Svenska Orienteringsförbundet

Swedish League, #5, sprint (WRE), med Hammarslaget - D20 Elit

  • Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
  • Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
Namn Klubb Tid Poäng
1 Tilda Johansson OK Orion 00:15:47 3,92
2 Linnéa Golsäter Eksjö SOK 00:16:31 6,84
3 Isabel Salén IFK Mora OK 00:16:38 7,30
4 Hedwig Haas Sundsvalls OK 00:17:01 8,83
5 Hanna Lindström OK Tranan 00:17:02 8,89
6 Gabriella Gustafsson IK Hakarpspojkarna 00:17:05 9,09
7 Elin Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:17:09 9,36
8 Amanda Berggren Tullinge SK 00:17:13 9,62
9 Ekaterina Ryazanova Domnarvets GOIF 00:17:26 10,48
9 Klara Yngvesson Umeå OK 00:17:26 10,48
11 Josefine Kristiansson Trollhättans SOK 00:17:31 10,81
12 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 00:17:40 11,41
13 Elvira Björklund Trollhättans SOK 00:17:42 11,54
14 Moa Gustafsson Uddevalla OK 00:17:49 12,01
15 Rebecka Hoppe IF Thor 00:17:51 12,14
15 Hanna Korhonen OK Ravinen 00:17:51 12,14
17 Erica Edman Leksands OK 00:17:54 12,34
18 Jeanette Jönsson Hellstadius Södertälje-Nykvarn OF 00:18:03 12,93
19 Hanna Barkegren Stora Tuna OK 00:18:05 13,07
20 Hanna Åberg OK Landehof 00:18:06 13,13
21 Sara Kindlund OK Tranan 00:18:12 13,53
22 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 00:18:18 13,93
23 Emma Helmersson Västerås SOK 00:18:28 14,59
24 Emma Bengtsson Årsunda IF 00:18:35 15,05
25 Märta Berggren OK Kolmården 00:18:42 15,52
26 Agnes Westerberg Trollhättans SOK 00:18:44 15,65
27 Lina Fredriksson Korsnäs IF OK 00:18:50 16,05
28 Amanda Johansson OK Orion 00:18:58 16,58
28 Sigrid Holmgren OK Renen 00:18:58 16,58
30 Anna Dahlgren-Rosén Järla Orientering 00:18:59 16,64
31 Anna Kindlundh Södertälje-Nykvarn OF 00:19:13 17,57
32 Fanny Asketun OK Roxen 00:19:16 17,77
34 Frida Junegard Tullinge SK 00:19:36 19,10
35 Hanna Gustavsson OK Tyr 00:19:42 19,49
36 Josefin Erlandsson OK Milan 00:19:47 19,82
37 Matilda Eriksson Västerbergslagens OL 00:19:48 19,89
38 Annie Önsten IK Hakarpspojkarna 00:19:49 19,96
39 Johanna Henriksson OK Tisaren 00:20:00 20,69
40 Frida Jonsson Alfta-Ösa OK 00:20:06 21,08
41 Kajsa Johansson Jönköpings OK 00:21:10 25,32
Johanna Sjölund Sundsvalls OK
Sandra Näslund Västerås SOK
Moa Pettersson Karlskrona SOK
Louise Lundgren Växjö OK
Elin Pettersson IFK Göteborg
Pim Hedberg OK Pan-Kristianstad

Annonser

OOCup 2022