebecka Olsson OK Linné 00:16:59 7,58
8 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK 00:17:08 8,17
9 Fanni Gyurko IFK Mora OK 00:17:14 8,56
10 Emma Bjessmo IFK Lidingö SOK 00:17:17 8,75
11 Amilia Björklund Sävedalens AIK 00:17:29 9,54
11 Josefine Klintberg OK Ravinen 00:17:29 9,54
11 Signe Klinting Järla Orientering 00:17:29 9,54
11 Josefin Tjernlund OK Tisaren 00:17:29 9,54
15 Susen Lösch Ärla IF 00:17:37 10,06
16 Ellinor Eriksson KFUM Örebro OK 00:17:39 10,19
17 Bettina Aebi OK Linné 00:17:42 10,38
18 Krystal Neumann Järla Orientering 00:17:52 11,03
19 Elsa Jansson Järla Orientering 00:17:53 11,10
20 Josefine Engström Alfta-Ösa OK 00:17:54 11,16
21 Kristin Olovsson Rehns BK 00:17:57 11,36
22 Samantha Saeger OK Linné 00:18:04 11,82
23 Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna 00:18:13 12,40
24 Malin Leandersson OK Tyr 00:18:14 12,47
25 Therese Klintberg Linköpings OK 00:18:17 12,66
26 Kate Morrison OK Linné 00:18:21 12,92
27 Ellinor Tjernlund OK Tisaren 00:18:28 13,38
28 Lisa Andersson Ärla IF 00:18:33 13,71
29 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 00:18:35 13,84
30 Dominique Bucher Järla Orientering 00:18:36 13,90
31 Elin Svensson IK Hakarpspojkarna 00:18:37 13,97
32 Lisa Rönnols OK Linné 00:18:45 14,49
33 Linnéa Holmqvist Hagaby GoIF Örebro 00:18:51 14,88
34 Matilda Andersson OK Kåre 00:18:58 15,34
35 Evelina Wickbom Vittjärvs IK 00:18:59 15,40
36 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 00:19:12 16,25
37 Jenny Eriksson OK Kåre 00:19:21 16,83
38 Ekaterina Nikitina Rehns BK 00:19:25 17,09
38 Rebecka Nylin OK Tisaren 00:19:25 17,09
40 Stina Nilsson Umeå OK 00:19:41 18,14
41 Sara Lundsten Sundsvalls OK 00:19:45 18,40
42 Lovisa Persson OK Tisaren 00:19:49 18,66
42 Moa Svensson IK Hakarpspojkarna 00:19:49 18,66
44 Kristin Hylander Nyköpings OK 00:19:53 18,92
45 Annika Björk OK Linné 00:19:54 18,98
46 Amy Rankka Linköpings OK 00:20:07 19,83
47 Filippa Johansson Jönköpings OK 00:20:08 19,90
48 Sanna Skoog Kils OK 00:20:09 19,96
49 Linnea Sundström OK Renen 00:20:32 21,46
50 Emma Bergström OK Vargen 00:20:41 22,05
51 My Westlund OK Tyr 00:20:47 22,44
53 Erica Pettersson IFK Göteborg 00:21:08 23,81
54 Alicia Friberg Falköpings AIK OK 00:21:18 24,46
55 Malin Johansson OK Tylöskog 00:21:32 25,37
56 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 00:21:34 25,50
57 Junia Birgersson Visborgs OK 00:21:37 25,70
58 Stina Granefelt OK Tyr 00:21:47 26,35
59 Helen Hanstock Östersunds OK 00:21:51 26,61
60 Johanna Öberg OK Hällen 00:21:56 26,93
61 Andrea Wickbom Vittjärvs IK 00:22:08 27,72
62 Julia Modig Tjärnström Linköpings OK 00:22:20 28,50
63 Amelie Ekström OK Kåre 00:22:23 28,69
64 Ylva Kindlundh Alfta-Ösa OK 00:22:35 29,48
65 Angelica Engström Skåneslättens OL 00:22:39 29,74
66 Sara Sjökvist Järla Orientering 00:22:40 29,80
67 Sarah-Jane Barrable OK Ravinen 00:22:41 29,87
68 Lisa Elmblad Bredaryds SOK 00:24:29 36,90
69 Matilda Jonsson Linköpings OK 00:25:00 38,92
Anna Wehlin Skogspojkarnas OK
Maria Magnusson Sävedalens AIK
Moa Enmark Göteborg-Majorna OK
Sara Eskilsson Alfta-Ösa OK
Hanna Modig Tjärnström Linköpings OK

Annonser

OOCup 2022